Janusz Szostak nie żyje
Janusz Szostak zmarł 10 grudnia. Informację o jego odejściu potwierdził jego brat Jerzy. Smutną nowinę przekazali również przedstawiciele Fundacji na Tropie, której był prezesem. Dzień przed śmiercią poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wykryto u niego zakażenie wirusem SARS-CoV-2.Miał
- Choroba nie odpuściła także mnie - napisał na Facebooku. - Bardzo miła Ratowniczka z Błonia nie pozostawiła co do tego złudzeń.
Wcześniej skarżył się na problemy zdrowotne.
- Moi drodzy, co prawda obiecywałem, że dziś będzie rozstrzygnięcie konkursu na jesienne zdjęcia moich książek, lecz niestety to się nie uda. Nie zdołałem się na dobre pozbyć choroby i nie jestem w stanie być aktywnym przy komputerze czy telefonie dłużej niż 10 minut. A w tym czasie nie zdołam ogarnąć wyników konkursu. Mam nadzieję, że do niedzieli stanę na nogi i będę mógł rozstrzygnąć konkurs. Z góry dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia. Nie będę w stanie każdemu podziękować oddzielnie - dodał.
Sprawa Iwony Wieczorek
Janusz Szostak urodził się w 1957 roku. Jako dziennikarz pracował w "Expressie Wieczornym". Był także redaktorem naczelnym magazynu "Reporter" oraz prezesem Fundacji Na Tropie, której celem jest pomoc ofiarom przestępstw oraz poszukiwanie osób zaginionych. Był również wydawcą.
Ogólnopolska sławę przyniosły mu książki dotyczące tajemniczego zaginięcia kobiety. Napisał na ten temat dwie książki: "„Co się stało z Iwoną Wieczorek?" i "Kto zabił Iwonę Wieczorek?". O sprawie opowiadał w charakterze eksperta również w studiu Dzień Dobry TVN.
Zobacz także:
- Czekali z seksem aż do ślubu. "Nie było łatwo". Jak radzili sobie, gdy pojawiała się namiętność?
- Donald Tusk o utracie prawa jazdy. "Moment wstydu jest dużo poważniejszy niż sankcje"
- Skoki narciarskie: terminarz 2021/2022 - kiedy zawody Pucharu Świata? (https://tvn24.pl)
Autor: Adam Barabasz
Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa / East News