Oscar Pistorius wyszedł na wolność, córka Martyny Wojciechowskiej zmagała się z kryzysem psychicznym, znany influencer cierpi na nowotwór

Źródło: Dzień Dobry TVN
Robert Motyka w nowej zawodowej roli
Robert Motyka w nowej zawodowej roli
Rok 2023 w memach
Rok 2023 w memach
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
Jak budować relację między psem a dzieckiem?
Jak budować relację między psem a dzieckiem?
Polska po kolumbijsku
Polska po kolumbijsku
Filmy, które zarażają tańcem
Filmy, które zarażają tańcem
Ferie 2024 – gdzie jechać, żeby nie zbankrutować?
Ferie 2024 – gdzie jechać, żeby nie zbankrutować?
Gadżety ułatwiające macierzyństwo
Gadżety ułatwiające macierzyństwo
Małżeństwo z mundurem w tle
Małżeństwo z mundurem w tle
Kamil Kępiński i Agata Radziszewska w piosence “W innym kolorze”
Kamil Kępiński i Agata Radziszewska w piosence “W innym kolorze”
Newsy
Newsy
Beata Kozidrak o 45 latach z Bajmem
Beata Kozidrak o 45 latach z Bajmem
Kiedy myślimy dużo za dużo
Kiedy myślimy dużo za dużo
Terapia czaszkowo-krzyżowa - co to i dla kogo?
Terapia czaszkowo-krzyżowa - co to i dla kogo?
Jak pączek w maśle
Jak pączek w maśle
„Mamo, żyję”, czyli jak zostać podróżnikiem
„Mamo, żyję”, czyli jak zostać podróżnikiem
Zwiedzamy warszawską dżunglę
Zwiedzamy warszawską dżunglę
W piątek 5 stycznia pisaliśmy o wyjściu na wolność lekkoatlety Oscara Pistoriusa, który zamordował swoją partnerkę w 2013 roku, o Martynie Wojciechowskiej walczącej o szeroki dostęp do profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz znanym influencerze z Polski, który ujawnił, iż zmaga się z nowotworem. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl?

Krystyna Kurczab-Redlich padła ofiarą oszustów

Krystyna Kurczab-Redlich to dziennikarka, która na skutek oszustwa straciła oszczędności życia. Kwota, jaką zabrali jej przestępcy to 160 tysięcy złotych. - Gdy zorientowałam się, co się stało, poszłam do banku. A tam powiedziano mi, że już za późno, bo całe konto mam wyczyszczone - przyznała w rozmowie z TVN24.

Przyjaciele zorganizowali specjalną zbiórkę dla Krystyny Kurczab-Redlich.

Oscar Pistorius wyszedł na wolność po 11 latach

Oscar Pistorius, który został skazany za zabójstwo, opuścił więzienie po 11 latach. Przypomnijmy, że paraolimpijczyk i lekkoatleta z RPA w 2013 roku zastrzelił swoją partnerkę - modelkę Reevę Steenkamp. Jej matka - June twierdzi, że pogodziła się z utratą córki i wybaczyła mordercy, jednak boi się o bezpieczeństwo innych kobiet.

Martyna Wojciechowska o zdrowiu 15-letniej córki

Martyna Wojciechowska jest mamą nastoletniej Marysi. W ostatnim wywiadzie podróżniczka przyznała, że gdy jej dziecko znalazło się w potrzebie, trudno było znaleźć dla niego odpowiednie wsparcie psychiczne. Z tego powodu gwiazda zaangażowała się w projekt "Młode głowy", który pomaga młodzieży z depresją.

- Z tej złości, z tej niezgody zrodził się projekt "Młode głowy". Mamy dużo do zrobienia i wierzę, że jesteśmy w bardzo dobrym momencie. Dużo zmian, dobrych zmian dzieje się w Polsce. Jest nowa rzeczniczka praw dziecka, nowe możliwości. Zajmujemy się tym systemowo, bo potrzebujemy i zmian w systemie edukacji, i zmian w opiece zdrowotnej - podsumowała podróżniczka.

Witold Mikołajczuk nie żyje

Zmarł Witold Mikołajczuk. Artysta, który szerzej znany pod pseudonimem Witek Muzyk Ulicy odszedł w wieku 42 lat. Mieszkańcy stolicy znali go z donośnego głosu i niepowtarzalnego stylu bycia. Informację o jego odejściu przekazano za pośrednictwem Facebooka.

- Witku zmieniłeś nasze postrzeganie świata i muzyki, jesteśmy wdzięczni za każdą wspólną chwilę, spotkania, koncerty i piękno, które dałeś światu. Prosimy o uszanowanie spokoju rodziny, najbliższych i przyjaciół w tym trudnym czasie - napisano na fanpage'u muzyka.

Znany influencer ma nowotwór

Kamil Mikuła, influencer z "The Happy Family" wyjawił w najnowszym filmie, że zmaga się z chorobą nowotworową. Mężczyzna cierpi na nerwiaka nerwu słuchowego, który jest łagodną zmianą wymagającą operacji. 

- Minęło 9 miesięcy, od kiedy usłyszałem diagnozę, długo zastanawiałem się, czy to nagrywać, [...] dzisiaj dostałem informację, że będę miał termin operacji - relacjonował w mediach społecznościowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Christopher Furlong/Staff/Getty Images, MWmedia, GettyImages/guvendemir/YouTube/TheHappyFamilyPL

podziel się:

Pozostałe wiadomości