Moda i Uroda

Jak modnie wiązać szalik? Stylistka pokazała kilka sposobów

Moda i Uroda

Autor:
Justyna
Piąsta
Szalik - jak go zawiązać?!
Szalik - jak go zawiązać?!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Sezon jesienny w pełni, więc wychodząc z domu, warto nie tylko założyć ciepłą kurtkę, ale również sięgnąć po ciepły szalik. Jak go przewiązać, by dobrze i modnie się prezentował? Julita Gotowicka, stylistka i wizażystka, pokazała w Dzień Dobry TVN kilka prostych patentów.

Szalik na jesień - jak go wiązać?

Szalik chroni szyję przed zimnem i jest niezbędnym dodatkiem jesiennych stylizacji. Wystarczy kilka ruchów, by stylowo go zapleść. Na co warto zwrócić uwagę?

- Zawsze podkreślam, że skoro szalik jest przy twarzy, to istotne jest, żeby te kolory grały z nami. Jeśli chcemy pobawić się wiązaniami, to postawmy na dłuższy szalik - powiedziała Julita Gotowicka. - Żeby supeł był bardziej zdefiniowany i miał ciekawszy charakter, to raczej wybieramy takie sztywniejsze szaliczki aniżeli takie dzianinowe, bo one będą po prostu nam smętnie wisiały - podkreśliła stylistka.

Wiązanie szalika - porady

Sposób wiązania szalika powinien być dopasowany do sylwetki.

- Kiedy jesteśmy pełniejsi u góry, to dobrze, żeby to wiązanie nas przecięło. Szalik będzie dodatkowym kolorem na dużej powierzchni płaszcza czy swetra - przyznała ekspertka.

Wszystkie sposoby na przewiązanie szala wokół szyi można zobaczyć w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości