t-shirt

  Biały t-shirt to obowiązkowy element garderoby każdej osoby, niezależnie od wykonywanego zawodu i stopnia zainteresowania modą. Stanowi doskonałą podstawę zarówno stroju galowego, jak i casualowej stylizacji.

  Stanowi duet doskonały z jeansami i sportowym obuwiem, ale równie świetnie sprawdza się jako baza pod marynarkę. Koszulka w serek może być subtelnym dopełnieniem każdej stylizacji, dlatego każdy powinien ją mieć w swojej szafie.

  Składanie ręczników - czynność wydawałaby się banalna i prosta. O tym, że może być niezmiernie wciągającym zajęciem, przekonuje TikTokerka, która publikuje filmiki z instrukcją, jak to robić. Nagrania cieszą się ogromną popularnością, a jej oryginalne metody obserwuje w sieci kilka milionów ludzi. Zobacz, jak można poskładać ręczniki, prześcieradła i ubrania, by zajmowały w szafie jak najmniej miejsca.

  Kasia Stankiewicz i Varius Manx, podobnie jak wszyscy artyści, ze względu na pandemię nie mogą koncertować. Piosenkarka nie chce jednak tracić kontaktu z fanami, dlatego zdecydowała się świętować 30-lecie zespołu w inny sposób. Wokalistka opublikowała w sieci zdjęcie koszulki z dawnym składem grupy. Ma ją od czasu, kiedy jako nastolatka była na rodzinnych wakacjach w Sopocie. Ta historia jest naprawdę niesamowita.

  Joanna Przetakiewicz zaprojektowała koszulki dla Fundacji TVN "nie jesteś sam". Na spotkanie z projektantką wybrał się nasz reporter Mateusz Hładki. Dlaczego Joanna zdecydowała się na stworzenie tych t-shirtów, czy to jej indywidualny projekt i na co zostaną przeznaczone pieniądze uzyskane dzięki nim?

  Monika Nemeth i Katarzyna Stypulska-Trybulec organizują warsztaty krawieckie. Jak powiedział prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, obie panie "potrafią czarować za pomocą igły i maszyny". Co wyczarowały w naszym studio? Okazało się, że również Marcin zna się na szyciu. Szacun!

  Sebastian Plęs tworzy arcydzieła... na ubraniach. Jak zaczęła się jego przygoda z malarstwem, kiedy zdecydował się wejść do świata mody i czy udało mu się stworzyć, w Dzień Dobry TVN, koszulkę z podobizną Magdy Mołek i Marcina Mellera? Zobaczcie.

  Zobaczcie Dorotę Wellman i Marcina Prokopa we wspólnym, ogromnym, kolorowym t-shircie, który uszyła dla nich w Dzień Dobry TVN Monika Lemańska, uczestniczka programu Project Runway. Kto komu zepsuł fryzurę - Marcin Dorocie czy Dorota Marcinowi? :) Pasuje do nich ten t-shirt?

  Monika Lemańska, którą gościliśmy dziś w Dzień Dobry TVN, odpadła w trzecim odcinku programu "Project Runway". Czy żałuje, że tak szybko musiała się rozstać programem i pozostałymi uczestnikami? Dorota i Marcin, by sprawdzić jej umiejętności, zlecili jej zadanie. Poprosili ją, by uszyła dla nich t-shirty. Jaki t-shirt chce mieć Dorota Wellman, a jaki Marcin Prokop? A jurorkę Joannę Przetakiewicz zapytaliśmy o to, dlaczego Monika Lemańska nie spodobała się jurorom?

  Zosia Marciniak i Patryk Boro projektują sztuczne futra t-shirty. Ich produkty sprzedają się przede wszystkim w USA. Poznajcie młodych, zdolnych poznaniaków.

  Razem ze swoją stylistką Jolą Czają postanowiła stworzyć wyjątkową kolekcję ubrań. W studiu Dzień Dobry TVN Katarzyna Zielińska i Jola Czaja pokazały kolekcję t-shirtów. Jak doszło do współpracy? Czy ich koszulki dobrze leżą na każdej sylwetce? Jaką rolę w tworzeniu kolekcji odegrała matematyka - „królowa nauk”? Co projektantki mają jeszcze w zanadrzu?