Newsy

Łukasz Simlat – czego możemy spodziewać się w drugim sezonie ,,Pod powierzchnią”?

Newsy

Aktualizacja:

Fani serialu „Pod powierzchnią” nareszcie doczekali się kontynuacji. Od 22 października widzowie mogą oglądać dalsze losy głównych bohaterów. Czego możemy spodziewać się w drugim sezonie? Dziś w studiu Dzień Dobry TVN o serialu opowiadał Łukasz Simlat.

Serial cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Z tego powodu powstała kontynuacja. Od 22 października na antenie TVN oglądać można drugi sezon „Pod powierzchnią”. Co wydarzy się w kolejnym sezonie?

Łukasz Simlat - aktorstwo

Aktor ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, filmowych i dubbingowych. Łącznie zagrał w ok. 90 filmach i epizodach seriali, a także w kilkudziesięciu spektaklach największych teatrów w Polsce. Kogo gra najczęściej? Role Łukasza nie należą do najłatwiejszych. Aktor często wciela się w tajemnicze i skomplikowane postacie. Czy tak będzie i tym razem?

Łukasz Simlat o serialach

Aktor przyznał, że przez lata nienawidził seriali. Do tego typu formatu przekonał się jakieś cztery lata temu. Dziś jest fanem zachodnich produkcji. Co się wydarzyło?

Czasy się zmieniają, sposoby narracji się zmieniają. Kiedyś nie był takiego przepływu impulsów jak mamy teraz.

- przyznał aktor.

Łukasz Simlat - serialowa rola w „Pod powierzchnią”

Łukasz w serialu wciela się w rolę Macieja Kostrzewy, nauczyciela języka polskiego. Co wydarzy się w drugim sezonie? Bohater na prośbę Bartka obejmie rolę dyrektora. W życiu prywatnym będzie próbował odbudowywać relację ze swoją nastoletnią córką Olą, która wróci do Płocka. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży z byłym dyrektorem szkoły, z którym miała romans. Maćkowi trudno będzie znaleźć wspólny język porozumienia zarówno z córką, jak i byłą żona Justyną. W jego życiu niespodziewanie pojawi się Marta, która może dużo zmienić.

Drugi sezon serialu „Pod powierzchnią” oglądać można w każdy wtorek o godzinie 21:30 na antenie TVN.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości