Daria Ładocha na odważnym, wakacyjnym zdjęciu. Fani są zachwyceni. "Ubrałam się w drzewo"

Daria Ładocha
Daria Ładocha pozuje nago
Źródło: Paweł Wodzynski/East News
Daria Ładocha to jedna z najpopularniejszych ekspertek kulinarnych w Polsce. Na Instagramie śledzi ją 168 tysięcy osób. Gwiazda zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem. Postanowiła zapozować nago, zasłaniając się jednie pniem drzewa. W komentarzach zawrzało.

Daria Ładocha wypoczywa w Tajlandii

Daria Ładocha jest polską blogerką kulinarną i prezenterką telewizyjną. Widzowie mogą kojarzyć ją z programów takich jak "Agent Gwiazdy" czy "Ameryka Express". Gwiazda często pojawia się także w kuchni Dzień Dobry TVN, gdzie dzieli się przepisami na proste i smaczne dania.

Podróże po świecie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Łukasz i jego podróż przez Bajkał

Blogerka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 168 tysięcy osób. Daria chętnie dzieli się tam wyjątkowymi chwilami ze swojej codzienności, a już od dwóch tygodni relacjonuje swój egzotyczny wyjazd. Aktualnie wraz z rodziną odpoczywa w Tajlandii.

Daria Ładocha pozuje nago

Gwiazda chętnie pokazuje widzom miejsca, które zwiedza podczas wakacji. Na jej profilu znajdziemy m.in. zdjęcia pięknych widoków i egzotycznych dań. Największą popularnością cieszy się fotografia, na której Daria pozuje nago. Odważne zdjęcie wzbudziło wiele emocji wśród fanów prezenterki, ponieważ jej ciało zasłania jedynie pień drzewa.

- Ubrałam się w drzewo, bez metki - czytamy w opisie. Post szybko stał się hitem w sieci. Do tej pory polubiło go prawie 2,5 tysiąca osób. Obserwatorzy są zachwyceni nie tylko sylwetką gwiazdy, ale także jej odwagą. - "Ubrałaś się bosko", "Sama natura", "Super, brawo dla ciebie" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości