Styl życia

Iluzjonista zaczarował Marcina Prokopa i Dorotę Wellman. "Żeby cię diabli wzięli!"

Styl życia

Aktualizacja:

Pamiętacie Davida Copperfielda? W Polsce rośnie godny następca słynnego iluzjonisty. Cezary Gołębiewski czaruje od dziecka, a obecnie zarabia w ten sposób na życie. W studiu Dzień Dobry TVN młody magik zaprezentował jedną ze swoich sztuczek.

Cezary Gołębiewski, czyli Czarek Czaruje

31 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Iluzjonisty. Z tej okazji w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Cezarego Gołębiewskiego, znanego w sieci jako "Czarek Czaruje". Jak wyznał w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, pasję do magicznych sztuczek zaszczepił w nim dziadek.

- Wzbudził we mnie takiego ducha zaskakiwania ludzi, robienia wrażenia właśnie w taki magiczny sposób. Niejednokrotnie zdarzyło się, że dzięki swoim sztuczkom i trikom wygrał na przykład piwo albo kilka złotych - wspomina Gołębiewski.

W wieku 10 lat Czarek uświadomił sobie, że wszystko jest możliwe. Do dziś to jego życiowe motto. Jak dodaje: "Magia ułatwia życie". To na pewno, a zwłaszcza jeśli jest się takim specjalistą.

Karciane sztuczki Cezarego Gołębiewskiego

"Czarek Czaruje" jest dobrze znany widzom programu "Mam Talent!". Chłopak wziął udział w 11. edycji show i udało mu się dojść aż do półfinału. Wtedy jego kariera iluzjonisty rozkręciła się na dobre. Gołębiewski czaruje zawodowo, a swoje sztuczki pokazuje również w mediach społecznościowych. Instagramowy profil młodego magika śledzi już prawie 300 tysięcy osób. Tam możemy podejrzeć kulisy życia iluzjonisty.

Cezary Gołębiewski nie ukrywa, że pandemia mocno wpłynęła jego pracę.

- Przez sytuację, która panuje na świecie, ostatnio nie mam kiedy czarować - przyznaje.

Zaradny chłopak i na to znalazł rozwiązanie - przygotował pandemiczne wersje swoich sztuczek.

Praca iluzjonisty polega przede wszystkim na tym, żeby "zaczarować" innych odwracając uwagę od drobnych szczegółów. Dorota Wellman i Marcin Prokop mieli okazję sprawdzić, czy urok Czarka zadziała również na nich. W ruch poszły karty. Czy sztuczka się udała? Obejrzyj materiał wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości