Dziecko

Podaruj dziecku czas. Pierwszy zegarek to idealny prezent z okazji Dnia Dziecka

Dziecko

Aktualizacja:
mat. prasowe

Dzień Dziecka tuż-tuż! Pewnie zastawiasz się, co podarować swojemu maluchowi z tej okazji. Najlepszy prezent to ten trafiony, który będzie również edukował i rozwijał. Oto nasza propozycja.

Zabawka nie tylko na 5 minut

Podczas pandemii większość rodziców pracuje lub przebywa w domu, jednocześnie stając się nauczycielem dla swoich pociech. Warto dobrze wykorzystać ten czas, zaangażować się i nauczyć dziecko m.in. poprawnego odczytywania godzin i minut.

Jeżeli twój maluch zna cyfry arabskie (od 0 do 12), i potrafi wykonywać podstawowe działania matematyczne (dodawanie, odejmowanie), to jest dobry moment na naukę czasu. Aby ułatwić to zadanie, warto podarować dziecku pierwszy zegarek.

Dawniej czasomierz był obowiązkowym prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Choć dziś wyparty został przez inne prezenty, zegarek nadal jest wyznacznikiem dorosłości, o którym marzy większość dzieci.

Jak nauczyć dziecko korzystania z zegarka?

Proste patenty na naukę czasu podpowiada Mama Lama na swoim Instagramie. Sprawdźcie poniżej:

Zegarek Knock Nocky - nauka i zabawa w jednym

Obecnie na rynku można znaleźć wiele modeli zegarków dla dzieci. Jedną z najbardziej popularnych marek jest Knock Nocky. Firma produkuje zegarki, które są bezpieczne dla dzieci już od 3. roku życia.

Dlaczego zegarek Knock Nocky to dobry wybór dla waszego dziecka?

Przede wszystkim dlatego, że zegarki Knock Nocky są bezpieczne dla waszych pociech. Świadczy o tym pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Jedną z wyróżniających cech jest czytelna tarcza, która pomoże twojemu dziecku w nauce odczytywania godzin. Każdy zegarek Knock Nocky zapakowany jest w puszkę, która jest wyjątkową skarbonką. Dzięki temu możecie dodatkowo rozpocząć naukę oszczędzania. W końcu czas to (też) pieniądz!

Oczywiście to nie wszystko. Dla dzieci ważny jest też wygląd. Proponowane zegarki są kolorowe i posiadają wiele ozdób na paskach i tarczach. Przy czym są lekkie i wygodne, dlatego nie przeszkodzą pociechom w innych zabawach.

Z okazji Dnia Dziecka, do każdego zakupu dodawane jest jojo. To już trzy prezenty w jednym!

Zegarek dla dziewczynki - dla wielbicielki lizaków i tęczy

Zegarek dziecięcy Knock Nocky Color Boom CB3707007 to wymarzony prezent dla dziewczynek. Żółty pasek wykonany z miękkiego silikonu zdobią kolorowe lizaki. Aż chce się polizać, bo która z pociech nie lubi lizaków?

Jeśli twoja córka lubi motyw tęczy - na pewno zakocha się w zegarku Knock Nocky RB3625006, który pochodzi z kolekcji Rainbow. Cyfry na tarczy są wielokolorowe, na kopercie i pasku dominuje różowy kolor. Idealny prezent dla barwnej dziewczynki.

mat. prasowe

Zegarek dla chłopca - dla miłośnika kosmosu i samolotów

Twoje dziecko to miłośnik kosmosu? Knock Nocky Color Boom CB3303003 ma specjalny silikonowy pasek, na którym umieszczono rakietę kosmiczną, kształty planet i ich satelity.

Małym odkrywcom spodoba się również model Knock Nocky Jelly JL3475404. Jeśli twój syn czy siostrzeniec kocha samoloty, taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Na pasku znajduje się wizerunek prawdziwego samolotu w chmurach. Można bujać w obłokach!

mat. prasowe

Wybór zegarków Knock Nocky jest ogromny. Zapraszamy tutaj , na pewno znajdziecie wyjątkowy prezent dla swojego dziecka!

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości