Aida przekazała swoim córkom dar jasnowidzenia. "To bagaż, który niesie się przez życie"

Miasto Kobiet. Dar córek Aidy
Źródło: TVN Style
Umiejętność jasnowidzenia Aida Kosojan-Przybysz odziedziczyła po babci. Nadzwyczajnie rozwinięta intuicja towarzyszy kobietom w jej rodzinie od pokoleń, dlatego ten wyjątkowy dar odkrywają w sobie także jej córki. W programie "Miasto Kobiet" Alicja i Margo Przybysz przyznały, że bywa on pożyteczny, ale ma także swoje ciemne strony.

Jasnowidzenie - dar przekazywany z pokolenia na pokolenie

W programie TVN Style "Miasto Kobiet" poruszane są ważne, ale i fascynujące tematy, które na długo pozostają w pamięci widzów. W 2. odcinku nowego sezonu Aida Kosojan-Przybysz przedstawiła bogatą historię swojej wielokulturowej rodziny, opowiedziała też o polsko-ormiańskich zwyczajach, którą stara się kultywować w swoim domu od lat. Wizjonerka i felietonistka wychowuje dwie dorastające córki, Alicję oraz Margo. Jak przyznaje, przekazywana z pokolenia na pokolenia tradycja ma dla niej fundamentalne znaczenie w życiu codziennym.

Mój dom pachnie kolendrą, świeżo zmieloną kawą. Wieczorami zasypiam z podszeptami modlitw, dokładnie takimi, jakie szeptała mi moja babcia, kiedy byłam mała. Największe bogactwo i wiano to uczucia, które wnosimy w nasze dorosłe życie. Próbuję je wnieść do swojego domu, w którym jestem tutaj w Polsce

- wyznała bohaterka programu "Miasto Kobiet". Najcenniejszą spuścizną, jaką otrzymała od swojej babci Anny, jest wyjątkowy dar jasnowidzenia. Przekazała go także swoim córkom, które z upływem lat coraz wyraźniej dostrzegają u siebie jego przejawy.

Moim zdaniem my z Margo mamy dużą intuicję, to jest pewne, przynajmniej, jeśli chodzi o nasze sprawy. Ale ja nigdy nie otworzyłam w sobie tego, co ma mama. Jesteśmy blisko siebie i widzę, że to pod wieloma względami ma także swoją ciemną stronę, jest ogromnym ciężarem, obarcza wielką odpowiedzialnością. To bagaż, który niesie się przez życie

- tłumaczyła Alicja Przybysz, starsza córka Aidy. Istnienie trudności, o których wspomniała, z pełnym przekonaniem potwierdziła jej mama, która nauczyła się już funkcjonować z odziedziczonymi po przodkach zdolnościami.

- Czasami patrzę na rzeczywistość oczami swoich babek, ale z drugiej strony dodaję do tego przyprawy współczesne. Moja babcia Anna pracowała jako jasnowidz, widziała bardzo dużo losów. W niektórych sytuacjach robiła to wprost. Ja czasami czuję cudzy ból na sobie, czasem wydaje mi się, że widzę daną osobę rozebraną. Widzę, które miejsce potrzebuje wsparcia i pomocy - mówiła Aida Kosojan-Przybysz, która o swoim darze dowiedziała się już jako mała dziewczynka. Gdy skończyła cztery lata, jej babcie zwróciły uwagę na cechujące ją predyspozycje do jasnowidzenia. Teraz ona zaczyna dostrzegać je u swoich dzieci i pokazuje im, jak powinny sobie z tym poradzić.

Program "Miasto Kobiet"

W programie "Miasto Kobiet" Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz prowadzą ciekawe dyskusje z ekspertami różnych dziedzin, gwiazdami oraz inspirującymi kobietami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych. Format wrócił na antenę po sześciu latach przerwy, emitowany jest od 5 września w każdą niedzielę o godz. 12.30 i 22.15 na TVN Style. Premierowe odcinki wyjątkowego talk-show można także śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Orły 2024 wręczone. Jeden z filmów zdobył aż 6 nagród

Orły 2024 wręczone. Jeden z filmów zdobył aż 6 nagród

Orły 2024, rezygnacja królowej Kamili, Izabela Trojanowska dementuje plotki. Oto najważniejsze newsy z poniedziałku

Orły 2024, rezygnacja królowej Kamili, Izabela Trojanowska dementuje plotki. Oto najważniejsze newsy z poniedziałku

Obejrzałam 1. odcinek "Hotelu Paradise 8". Tej jednej rzeczy się nie spodziewałam

Obejrzałam 1. odcinek "Hotelu Paradise 8". Tej jednej rzeczy się nie spodziewałam

Problematyczne pytanie o banknot w nowej edycji "Milionerów". Czy publiczność miała rację?

Problematyczne pytanie o banknot w nowej edycji "Milionerów". Czy publiczność miała rację?

Lekarze usunęli rekordowego guza mózgu. "Pacjent wyglądał, jakby miał dwie głowy"

Lekarze usunęli rekordowego guza mózgu. "Pacjent wyglądał, jakby miał dwie głowy"

Orły 2024. Maja Ostaszewska z synem, Magdalena Cielecka w srebrnych cekinach

Orły 2024. Maja Ostaszewska z synem, Magdalena Cielecka w srebrnych cekinach

Po bestialskim ataku na Lizę poszedł do sklepu. "Tej twarzy do końca życia nie zapomnę"

Po bestialskim ataku na Lizę poszedł do sklepu. "Tej twarzy do końca życia nie zapomnę"

Igor Tuleya z międzynarodowym wyróżnieniem. "To nie jest zawód dla gbura i prostaka"

Igor Tuleya z międzynarodowym wyróżnieniem. "To nie jest zawód dla gbura i prostaka"

Kuba Wojewódzki wraca z nowym sezonem. Poznaliśmy nazwiska pierwszych gości

Kuba Wojewódzki wraca z nowym sezonem. Poznaliśmy nazwiska pierwszych gości

Jeansy, dresy i eleganckie. Kto może nosić spodnie z szeroką nogawką?

Jeansy, dresy i eleganckie. Kto może nosić spodnie z szeroką nogawką?