Najnowsze

Karolina Bielawska wróciła do kraju. Została powitana bardzo tradycyjnie

Najnowsze

Autor:
Patrycja
Sibilska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Karolina Bielawska wróciła do Polski po wygranych wyborach Miss World. Na lotnisku w Warszawie witał ją tłum reporterów, fani i rodzina. Królowa piękności wzięła również udział w konferencji prasowej.

Karolina Bielawska - druga polska Miss Świata

Karolina Bielawska 17 marca wygrała konkurs Miss World i tym samym po 30 latach powtórzyła sukces Anety Kręglickiej, która sięgnęła po tytuł najpiękniejszej kobiety świata w 1989 roku.

Wciąż nie mogę uwierzyć, że właśnie zostałam drugą Miss Świata w historii Polski. Jestem bardziej niż dumna, że ​​mogę przywieźć tę koronę do mojego kraju. Nie mam słów, by wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za tę szansę i ogromne wsparcie, jakie otrzymałem od tak wielu osób. Sama nigdy nie zaszłabym tak daleko

Powitanie Miss Świata w Polsce

Od ogłoszenia wyników konkursu i oficjalnej koronacji Miss Świata minęło już blisko dwa tygodnie, ale dopiero teraz Karolina Bielawska przyleciała do Polski. Powrót przeciągnął się ze względu na przejęcie obowiązków Miss Świata i związany z tym pobyt w Londynie. Na lotnisku królową piękności witał tłum reporterów, fanów i najbliższych 23-latki. Karolina już kolejnego dnia pojawiła się na konferencji prasowej.

- Została przyjęta chlebem i solą, jednak co Polska, to Polska - komentował przyjęcie najpiękniejszej Polki Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Pobyt Karoliny Bielawskiej w Polsce będzie krótki, ponieważ już za kilka dni opuści nasz kraj, by realizować zadania jakie zostały jej powierzone wraz z tytułem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Pozostałe wiadomości