Gwiazdy

Polka została Miss World 2021! Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
styl.interia.pl
Karolina Bielawska, Aneta Kręglicka

Karolina Bielawska została Miss World 2021. Polka zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Tym samym powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku. Kim jest pochodząca z Łodzi Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska została Miss World 2021

Za nami ogłoszenie wyników Miss World 2021 w Portoryko. Spośród reprezentantek 40 krajów wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Tytuł i korona powędrowały do Karoliny Bielawskiej. W finale Polka pokonała Shree Saini ze Stanów Zjednoczonych i Olivię Yace z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Zobacz wideo: Uczestnicy programu "Top Model"

Uczestnicy programu "Top Model"

Mój sukces po „Top Model”
Mój sukces po „Top Model”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Przypomnijmy, że Karolina Bielawska jest drugą Polką, która zdobyła tytuł. Jako pierwsza otrzymała go w 1989 roku Aneta Kręglicka. Musieliśmy więc czekać 33 lata na powtórzenie jej sukcesu. Czy Karolina Bielawska będzie równie popularna co modelka?

Karolina Bielawska - kim jest Miss World 2021?

Karolina Bielawska urodziła się w 1999 roku w Łodzi. Mierzy 179 cm. Obroniła licencjat na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a obecnie studiuje Master of Business Studies na International Faculty of Engineering tej samej uczelni. W wolnym czasie uwielbia podróżować i z bliska przyglądać się lokalnym społecznościom i kulturze. Ponoć do tej pory odwiedziła ponad 30 krajów. Działa społecznie i charytatywnie.

Zobacz wideo: Nowe życie miss Ukrainy mężatek

Nowe życie miss Ukrainy mężatek
Nowe życie miss Ukrainy mężatek Viktoriya Faynblat o wojnie w Ukrainie Źródło: Dzień Dobry TVN

W 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Ze względu na pandemię COVID-19 musiała czekać rok, by zawalczyć o tytuł Miss World 2021. Opłacało się!

Byłam w szoku, kiedy usłyszałam swoje imię. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Jestem dumna, że mogę nosić koronę Miss Świata. Zapamiętam ten moment do końca życia

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: styl.interia.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz, Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości