Newsy

"Mam talent" wraca na antenę TVN. Co wydarzy się w 14. edycji?

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
materiały prasowe
Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Jan Kliment na planie programu "Mam Talent!".

"Mam talent" jesienią ponownie pojawi się w TVN. Jurorzy najbardziej spektakularnego show ponownie będą szukać wyjątkowych osób, aby otworzyć im drogę do sukcesu. Kto tym razem zdobędzie serca widzów i wygra 300 tysięcy złotych? Kultowy program będzie można oglądać w sobotnie wieczory. 

14. edycja "Mam talent"

Rusza kolejna edycja programu "Mam talent". To show, które dostarcza widzom niezapomnianych emocji. Zadbają o to nie tylko niezwykle utalentowani uczestnicy, ale również charyzmatyczni prowadzący: Marcin Prokop i Michał Kempa. Na fotelach jurorskich zasiądą: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Jan Kliment.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

W 14. edycji programu "Mam talent" wysoki poziom adrenaliny zagwarantują dwie zasady wprowadzone przy okazji poprzedniej edycji, czyli platynowy przycisk oraz dzika karta. Dzięki nim widzowie mogą liczyć na wiele zwrotów akcji.

Platynowy przycisk pozwoli wybranej przez jury osobie przenieść się z półfinałów wprost do wielkiego finału. Dziką kartę otrzyma natomiast jeden z uczestników, którzy w półfinałach zajęli trzecie miejsce - o przyznaniu tej przepustki do finału zadecyduje liczba głosów telewidzów. 

"Mam talent" we wrześniu w TVN

Premierowy odcinek 14. edycji programu "Mam talent" będzie można zobaczyć już 3 września o 20:00 w TVN. Program będzie także dostępny w serwisie Player.pl. W serwisie dostępne są także wszystkie pozostałe sezony telewizyjnego show.

W tej edycji uczestnicy powalczą o 300 tysięcy złotych. Choć dla wielu główną nagrodą są spełnione marzenia i przepustka na wielką scenę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości