Styl życia

Jak składać ręczniki? To nagranie jest hitem sieci

Styl życia

Tesa Robbins/Pixabay

Składanie ręczników - czynność wydawałaby się banalna i prosta. O tym, że może być niezmiernie wciągającym zajęciem, przekonuje TikTokerka, która publikuje filmiki z instrukcją, jak to robić. Nagrania cieszą się ogromną popularnością, a jej oryginalne metody obserwuje w sieci kilka milionów ludzi. Zobacz, jak można poskładać ręczniki, prześcieradła i ubrania, by zajmowały w szafie jak najmniej miejsca.

Jak składać ręczniki?

Każdy z nas to robi, niewiele osób się nad tym zastanawia. Ręcznik najczęściej składamy dwa razy na pół, a - jeśli mamy nieco więcej fantazji - zwijamy w rulon, po czym odkładamy do szafy bądź szuflady. Czynimy to zazwyczaj machinalnie i bez większej refleksji.

Okazuje się jednak, że można z tego uczynić prawdziwą sztukę. TikTokerka @thefoldinglady, czyli Składająca Dama, wrzuca do sieci nagrania, na których pokazuje, jak to zrobić. Jedno z nich cieszyło się wyjątkową popularnością, dzięki niemu jej profil obserwuje już ponad 3 mln ludzi, a na Instagramie zgromadziła prawie półmilionową społeczność.

Kluczem sukcesu jest utworzenie z ręcznika swoistej kieszonki, w którą można go włożyć. Niewykluczone, że gdy obejrzycie ten filmik, natychmiast ruszycie do szaf i postanowicie wypróbować ten sposób na swoich ręcznikach.

Metoda ta sprawdza się też przy małych, łazienkowych ręczniczkach.

Jak składać prześcieradło z gumką

TikTokerka pokazuje na swoim profilu nie tylko sprytne metody na składanie ręczników. Spod jej ręki wychodzą idealnie równe i estetycznie ułożone prześcieradła, ubrania i bielizna. Co ważne, dzięki temu rzeczy wyglądają nie tylko ładnie, ale zajmują też zdecydowanie mniej miejsca w szafie, na półce czy w szufladzie.

Do sprawienia, by niesforne prześcieradło z gumką w kilka chwil zmieniło się w kształtny pakiecik, potrzebny będzie tylko stół.

Jak składać podkoszulki

Ta metoda sprawi, że szuflada będzie uporządkowana jak nigdy!

Jak składać strój sportowy

Ten trik jest szczególnie pomocny podczas wakacyjnych podróży i pakowania bagażu dziecka. Bluza, koszulka i spodenki razem - czyż to nie jest wygodne rozwiązanie?

Jak składać kurtkę puchową

Koniec narzekania, że puchówka zajmuje dużo miejsca. Kilka ruchów i gotowe!

Jak składać bluzę z kapturem

Do wyboru są 3 sposoby, każdy wart wykorzystania.

Od tej chwili składanie ręczników i ubrań już nie będzie takie samo! Przekonajcie się sami.

Pranie pościeli i ręczników - jak często to robić? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Ewa Bem wraca na scenę po śmierci córki. "Jestem w pewnym sensie zdewastowana"

Agata Młynarska wyszła ze szpitala. "Odzyskam to, co choroba chce zabrać"

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek świętują wełnianą rocznicę ślubu. "Bez ciebie życie byłoby nudne"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości