Newsy

Uczestnicy "Hotelu Paradise" i "Big Brothera" walczą o luksus i imprezę życia. Zobacz zwiastun nowego show. Kiedy premiera?

Newsy

One Night Squad
materiały prasowe

Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów znanych widzom z największych reality show, takich jak "Hotel Paradise", "Big Brother" czy "Love Island. Wyspa miłości" spotka się w jednym programie. Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Czeka ich survivalowy maraton, w którym zwyciężą tylko najwytrwalsi.

Przygoda z reality show zaczyna się dla nich od nowa. Chociaż są przekonani, że wszystko już wiedzą i wszystko widzieli, szybko się zorientują, że rajskie wakacje mogą mieć zupełnie inne oblicze. Na bajeczny Zanzibar zostali zaproszeni pod przykrywką kolejnego programu reality, w którym czeka ich rozrywkowe towarzystwo i odpoczynek w egzotycznych klimatach.

"One Night Squad" - co się wydarzy?

Pierwszy dzień spędzą w willi nad brzegiem oceanu bawiąc się i flirtując. Jednak już następnego dnia czeka ich niespodzianka. High life się kończy i wszyscy lądują z plecakami na zanzibarskiej plaży. Przez 10 dni będą przemierzać Zanzibar, a podczas tej wędrówki każdego dnia czeka na nich wymagające zadanie. Zwycięzca otrzyma przywilej spędzenia nocy w willi. Do świata luksusu na tę krótką chwilę może zaprosić jednego z pozostałych uczestników wyprawy. A przegranym pozostanie rozbicie obozowiska na plaży i nocleg w spartańskich warunkach.

- Programy o charakterze bikini reality cieszą się dużą popularnością w naszym serwisie. Dlatego Player.pl zdecydował się poszerzyć tę atrakcyjną dla użytkowników formułę i sięgnęliśmy po najbardziej gorące nazwiska z różnych reality show. Nasi użytkownicy zobaczą znanych im bohaterów w zupełnie nowym świetle - wskazuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl

"One Night Squad" – uczestnicy i prowadząca

"One Night Squad" to show, w którym celebryci zamienią imprezowe życie i beztroską zabawę na walkę, ćwiczenie hartu ducha i sprawdzanie granic swoich możliwości. Czy odnajdą się w tej niepewnej, bezkompromisowej i pełnej adrenaliny rzeczywistości?

W programie zobaczymy najbarwniejszych bohaterów polskich reality show. Będą to uczestnicy "Hotelu Paradise"(Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk, Łukasz Karpiński), "Big Brothera"(Magda Wójcik) i "Top Model" (Michał Baryza), gorące nazwiska z "Love Island"(Adrianna Śledź, Mikołaj Jędruszczak) oraz popularni uczestnicy "Warsaw Shore"(Damian "Stifler" Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr "Pedro" Polak). Program poprowadzi dziennikarka Aleksandra Sworowska.

"One Night Squad" – kiedy premiera?

Premiera 10-odcinkowej serii odbędzie się już 28 maja w serwisie Player.pl, gdzie co tydzień emitowane będą dwa odcinki serii. Program dostępny również będzie na antenie telewizyjnej Siódemki. Za jego produkcję odpowiada firma Golden Media.

"One Night Squad" - zobacz zwiastun:

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości