Newsy

Zostań w domu! Mamy dla ciebie najciekawszą ofertę filmów i seriali

Newsy

Aktualizacja:

Zastanawiasz się jak dostarczyć sobie rozrywki, nie wychodząc z domu? Player.pl przedstawia ofertę filmowych i serialowych propozycji, które pozwolą nadrobić zaległości i ciekawie spędzić czas.

"Boże ciało", "Pewnego razu w Hollywood" - filmowe hity

Filmowe klasyki, jak i nowości znajdziesz w szerokiej bibliotece serwisu Player.pl. Portal w swojej ofercie ma między innymi polskiego kandydata do Oscara, czyli „Boże ciało” w reżyserii Jana Komasy. Obraz został okrzyknięty odkryciem roku, a podczas rozdania nagród – „Orłów” tryumfował. W ofercie znajdziecie też film, który w ubiegłym roku reprezentował Polskę na rozdaniu nagród akademii filmowej w Hollywood.

Fani zagranicznego kina również znajdą coś dla siebie. Ostatnie dzieło Quentina Tarantino podzieliło fanów. Przekonaj się dlaczego „Pewnego razu w Hollywood” z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem i Margot Robbie wzbudziło takie emocje. W ofercie dostępne są także inne filmy reżysera: „Django”, „Pulp Fiction” i „Cztery pokoje”.

Filmy dla dzieci

Nie brakuje również filmowych propozycji dla najmłodszych. Świetną rozrywką będzie „Toy Story 3”, czyli kolejna część jednej z najpopularniejszych animacji Disneya dla młodszych i starszych. Jeden film to za mało? Bez obaw, na platformie będą czekać także między innymi: „Alladyn”, „Król lew”, „Piękna i bestia” i wiele, wiele innych.

Seriale

Z powodu zagrożenia koronawirusem zapadła decyzja o odwołaniu zajęć w szkołach i na uczelniach wyższych na dwa tygodnie od poniedziałku. Placówki mają być zamknięte na dwa tygodnie. Rząd zaleca niewychodzenie z domu i kwarantannę. Pojawia się zatem dużo czasu wolnego, podczas którego możemy nadrobić serialowe zaległości. Player w swojej ofercie ma wiele kultowych już seriali, między innymi: „Gra o tron”, „Detektyw”, „Wielkie kłamstewka”, czy „Młody papież” – na pewno nie skończy się na jednym odcinku.

Już za chwilę rusza trzeci sezon mrocznej odysei o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu, stworzona przez Jonathana Nolana i Lisę Joy. Dlatego siadaj wygodnie i włączaj „Westworld” - warto odświeżyć sobie dwa poprzednie sezony.

Telewizyjne nowości - wszystko w Playerze

Wraz z początkiem marca pojawiło się wiele nowości. Jeżeli nie jesteś na bieżąco, to czas nadrobić zaległości. „Down the road. Zespół w trasie”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, „Ameryka Express” i „Gogglebox” czekają. „Hotel Paradise” pozwoli przenieść się na rajskie Bali. Raj na ziemi, gdzie w powietrzu unosi się zapach miłości i intrygi! Śledź z nami losy naszych bohaterów. A gdy zatęsknisz za lekcjami, włącz „Szkołę”.

Te i wiele innych filmów i seriali znajdziesz w kolekcji "Rozrywka bez wychodzenia z domu", a także w zakładce filmy lub seriale na platformie VOD player.pl.

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości