Czy kobiety lubią łysych mężczyzn? Agnieszka Kaczorowska: "Nie tylko wygląd ma znaczenie, dobre serducho jest ważniejsze"

Aktualizacja:

Niedawno książę William został okrzyknięty "najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną". Na podium znaleźli się także Bruce Willis, Dwayne Johnson, Jason Statham i Michael Jordan. Czy kobiety lubią łysych mężczyzn, a może to właśnie włosy są ważnym atrybutem męskości? O tym rozmawialiśmy z Gabi Drzewiecką, Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Kają Kędzierską.

Łysy mężczyzna - hot or not?

Łysina również bywa męska i seksowna. Przyznały to panie, które od lat związane są z partnerami pozbawionymi włosów. Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła, że zdecydowanie istotniejszym aspektem jest charakter drugiego człowieka, nie jego wygląd. Maciej spodobał jej się nie tylko wizualnie, ale także zafascynowała ją jego osobowość.
- Ja nie miała zdefiniowanego typu. To nie jest tak, że ja zwróciłam uwagę na łysinę i za tym poszłam. Maciek według mnie jest mega przystojnym mężczyzną. Mnie się podoba to, że nie ma włosów, ale jest broda, bardzo to do niego pasuje – powiedziała Agnieszka
Łysego mężczyznę wybrała także Gabi Drzewiecka. Dziennikarka przyznała, że Łukasz od samego początku wpisywał się w jej typ "idealnego mężczyzny". Brunet z ciemnym i gęstym zarostem skradł jej serce.

Łukasz bardzo się wpisywał w mój typ. Ja lubiłam ciemnych brunetów, lubię gęsty zarost, lubię mocne owłosienie na brodzie. On budzi respekt swoją miną, aparycją

– powiedziała Gabi.
Gabi dodała także, że są mężczyźni, którym łysina po prostu pasuje. Przykładem jest Bruce Willis, któremu brak włosów niczego nie odebrał, a wręcz dodał.
Włosów pozbawiony jest również Robert Burneika. Jego partnerka, Kaja Kędzierska zdradziła nam, że "Hardkorowy koksu" goli także plecy i klatkę piersiową.
- Robert jest już pałeczką wszędzie, nigdzie nie chce mieć włosów – powiedziała Kaja.

Mężczyzna łysiejący – czy powinien ukrywać swój problem?

Łysienie dotyczy coraz większej liczby mężczyzn. Stres, zła dieta, genetyka, zmiany hormonalne, a także choroby z dnia na dzień potrafią wywoływać olbrzymie zmiany. Co powinni robić mężczyźni? Pogodzić się z sytuacją, czy może walczyć o ostatni włos? Agnieszka Kaczorowska-Pela przyznała, że grunt to akceptacja. W życiu należy być świadomym zmian i procesów, które często są nieodwracalne. Zamiast przejmować się drobnostkami, należy żyć dalej.
- Myślę, że to nie tyczy się tylko panów, ale i kobiet. Różne zmiany zachodzą, czy to z wiekiem, czy z hormonalnymi sprawami. Pewne rzeczy trzeba zaakceptować i wtedy żyje nam się łatwiej. Jeśli komuś jednak bardzo zależy, to myślę, że należy mu zostawić wolną rękę. Sama bym powiedziała, że nie tylko nasz wygląd ma wielkie znaczenie, dobre, ciepłe i kochane serducho chyba jest ważniejsze – Agnieszka Kaczorowska-Pela.
Podobnymi przemyśleniami podzieliła się Gabi. Dziennikarka dodała, że każdy człowiek powinien przede wszystkim obdarzyć siebie dużą dawką miłości. Choć nie jest to wcale proste zadanie, jest niezwykle istotne.
- Gdy damy sobie dużo miłości jest nam łatwiej siebie zaakceptować. Myślę, że to jest najważniejsze, ta część psychologiczna - podsumowała Gabi.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości