Gwiazdy

Karolina Bielawska wsparła Ukrainę. Hojna darowizna od Miss Świata

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019

Karolina Bielawska nie próżnuje. Po zdobyciu tytułu najpiękniejszej kobiety na Ziemi, Łodzianka zakasała rękawy i wzięła się do pracy. Zgodnie z zapowiedzią skupiła się na działalności charytatywnej. Wraz z organizatorem konkursu Miss World przekazała na rzecz Ukrainy niebagatelną sumę.

Miss World wspiera Ukrainę

Świeżo ukoronowana Miss Świata postanowiła działać na rzecz walczącej z rosyjskim najeźdźcą Ukrainy. 22-latka wzięła udział w charytatywnej imprezie, podczas której gromadzono fundusze na wsparcie naszych wschodnich sąsiadów. Karolina Bielawska upamiętniła ten wieczór wpisem na swoim instagramowym profilu.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Jestem wdzięczna, że razem z organizacją Miss World mogliśmy pomóc w aukcji charytatywnej i przekazać 20 tys. dol. na wsparcie tej ważnej sprawy - wyznała Karolina. - Wierzę, że w najbliższej przyszłości możemy zrobić jeszcze więcej i już nie mogę się doczekać, aby to osiągnąć - podkreśliła.

Karolina Bielawska jako Miss Świata

Karolina Bielawska postanowiła również podzielić się przemyśleniami, które towarzyszą jej od ogłoszenia wyników konkursu. 23-letnia królowa piękności nie kryła zapału do działania.

- Nie mogłabym być bardziej podekscytowana piękną podróżą, która przede mną - napisała. - Mam nadzieję, że dołączysz do mnie w tej wspaniałej przygodzie i będziemy mogli dzielić ją razem - zachęciła.

Karolina podczas finału konkursu w Puerto Rico pokonała 39 konkurentek. W finale Polka zmierzyła się z Shree Saini ze Stanów Zjednoczonych i Olivią Yace z Wybrzeża Kości Słoniowej. 33 lata temu koronę najpiękniejszej zdobyła Aneta Kręglicka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Kamil Piklikiewicz / East News

Pozostałe wiadomości