Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w dniach 11-17.10.2021 r.?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online Horoskop tygodniowy 11-17.10.2021

Słońce nadal będzie przebywać w znaku Wagi. Poniedziałek przywita nas sporą zmianą energii. Przebywający w znaku Wodnika Saturn, który od 23 maja znajdował się w ruchu wstecznym, właśnie zaczyna prosty bieg. Będziemy musieli skorygować wiele swoich uprzednich postaw, zdyscyplinować się i zacząć działać według planu. Poznaj horoskop na cały tydzień, od 11 do 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Pozytywny sekstyl Wenus i Saturna w środę (13.10) przyspieszy załatwianie spraw biurowych, bankowych i urzędowych. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie piątek, w którym na niebie utworzy się trygon pomiędzy Słońcem a Jowiszem, który da nam spore szanse na dobry biznes i wykorzystanie dobrych okazji. Weekend, a w szczególności niedziela 17.10 okaże się bardzo nerwowa. Kwinkunks Marsa i Neptuna oraz kwadratura Słońca i Plutona przyniesie niebezpieczne sytuacje ze sporymi konfliktami w tle i kryzysem energetycznym.

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Tydzień rozpocznie się dość optymistycznie, ustąpią uporczywe bóle głowy. W pracy bądź szkole docenią Twoją pracę. Poprawi Ci się humor i kondycja fizyczna. W Twoim życiu osobistym nastąpią ekscytujące zmiany. Szczególnie środa będzie pod tym względem bardzo udana. W czwartek i początek czekają na Ciebie dobre wiadomości. Zmiana aury planetarnej przyjdzie na sam koniec tygodnia. Niebezpieczny kwinkunks pomiędzy Twoim patronem Marsem a Neptunem, wymaga od Ciebie, abyś wyostrzył uwagę. Będziesz podatny na urazy, drażliwy i niechętny do dyplomatycznych rozmów.

Horoskop tygodniowy - Byk

Poniedziałek rozpocznie się ciężko i w nerwowej atmosferze. Niestety ruch prosty Saturna będzie Cię popędzał do niechcianych i nielubianych przez Ciebie zajęć. Fałszywe, dwulicowe osoby będą chciały coś ugrać Twoim kosztem. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie środa (13.10), kiedy twoja patronka Wenus utworzy sekstyl z Saturnem i chwilowo złagodzi jego surowy wpływ. Jeśli masz do załatwienia jakiś ciężki temat, to najlepiej właśnie wtedy. W życiu osobistym czekają Was chwilowe utarczki i nieporozumienia. Na szczęście możesz liczyć na to, że kwestie lokalowe i administracyjne nareszcie zaczną się prostować.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W powietrznym żywiole nadal aktywne jest połączenie Marsa, Merkurego i Słońca, co daje Ci więcej osobistego wdzięku i bystrości umysłu. Dzięki temu wsparciu uzyskasz to, na czym Ci zależy. Dodatkowo trygon Saturna w ruchu prostym podziała na Ciebie aktywizująco. Wokół Ciebie pojawią się wcześniej nieznane, ale pozytywne osoby i kontakty. Doskonale ułoży się plan na piątek. Trygon Jowisza i Słońca pomoże w służbowych podróżach, da doskonałe zlecenia i przyprawi wszystko doskonałym humorem. To może być bardzo udany tydzień, ale jego końcówka zaleca Ci lekkie wyhamowanie i zachowanie umiaru. Nie chciej więcej, niż jest to dla Ciebie korzystne.

Horoskop tygodniowy - Rak

Nadal niewiele układów na niebie możesz zaliczyć na swoją korzyść. Uruchomią się Twoje stany poddenerwowania i psychicznie nie będziesz w najlepszej kondycji. Nie daj się opanować tym uczuciom, pamiętaj, że jest to chwilowe i niebawem niebo zrekompensuje Ci te nieprzyjemności. Trudno będzie Ci znaleźć właściwe dla siebie miejsce, w którym poczujesz się komfortowo. W środę będziesz miał sporo dylematów dotyczących Twoich obowiązków zawodowych. Wiążącą odpowiedź daj w piątek. Wtedy będzie Ci najłatwiej. Twoje życie miłosne trochę zwolniło. Na większą namiętność i przełamanie rutyny możesz liczyć dopiero w kolejnym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Lew

Układy na niebie uśmiechają się do Ciebie szeroko. Będzie Ci się pracować łatwiej, przyjemniej, a efekty Twoich działań będą korzystne dla Ciebie i innych. Saturn w ruchu prostym z opozycyjnego znaku Wodnika wpłynie na Ciebie optymistycznie. Zaczniesz planować długofalowe reformy w swoim życiu. Na uwagę zasługuje również sekstyl Wenus i Saturna, który w środę (13.10) sprzyjać będzie Twoim kwestiom partnerskim i sercowym. To również świetny dzień na podpisywanie umów. Podobnie z piątkiem – wpływ trygonu Jowisza i Słońca da Ci jakąś wygraną. Najtrudniej będzie w weekend. Twoje siły nieco opadną, a relacje z innymi znacznie się skomplikują.

Horoskop tygodniowy - Panna

W tym tygodniu będziesz się czuć nieco zagubiona i niedoinformowana. Układy na niebie będą Cię wystawiać na próbę. Sprawy komunikacyjne i urzędowe nieco się skomplikują. W pracy jakieś blokady i skostniałe schematy. Twoje życie partnerskie ochłodzi się, a Ty będziesz czuła, że pomiędzy Was wkradają się jakieś niepokoje. W środę i czwartek pojawi się konieczność odbycia jakieś oficjalnej wizyty. Wszystko będzie szło jak po grudzie. Niestety tak będzie, aż do piątku. W weekend klimat się ociepli i rozpuszczą się lody między Tobą a drogimi sercu osobami. Niebawem sytuacja u Ciebie będzie się poprawiać.

Horoskop tygodniowy - Waga

To mogą być udane, pełne sukcesów i dobrych emocji dni. Sekstyl Twojej patronki Wenus i Saturna (13.10) pozwoli Ci zarobić dodatkowe pieniądze bądź uzyskać prestiżowe zlecenie. Zresztą w tym tygodniu nie musisz oszczędzać. Niebo sypnie większym groszem. Masz szansę na przerwanie pasma stagnacji i utrudnień. Zdrowie zacznie Ci dopisywać. Uruchomią się dawni znajomi z ciekawymi propozycjami. Piątkowy (15.10) trygon Słońca i Jowisza da możliwość ciekawego, krótkiego wyjazdu i nowych doświadczeń w świeżym otoczeniu. Dobra passa przygaśnie nieco w weekend. W niedzielę nie szalej, nie forsuj się. Poświęć czas na sprawy domowe.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Kwadratura Saturna do Twojego znaku będzie dla Ciebie dość uciążliwa. Niebo nie ma dla Ciebie dobrych informacji. Powinieneś przejrzeć papiery i dokumenty przypomnieć sobie o biegu terminów i sprawdzić skrzynkę pocztową. Szykuje się chwilowe pogorszenie Twojego stanu psychofizycznego. Pamiętaj, że to tylko na jakiś czas. Te przeciwności pojawią się również w przypadku Twoich starań o kredyt, podwyżkę czy też wyższe stanowisko. Kwadratura Słońca i Twojego patrona Plutona w niedzielę (17.10) przyniesie gorzką pigułkę do przełknięcia. Nie podłamuj się. Poczekaj na zmianę w aurze planetarnej i ponów swoje podania w innym terminie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Czeka Cię pozytywny okres. Twoje życie uczuciowe i osobiste znacznie się ożywi. Na samotność i nudę nie będziesz narzekać. Będziesz bardziej otwarty i przyjazny. Przestaniesz wchodzić w częste u Ciebie ostatnio konflikty. Pozwolisz sobie na jakieś luksusy, zaczniesz sobie dogadzać i spełniać swoje zachcianki. Najlepszym dniem w tygodniu będzie piątek (15.10), w którym na niebie dojdzie do sprzyjającego Ci trygonu Słońca i Twojego patrona Jowisza. Osiągniesz stan wewnętrznego szczęścia i poczucie satysfakcji. W Twoim związku zrobi się naprawdę przyjemnie i obiecująco.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Twój patron, czyli Saturn w poniedziałek rozpoczyna bieg prosty, który od 23 maja był wstrzymywany. Możesz poczuć, jakby ktoś odblokował jakiś kod, który hamował Cię w wielu różnych aspektach życia. To może być bardzo oczyszczający i uwalniający tydzień. Będziesz psychicznie spokojniejszy i stabilniejszy, jeśli chodzi o Twój stan emocjonalny. Dokonasz konstruktywnej przebudowy, jeśli chodzi o Twoje życie zawodowe. W środę dostaniesz informacje, które bardzo Ci pomogą w kwestii Twojego życia uczuciowego. Być może jakieś dawne uczucie odżyje i ktoś będzie usiłował nawiązać z Tobą kontakt.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W Twoim znaku przebywa Saturn i Jowisz. Te planety zachęcają Cię do poszukiwań i samorozwoju. Od poniedziałkowego poranku Saturn wchodzi w ruch prosty, co sprawi, że Twoje życie zawodowe będzie bardziej poważne i oficjalne. Możesz spodziewać się egzaminów, rozmów, które zaważą na dalszej ścieżce kariery zawodowej oraz całej gamy nowych perspektyw. Zasadniczo tydzień upłynie Ci optymistycznie z wielką energią i chęcią do podejmowania kolejnych działań, snucia planów i marzeń. Szczególnie sprzyjać Ci będzie piątkowy trygon (15.10) pomiędzy przebywającym w Twoim znaku Jowiszem a Słońcem, które znajduje się w Wadze. W tym dniu sięgaj śmiało po marzenia, chociaż wydają się prawie nierealne do spełnienia. Wszechświat będzie Ci dopingował.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Układy na niebie nie wypływają na Ciebie szczególnie pozytywnie. Od początku tygodnia będziesz marudna, rozdrażniona i sama nie będziesz wiedzieć, czego tak naprawdę chcesz. Twoje obowiązki nie będą Cię cieszyć. Kontakty z rodziną i najbliższymi będą przykrą koniecznością. Niestety trzeba zacisnąć zęby i przeczekać te trudności z godnością. Nie wchodź w ostrą konfrontację, ponieważ jest spore ryzyko, że możesz ją przegrać. Weekendowy kwinkunks Marsa i Twojego patrona Neptuna może spowodować nasilenie jakichś dolegliwości. Nie będziesz w szczytowej formie, dlatego niebo zaleca Ci spokój, większą dozę odpoczynku i spędzenie znacznej ilości czasu na dbałości o swoje zdrowie.

Kamienie szlachetne przypisane do znaków zodiaku

Do znaków zodiaku przyporządkowane są kamienie szlachetne i półszlachetne. Każdy znak ma kilka proponowanych kamieni. Oprócz podporządkowania są one "dostrojone" - pomagają odnaleźć istotę życia danej osoby, drogę do doskonałości i szczęścia, a także wydobywają indywidualność każdego z nas. Wybór kamienia może stanowić dopełnienie duchowego życia, ale może też być impulsem do rozpoczęcia swojej duchowej ścieżki. Ponadto, kamienie te mogą obudzić pozytywne ukryte cechy danego znaku, co przyczyni się do jego rozwoju.

Zobacz wideo: Czy mężczyźni czytają horoskopy?

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości