ręczniki

    ręczniki

    Mówi się, że dzieci stanowią o przyszłości narodu. Dlatego powinno nam zależeć na ich edukacji oraz zdrowiu. Żłobki i przedszkola cieszą się niesłabnącą popularnością, a przebywając w takich placówkach, dzieci bawią się, ale też odpoczywają i dbają o higienę. Chyba nie trzeba już nikomu tłumaczyć, jak wielkie znaczenie ma wybór dotyczący pochodzenia np. takich produktów, jak pościel i ręczniki. Wyroby produkowane w Polsce muszą spełniać europejskie normy.

    Składanie ręczników - czynność wydawałaby się banalna i prosta. O tym, że może być niezmiernie wciągającym zajęciem, przekonuje TikTokerka, która publikuje filmiki z instrukcją, jak to robić. Nagrania cieszą się ogromną popularnością, a jej oryginalne metody obserwuje w sieci kilka milionów ludzi. Zobacz, jak można poskładać ręczniki, prześcieradła i ubrania, by zajmowały w szafie jak najmniej miejsca.

    Roztocza są niemal wszędzie, także w pościeli. W jakiej temperaturze i jak często powinniśmy ją prać, aby pozbyć się tych pajęczaków? W jaki sposób suszyć poduszkę z pierzem, by służyła nam dłużej? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła ekspertka od prac domowych Ewa Szaniawska.

    Studio Dzień Dobry TVN odwiedziła Kinga Petrus, autorka bloga o prowadzeniu domu. Blogerka opowiedziała, jak często i jakimi środkami należy prać pościele i ręczniki. To, co na nich zostawiamy np sebum, jest doskonałą pożywką na bakterii. Czy wystarczy zrobić pranie raz na miesiąc? Jak często powinniśmy zmieniać pościel latem oraz w okresie zimowym?