Styl życia

„Hotel Paradise”: Wielki powrót i zmiana ról. Tego nikt się nie spodziewał

Styl życia

Autor:
Milena
Jaworska

Po Rajskim Rozdaniu w Hotelu Paradise panuje napięta atmosfera. Rewelacje wykrzyczane przez Wiktorię, która musiała spakować walizki, mogą zachwiać pozycją Łukiego. Co się z nim stanie i gdzie tak naprawdę pojechała Wiktoria?

„Hotel paradise” – fenomenalny program

Kilkunastu śmiałków gotowych na wszystko, gorąca wyspa na krańcu świata, piękno otaczającej natury, rajski hotel oraz gra o wysoką stawkę - to właśnie "Hotel Paradise". Tam niczego nie można być pewnym! Gdy grupa pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn przekracza próg luksusowego domu, rozpoczynają się prawdziwe miłosne igrzyska, w których tylko jedna para może zwyciężyć. Prowadzone przez Klaudię El Dursi telewizyjne show skupia przed telewizorami miliony widzów, którzy kibicują swoim ulubieńcom. Kto w tym roku zakocha się na Zanzibarze?

"Hotel Paradise 4". Nana i Łukasz
"Hotel Paradise 4". Nana i Łukasz Nana i Łukasz jako pierwsza para w 4. edycji "Hotelu Paradise" zdecydowali się na intymne zbliżenie.

„Hotel Paradise” - co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Po tym jak Wiktoria poczuła się zdradzona podczas Rajskiego Rozdania i odegrała się na Łukim przed spakowaniem walizek, w Hotelu panuje ciężka atmosfera. W parze Vanessy i Mateusza relacje stały się bardziej chłodne. Mężczyzna zrobił się oschły, co zastanawia partnerkę, która nie ma pojęcia, co się z nim dzieje. Czy to chwilowa zmiana nastroju Matiego czy szykuje się poważny kryzys? I co stanie się z Łukim? Czy Inga przestanie darzyć go zaufaniem? Pozostaje również pytanie: gdzie tak naprawdę przewieziono Wiktorię. Samochód skierował się w przeciwnym do zamierzonego kierunku. Czy dziewczyna wróci do programu? Kolejny odcinek „Hotelu Paradise” będzie prawdziwym emocjonalnym rollercosterem!

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości