Twoje wideo z życzeniami na antenie TVN. Poznaj szczegóły wielkanocnej akcji

''Akcja Wielkanocna TVN''
Święta to czas spotkań z rodziną i bliskimi. Te wyjątkowe dni chcemy spędzać z najważniejszymi dla nas osobami. Niestety, w tym roku Wielkanoc będzie wyglądać inaczej niż zwykle. Chcemy połączyć rozdzielone rodziny, dlatego powstała Wielkanocna Akcja TVN. Zobacz, jak do niej dołączyć!

Wielkanocna Akcja TVN

W tym roku będziemy obchodzić wyjątkowe Święta, dlatego stworzyliśmy dla naszych Widzów wyjątkową akcję. Wiemy, że znaczna część wyczekiwanych rodzinnych spotkań się nie odbędzie, przynajmniej w tradycyjny sposób. Dlatego, chcemy połączyć rodziny i bliskich.

Drodzy Widzowie, nagrajcie i prześlijcie nam swoje filmiki z pozdrowieniami i świątecznymi życzeniami dla swoich bliskich, za którymi w tym czasie szczególnie tęsknicie. My, w trakcie Świąt Wielkanocnych, podczas kilkuminutowych specjalnych transmisji wyemitujemy wideo z życzeniami rodzin do rozdzielonych bliskich.

Jak dołączyć do Wielkanocnej Akcji TVN?

Przede wszystkim trzeba nagrać filmik z pozdrowieniami. Pamiętajcie, żeby nie przekraczał 30 sekund. Chcemy, żeby każda rodzina mogła usłyszeć pozdrowienia. Zachęcamy do udziału w naszej wielkanocnej akcji. Nagrania prosimy przesyłać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie tvn.pl/Wielkanoc.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości