Newsy

Meat Loaf nie żyje - amerykański piosenkarz zmarł w wieku 74 lat

Newsy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
tvn.24
Świeczka żałobna
NetPix/Getty ImagesMeat Loaf nie żyje - amerykański piosenkarz zmarł w wieku 74 lat

Amerykański piosenkarz i aktor, Meat Loaf, zmarł 20 stycznia. Informację o śmierci przekazał jego agent. Przyczyny zgonu artysty nie zostały oficjalnie podane. Ostatnie chwile spędził ze swoją żoną. 

Meat Loaf nie żyje

Jak podał "Guardian" w ostatnich chwilach aktora i muzyka towarzyszyła mu jego żona - Deborah. Oficjalnych przyczyn zgonu nie podano jednak do publicznej wiadomości.

Rodzina wydała na ten temat oświadczenie: "Wiemy, jak wiele znaczył dla tak wielu z was i naprawdę doceniamy każde oznaki miłości i wparcia okazywane w czasie, gdy przechodzimy przez czas żałoby po stracie tak inspirującego artysty i wspaniałego człowieka". Dodali również: "Z jego serca do waszych dusz - nie przestawajcie dawać czadu".

Meat Loaf - kariera

Meat Loaf urodził się 27 września 1947 roku jako Marvin Lee Aday. Znany był przede wszystkim ze swojej płyty Bat Out of Hell, którą wydał w 1977 roku. Sprzedała się w ponad 43 milionach egzemplarzy i prawie wyrównała finansowy wynik albumu Michaela Jacksona, Thriller. Ponadto zagrał w około 50 filmach i programach telewizyjnych, w części grając samego siebie. Jego najbardziej znana rolą był Eddi z musicalu The Rocky Horror Picture Show z 1975 roku. 

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Więcej znajdziesz na tvn24.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: tvn.24

Źródło zdjęcia głównego: NetPix/Getty Images

Pozostałe wiadomości