Newsy

Dwuletni chłopiec zamknął mamę na balkonie. Do otwarcia drzwi przekonał go miś

Newsy

Autor:
Izabela
Dorf
Źródło:
TVN24.pl
x-newsStrażacy

Mały chłopiec zamknął swoją mamę na balkonie. W mieszkaniu oprócz niego było jeszcze dziewięciomiesięczne dziecko. Na pomoc kobiecie ruszyli strażacy, którym udało się przekonać dwulatka, by otworzył drzwi.

Solec Kujawski. Chłopiec zamknął mamę na balkonie

Do nietypowej sytuacji doszło w czwartek po 12:00 w Solcu Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie). Dwulatki chłopiec zamknął swoją mamę na balkonie. Co prawda rodzina mieszka na parterze, ale to nie rozwiązało problemu, ponieważ drzwi do mieszkania były zamknięte na klucz.

- Po przyjeździe na miejsce okazało się, że faktycznie mama zamknięta była na balkonie. W mieszkaniu było tylko dwoje dzieci: dziewięciomiesięczne dziecko i dwulatek. Mama bezskutecznie prosiła chłopca o otwarcie drzwi balkonowych - mówi Łukasz Wiśniewski, naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu Kujawskim.

Mamy najlepszych strażaków w Europie
Mamy najlepszych strażaków w EuropieW chorwackiej miejscowości Tisno odbyły się międzynarodowe zawody, będące częścią FireFit Championships Europe Tour 2021. Nasza drużyna zakończyła tę niełatwą rywalizację z dziewięcioma medalami, które są najlepszym dowodem na to, że mamy najlepszych strażaków w całej Europie.
Dzień Dobry TVN

Chłopca przekonał miś-strażak

Ostatecznie to strażakom udało się namówić dwulatka do wpuszczenia ich do środka. - Przekonali chłopca używając pluszowego misia-strażaka. Mamy go właśnie w razie takich interwencji, w których uczestniczą dzieci - tłumaczy Wiśniewski.

Kiedy strażacy weszli do mieszkania, chłopiec dostał obiecaną zabawkę. Jak dodaje naczelnik OSP, dzieciom, które zostały same w mieszkaniu nic się nie stało.

Więcej na stronie TVN24.pl.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło: TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości