Księżniczka Lichtensteinu wzięła ślub. Suknia zachwyciła internautów

Tort weselny
Tort weselny
Źródło: Image Source/Gettyimages
W sobotę księżniczka Maria Anunciata zorganizowała drugą już ceremonię zaślubin, która tym razem odbyła się w kościele. Była zdecydowanie bardziej wystawna od pierwszej, uwagę przykuła jednak przede wszystkim suknia księżniczki. Jak wyglądała? 

Ślub księżniczki Marii Anunciaty

Szczęśliwym wybrankiem księżniczki Lichtensteinu jest przedsiębiorca, Emanuele Musini. Ślub cywilny odbył się w czerwcu i miał miejsce we Włoszech, natomiast na ślub kościelny para wybrała Wiedeń. Piękna, satynowa suknia ślubna księżniczki została zaprojektowana przez Valentino. Była prosta i gładka, jednak uwagę zwrócił jej fason – ciężki dół i bufiaste rękawy doskonale prezentowały się w zestawieniu z delikatnym, haftowanym welonem, kolczykami z perełek oraz tiarą z klejnotami. Księżniczka Maria Anunciata zdecydowała się też na delikatny makijaż, włosy natomiast zaplotła w warkocz. Internauci dopatrują się podobieństwa sukni ślubnej do tej, którą wybrała Meghan Markle na swoją uroczystość. Ta także była prosta, jednak robiła ogromne wrażenie dzięki delikatnym dodatkom.

Kim jest księżniczka Maria Anunciata?

Księżniczka Maria Anunciata to córka księżnej Margharety z Luksemburga oraz księcia Nikolausa z Liechtensteinu. Panna młoda ma dwójkę rodzeństwa – księżniczkę Marię Astrid i księcia Josefa Emmanuela. Księżniczka Luksemburga jest badaczką i kuratorem sztuki. Współpracuje z muzeami oraz wydawnictwem artystycznym Cahiers d’Art. Na zdjęciach z zaślubin uśmiech nie schodził jej z twarzy, podobnie jak jej wybrankowi.

Zobacz także:

Księżna Yorku odwiedziła szpital w Zabrzu. "Babcia zawsze mi powtarzała, że jeśli jest ci źle, zrób coś dla innych" To był najgłośniejszy rozwód XX wieku. 25 lat temu Diana i Karol przestali być małżeństwem

Internet: Kożuchowska spotka się z księżną Kate!

Marek Rybarczyk o najgłośniejszych skandalach w Rodziny Królewskiej
Źródło: x-news

Autor: Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Image Source/Gettyimages

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki