Newsy

Halle Berry o filmie „John Wick 3”: "Bardzo chciałam stać się częścią tego świata"

Newsy

Aktualizacja:

„John Wick” to bijąca popularności wśród widzów i krytyków opowieść o płatnym zabójcy, który próbuje zacząć normalne życie. Trudno mu się jednak wyzwolić. Reżyserem jest Chad Stahelski. Do obsady trzeciej części filmu dołączyła Halle Berry. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

Halle Berry dołączyła do "Johna Wicka"

Co skłoniło Halle do wzięcia udziału w tym projekcie filmowym?

Dla mnie to wielki zaszczyt zagrać w filmie, który publiczność już tak bardzo pokochała. Z kreatywnego punktu widzenia to jest projekt absolutnie zachwycający. Pięknie nakręcony. Czad zrobił to w nowatorski sposób. Nie było czegoś takiego jeszcze w kinie. Bardzo chciałam stać się częścią tego świata i wyruszyć z nim w tę podróż.

-zdradziła aktorka w rozmowie z Anną Wendzikowską.

Premiery weekendowowe 17-19.05:

  • "John Wick 3"
  • "Tolkien"
  • "Oddech"

Zobacz też: 

"Tylko nie mów nikomu" - obejrzało ponad 14 milionów osób! Wstrząsający film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele

Premiery kinowe na weekend 17-19.05

"John Wick 3"

John Wick próbuje opuścić Nowy Jork po tym, jak zostaje wydalony z organizacji zabójców za morderstwo członka Wysokiego Stołu.

Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Keanu Reeves, który już trzeci raz wcielił się w Johna Wicka:

Jestem w stanie zrozumieć Johna Wicka. Rozumiem jego humor, determinację. Podoba mi się, jak mocno walczy o swoje życie, o siebie, o miłość - powiedział Keanu Reeves.

A co o Keanu Reeves mówią inni aktorzy, którzy z nim współpracują?

Jest królem! To wspaniały facet. Pracuje bardzo ciężko, jest skupiony. Keanu naprawdę dostaje w kość podczas nagrywania filmu! On jest najlepszy!

"Tolkien"

„Tolkien” ukazuje kluczowe lata z życia młodego pisarza, który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem, gdzie odnajduje przyjaźń, miłość i artystyczną inspirację wśród innych podobnych sobie indywidualistów. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie „braterstwa” staje pod znakiem zapytania, a zdobyte doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnego cyklu powieści o „Władcy pierścieni”.

"Oddech"

Akcja rozgrywa się w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Pikelet (Samson Coulter) i Loonie (Ben Spence) to dwaj wchodzący w dorosłość chłopcy mieszkający w niewielkiej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Australii. W nudnym miasteczku sami zmuszeni są do zorganizowania sobie wolnego czasu. W poszukiwaniu przygody trafiają pod skrzydła Sando - guru surfingu, który zostaje ich mentorem...

Więcej:

Autor: Anna Kobyłka

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości