Rozrywka

Czas spędzony w domu nie musi być nudny. Iluzjonista Edi zdradza sposób na dobrą zabawę

Rozrywka

Czas spędzony w domu nie musi być nudny. Iluzjonista Edi zdradza sposób na dobrą zabawę

W czasie pandemii, gdy musimy zostać w domach, warto zadbać o dobrą zabawę. Nieważne, czy mamy wokół siebie dzieci czy też czas spędzamy wśród dorosłych, magiczne sztuczki zrobią wrażenie na każdym. Kilka z nich pokazał w studiu iluzjonista Edi. Jak ze sztuczkami poradzili sobie nasi prowadzący?

Iluzjonista Edi

Edi, czyli Adrian Pruski, to wyjątkowy iluzjonista, który podróżuje po świecie i od ponad 10 lat zachwycają widzów niepowtarzalnym pokazem. Świetne sztuczki, pozytywna energia i nietuzinkowa osobowość sprawiają, że zyskał uznanie międzynarodowej publiczności.

Przygodę z iluzją Adrian zaczął od ulicznych występów w kraju. Nieco później postanowił spróbować sił na bulwarach w Europie, aż ostatecznie dotarł do Indii. Wystąpił w Dubaju, Indonezji, Londynie, Edynburgu, Wiedniu, Mediolanie i wielu innych miejscach, które zainspirowały go do dalszej twórczości.

Sztuczki na domową kwarantannę 

Podczas wizyty w Dzień Dobry TVN Edi zaprezentował kilka prostych sztuczek, którymi możemy zaskoczyć naszych domowników. Dzień rozpoczęty ze szczyptą magii z pewnością umili domową kwarantannę.

Pierwsza była sztuczka ze znikającą monetą, którą iluzjonista sprytnie ukrył między kciukiem a palcem wskazującym. Kolejne triki wykonywane były z użyciem kart i książki. 

Jesteście ciekawi, jak poradzili sobie nasi prowadzący? Zobaczcie wideo i również przetestujcie sztuczki w swoich domach. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
160
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0