Dania na grilla

  Dania na grilla

  Trwa majówka. W kuchni Dzień Dobry TVN Patrick Ney - Anglik piszący bloga o Polsce przygotował brytyjskie dania na grilla.

  W kulinarnej strefie Kikkoman Projektu Plaża szefowie kuchni: Tomasz Jakubiak i Paweł Filipiak przygotowali grillowane dania z dodatkiem naturalnie warzonych sosów sojowych i marynat. Ich pracy przyglądał się Olivier Janiak.

  Żurawina jest doskonałym źródłem witamin A, E oraz C, a także witamin z grupy B. Dostarcza też spore ilości błonnika, karotenu i minerałów. Jest też świetnym dodatkiem do wielu dań. W kuchni Dzień Dobry TVN Mikołaj Rey przygotował: ciasteczka z jabłek z kokosem i żurawiną, sos cumberland, grillowane oscypki z żurawiną i indyka z żurawinami i kurkami! Smacznego.

  W kuchni Dzień Dobry TVN najlepsze przepisy na grilla w domu! Przygotował je dla naszych widzów finalista 5. sezonu MasterChefa, Szymon Czerwiński. Na stole pojawiły się: szaszłyki, karkówka z grilla, sałatka z grillowanym serem halloumi, salsa mango, salsa z grillowanego ananasa, grillowany arbuz z fetą i kolendrą, a także faszerowane owoce z grilla.

  Jak z łatwo dostępnych w domu produktów i ryby wyczarować doskonałe grillowane danie? Z pomocą rusza szybki i banalnie prosty przepis na lucjana czerwonego, inaczej red snappera. Jeśli nie uda się go dostać, to równie doskonale sprawdzi się okoń. Zobacz, w jaki sposób urozmaicić spotkanie przy grillu.