Gwiazdy

Aleksandra Helis opuściła "Top Model". Dawid Woliński złożył modelce propozycję

Gwiazdy

Reporter:
Nastazja Bloch
Decydujące zmagania przed finałem „Top Model”
Decydujące zmagania przed finałem „Top Model” Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Kolejny odcinek "Top Model" za nami. Tym razem modelki i modele musieli sprostać wyzwaniom, jakie czekały ich w Kapsztadzie w RPA. Zdaniem jurorów najsłabiej wypadła laureatka złotego biletu Aleksandra Helis i to ona musiała opuścić program tuż przed rozpoczęciem castingów do Fashion Weeku. Skąd taka decyzja? O tym opowiedzieli nam Ola oraz Dawid Woliński.

"Top Model" 11. – Ola Helis pożegnała się z programem

Do wielkiego finału "Top Model" coraz bliżej. W ostatnim odcinku uczestnicy pojechali do RPA, gdzie zmierzyli się z kolejnymi zadaniami. Ostatecznym testem przed castingami do Fashion Weeku była sesja na pustyni. Zdaniem jurorów Aleksandra kolejny raz nie poradziła sobie przed obiektywem. Jak przyznali, modelka na żywo jest zjawiskową kobietą, jednak podczas zdjęć nie pokazuje swoich mocnych stron. Tym samym jury podjęło decyzję, że program opuści laureatka złotego biletu.

- Wspierałem Olę, wszyscy wspieraliśmy, bo Asia dała złoty bilet, to była jej perełka w głowie. Ola potrzebuje trochę więcej czasu. Ma dopiero 20 lat więc ma go mnóstwo. Piękna dziewczyna, w ogóle się o nią nie boję - powiedział Dawid Woliński.

Złoty bilet w "Top Model" – wsparcie czy presja?

Ola już na castingach urzekła swoją urodą i dziewczęcością. To właśnie wtedy Joanna Krupa zobaczyła w młodej dziewczynie przyszłą modelkę. Aleksandra otrzymała złoty bilet, który pozwolił jej na pobyt w domu modelek. Potem okazało się, że ta przepustka zaczęła Oli trochę ciążyć, nie była to tylko nagroda, ale też zobowiązanie.

- To było super wyróżnienie, ale ja za bardzo to brałam do siebie. Dało mi to pewność siebie, ale później zaczęłam myśleć, że jak dostałam ten bilet, to ja muszę być idealna. Potrzebowałam się rozwijać w swoim czasie – wyjaśniła Ola.

Swój punkt widzenia wyjaśnił także juror.

- Ten bilet ciążył na Oli i ona sobie trochę nie radziła. My też oczekiwaliśmy więcej. Dzisiaj Ola jest w cudownej formie, pokazała mi, jak chodzi i ją zaprosiłem na prezentacje mojej kolekcji, 22 listopada. Ola się zgodziła, więc będzie można ją zobaczyć - dodał Dawid.

Aleksandra przyznaje także, że program pozwolił jej odnaleźć życiową drogę.

- Myślę, że będzie coraz lepiej. Chciałabym się rozwijać w modelingu. Chciałbym w następnym roku zacząć studia, żeby mieć plan b, ale po tym programie myślę, że coś mogę zdziałać w modelingu.

"Top Model" - co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Kapsztad to było wyzwanie zarówno dla jurorów, jak i uczestników. Kapryśna pogoda i duży wiatr dawały się we znaki przez cały pobyt. W kolejnym odcinku przed uczestnikami Fashion Week. Jak poradzą sobie na castingach? Jak się okazuje, w RPA standardy są zupełni inne.

- Przede wszystkim nam się wydawało, że nasze dziewczyny tam zabłysną, bo są takie europejskie, a bywało różnie. 7 grudnia odbędzie się wielki finał. Będzie się działo - podsumował Dawid.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości