jasnowidzenie

    jasnowidzenie

    Jucelino Nobrega da Luz jest uważany za jednego z najbardziej wiarygodnych i znanych jasnowidzów na świecie. Przewidział m.in. śmierć księżnej Diany w wypadku samochodowym, pożar katedry Notre Dame w Paryżu i ataki terrorystyczne na Sri Lance. Działa także jako spirytystyczny uzdrowiciel, był duchowym doradcą wielu celebrytów, polityków i kreatorów mody. O swoim darze opowiadał w rozmowie z Dorotą Wellman.

    Dla wielu osób jasnowidzenie to dar wrodzony. Jak się jednak okazuje, jasnowidzenia można się również nauczyć. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska postanowiła to sprawdzić i wzięła udział w kursie widzenia wewnętrznego. Czy rzeczywiście nauczyła się jasnowidzenia? Czy w podobnym kursie uczestniczyła wróżka Sybilla? Czy według niej taki kurs wystarczy, by mieć wizje? Jak sprawdzić, czy kotoś ma predyspozycje do jasnowidzenia?

    Przemysław Kossakowski, prowadzący program "Kossakowski. Szósty zmysł" w TTV, wybrał się na Ukrainę, by tam spotkać się z wróżkami, uzdrowicielami i znachorami. Przez przypadek trafił do ukraińskiego medium Maksim Gordiejew, które dziś gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy wywoływanie duchów może być niebezpieczne? Jasnowidzenie to dar czy przekleństwo?