Horoskop

Horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia. Czas na szukanie nowych dróg i rozwiązań

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop tygodniowy

Przed nami tydzień okraszony Pełnią Księżyca w oryginalnym znaku Wodnika (12.08), co już świadczy o tym, że najbliższe dni nie pozwolą nam się nudzić. Sprawdź horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

W tym tygodniu Kukurydziany Księżyc pomoże w wyjściu ze starych życiowych torów i zachęci nas do szukania nowych dróg i ścieżek oraz porzucenia utartych szlaków. Zarówno tych w pracy, jak i w partnerstwie. Jednak nie samą szczytową fazą Srebrnego Globu będziemy żyli, ponieważ na niebie pojawią się bardzo ciekawe, ale dość intrygujące układy. Opozycja Wenus i Plutona (9.09) może wzbudzić wiele zazdrości i kontrowersji w związkach. Kwadratura Słońca i Urana (11.08) tuż przed pełnią będzie nas wrzucać w nieplanowane wcześniej i nie uzgadnianie sytuacje, a przejście Wenus ze znaku Raka do znaku Lwa (11.08) popchnie większą część zodiaku na drogę do spełnienia w miłości. Tydzień zakończy trygon (14.08) pomiędzy Marsem znajdującym się w znaku Byka, a Plutonem znajdującym się w znaku Koziorożca, który bardzo wzmocni znaki ziemskie (Byk, Panna, Koziorożec). Weekend spędzimy w sposób konstruktywny i pożyteczny.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy - Baran

Nie czekaj już dłużej z urlopem. Masz teraz szansę i możliwość odrobinę odetchnąć i to w sposób, który lubisz. Pełnia Księżyca w sprzyjającym dla Ciebie położeniu (12.08) wiele spraw ułatwi i uprości. Dobre okazje same będą wpadać Ci w ręce. Mocny trygon pomiędzy Twoim opiekunem Marsem a Plutonem (14.08) pozwoli na dogłębną regenerację i uporządkowanie stanu zdrowia fizycznego oraz psychiki. Szykuje się całkiem udany tydzień również pod względem sercowym, ponieważ opiekunka zakochanych, Wenus zmienia położenie i przechodzi do ognistego trygonu (11.08). Ważne i ciekawe spotkania towarzyskie, niezauważalnie mogą przerodzić się w coś więcej niż tylko koleżeństwo.

Horoskop tygodniowy - Byk

W nadchodzących dniach będziesz miał twarde lądowanie. Zarówno opozycja Wenus i Plutona (9.08), jak i Pełnia Księżyca w nieprzewidywalnym znaku Wodnika (12.08) będą szargać Ci nerwy. Nie lubisz nieplanowanych sytuacji i niespodzianek, z którymi tak naprawdę nie wiadomo co zrobić, cieszyć się czy martwić. Niestety pierwsze dni tygodnia postawią Cię przed nowymi, dość nietypowymi wyzwaniami i sytuacjami w których będziesz musiał/a wykazać się inicjatywą i elastycznością. No trudno. Jakoś sobie poradzisz. Weekend wynagrodzi wszystko odpoczynkiem i relaksem, na który w pełni zasłużyłe/aś, a na dodatek możesz spodziewać się jakiejś nowiny wróżącej materialną poprawę (14.08).

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Szykują się doskonałe okazje, które warto szybko i skutecznie wykorzystywać. Pełnia Księżyca w powietrznym znaku Wodnika (12.08) odbywa się w zgodzie z Twoim powietrznym żywiołem i dorzuci sił, pomysłów i energii. Będziesz decydować się na eksperymenty i śmiało zaproponujesz jakiejś wyżej postawionej osobie swoje rozwiązania, co zostanie bardzo dobrze odebrane! Przejście Wenus do znaku Lwa (11.08) również Cię ucieszy. Masz przed sobą przyspieszone bicie serca oraz ważne towarzysko spotkania i udane randki. Nie broń się przed odpoczynkiem w weekend, ktoś zaproponuje wspólny wypad.

Horoskop tygodniowy - Rak

Szykuje się niespokojna i bardzo elektryzująca Pełnia Księżyca (12.08), która dla Ciebie Raczku nie jest zbyt dobrze aspektowana. Dlatego możesz czuć wzrastające napięcie i zwiększoną nerwowość, która będzie towarzyszyć w codziennych czynnościach. Pojawią się jakieś małe kłopoty i utrudnienia na życiowej ścieżce, ale najgorsze jest to, że z tych drobnych niedogodności możesz zrobić prawdziwy dramat. W tym tygodniu na wszystko zareagujesz przesadnie. W rodzinie w połowie tygodnia może dojść do sporów i kłótni, ale wszystko uda się zażegnać w weekend. Pod wpływem trygonu Marsa i Plutona (14.08) nastąpi polepszenie Twojej sytuacji życiowej.

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed Tobą niesamowity tydzień! Niebo przygotowało pakiet niespodzianek. Pierwsza wydarzy się już w połowie tygodnia, pod wpływem wejścia Wenus (11.08) do Twojego znaku zodiaku. To doskonała informacja. Twój nastrój, kondycja i wygląd znacznie się poprawią. Intensywna Pełnia Księżyca (12.08) w opozycyjnym znaku Wodnika, da szansę na spełnienie marzenia o egzotycznych wojażach i ekscytujących znajomościach. Warto pokusić się o skorzystanie z oferty biur podróży. Prawdziwa miłość może czekać na lotnisku. Lwy, które jednak zostają w domu mogą spodziewać się wielu udanych imprez, wartościowych spotkań towarzyskich oraz całej masy ciekawych wydarzeń na miejscu.

Horoskop tygodniowy - Panna

Tydzień będzie wprowadzał w Twój uporządkowany świat nieco chaosu i nieprzewidywalności. Nadchodząca Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (12.08) niesie spore przetasowania. To, co sobie zamierzałeś/aś i układałeś/aś, może się okazać już zupełnie nieaktualne. Najbliższe dni udzielą Ci nauki o tym, że nie można wszystkiego skalkulować. Nie przejmuj się wszystkim aż tak. Zostaw za plecami kłótnie i nieodmówienia w miejscu pracy. Wyluzuj, odpocznij, pójdź na żywioł, przestań wszystko planować. Okaże się, że nic takiego się nie stało, wręcz przeciwnie. Nagle problemy same się rozwiążą, a fantastyczny dla Ciebie trygon ziemski pomiędzy Marsem a Plutonem (14.08) tylko wzmocni Twoją pozycję i zdrowie.

Horoskop tygodniowy - Waga

,,Bądź gotowa dziś do drogi, drogi, którą dobrze znasz…’’ słowa starego hitu powinny być dla Ciebie mottem na nadchodzące dni. Wyciągaj walizki ze strychu lub kanapy. Czas rozruszać kości. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika nie pozostawi Cię obojętną na czyjeś zaproszenia Wago, tym bardziej, że Wenus od 11. sierpnia znajdzie się w lubianym przez Ciebie znaku Lwa. Ktoś, kto długo stukał i pukał do Twojego serca, może nareszcie znaleźć się łaskawie w środku. Jednak zanim to nastąpi, masz jeszcze do przeżycia mało przyjemną opozycję pomiędzy Wenus a Plutonem (9.08). Ten aspekt będzie musiał najpierw coś zniszczyć, aby mogło się coś ciekawego zbudować. Nie broń się przed tym procesem, widocznie to coś, co musi odejść, jeśli już nic wartościowego nie wnosi w życie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W tym tygodniu poczujesz, że coś Cię wewnętrznie martwi, dręczy, że masz jakąś zgryzotę, której jeszcze nie rozszyfrowałeś, ale która kluje się gdzieś w twojej aurze. Zapragniesz pobyć sam, ludzie zaczną Cię męczyć i nie będziesz miał ochoty na żadne dyskusje. Dobrym pomysłem jest ucieczka na działkę lub wyprawa w pojedynkę w góry. Musisz rozprawić się ze swoimi myślami. Opozycja Wenus i Plutona (9.08) może przynieść zaskakujące refleksje i wnioski na temat tego z kim chcesz być i dlaczego, bądź też odwrotnie, z kim już nie chcesz dzielić wspólnego czasu. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (12.08) to moment przełomowy. Uświadomisz sobie ważne prawdy i poczujesz się lżej. Najlepsze przyniesie weekend. Potężny trygon pomiędzy Marsem a Plutonem postawi Cię na nogi na każdym poziomie, mentalnym, fizycznym, emocjonalnym i… finansowym.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Czekają Cię błyskawiczne efekty działań, które były podjęte na początku miesiąca. Osiągniesz wiele w sprawach zawodowych i otrzymasz obietnicę czegoś, na czym bardzo ci zależało. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (12.08) bardzo Ci sprzyja i przepełni Cię pozytywna energia, która wręcz uskrzydli Twoje kroki. Po wejściu Wenus do trygonu ognia (11.08) wpadniesz wręcz w euforię i zatracisz zdrowy rozsądek. Zdobędziesz się na jakieś spektakularne gesty, aby zaimponować innym. Sięgniesz do kieszeni i zasponsorujesz komuś wyjazd, prezent, szkolenie. Zaszalejesz z wydatkami. Spokojnie, ponieważ otrzeźwienie może przyjść w weekend, kiedy okaże się, że masz pustą lodówkę i nikt się nie kwapi, aby coś Ci ugotować.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą tydzień wyzwań. Praktycznie wszystko nagle będzie wymagało Twojej obecności, uwagi i interwencji. Począwszy od pralki, skończywszy na środkach lokomocji. Twoją głowę będą zaprzątać męczące Cię sprawy rodzinne oraz konieczność łatania dziur i awarii w miejscu pracy. Przynajmniej do Pełni Księżyca (12.08) możesz czuć, że masz już tych wszystkich kłopotów po dziurki w nosie i coś się zaczyna w Tobie gotować. Później ciśnienie nagle spadnie i na horyzoncie zamajaczy perspektywa udanego, spokojnego weekendu w miłych okolicznościach przyrody. Bardzo dobrze, skorzystaj. Mocny i konstruktywny trygon pomiędzy Marsem a Plutonem (14.08) w prześwietnym dla Ciebie położeniu sprawi, że odzyskasz swoją moc, a nawet ją nadbudujesz. Znowu stanie na Twoim.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Przed Tobą swoiste święto, ponieważ Pełnia Księżyca wypada w Twoim znaku zodiaku. To czas ważnych, nieodwołalnych decyzji życiowych, a w najlżejszym wypadku pokierowanie energii na właściwe tory. Trzeba obrać jakiś kierunek i zdecydować się na ścieżkę, którą będziesz kroczył/a przez najbliższe miesiące. Pod wpływem kwadratury Słońca i twojego patrona, Urana (11.08) wiele osób zaskoczy cię swoimi wyborami i decyzjami, zatem tuż przed Pełnią Księżyca zobaczysz wszystko w nowym świetle. Nie powinieneś/aś się dłużej wahać, ponieważ dalsze unikanie wyboru niesie ze sobą ryzyko, że możesz zostać postawiony/a w sytuacji bez wyjścia. Pod koniec tygodnia wszystko się wyklaruje i poczujesz, że jesteś w dobrym miejscu. Wodniki, które borykają się z problemami zdrowotnym przejdą pozytywne przesilenie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Wszystko może wyglądać inaczej niż to sobie zakładałaś/eś. Pełnia Księżyca szykuje się w Twoim naturalnym, dwunastym domu, zatem nic nie jest pewne. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na samoistny rozwój wypadków. Do myślenia powinien dać Ci kontakt, który ktoś nawiąże pod wpływem opozycji Wenus i Plutona (9.08). Może od dłuższego już czasu pewna osoba wysyła sygnały, że zależy jej na czymś więcej niż tylko przyjaźni, a Ty to ciągle zbywasz? Jeśli jesteś w procesie długotrwałego leczenia, czas przyjrzeć się skuteczności terapii i w dniu Pełni Księżyca (12.08) pomyśleć o konsultacji z innym specjalistą? W ciągu najbliższych dni dopuść do głosu rewolucję w swoim życiu.

Dwie najpomyślniejsze gwiazdy w horoskopie i astrologii

W astrologii wyróżnia się najpomyślniejsze gwiazdy, które mogą przynieść niezwykłe szczęście i fortunę. Z drugiej strony osoby posiadające je w swoich horoskopach urodzeniowych muszą być przygotowane na ewentualne niepowodzenia życiowe, będące konsekwencją tak potężnych gwiazd w układzie. Za jedną z najpomyślniejszych gwiazd w całej astrologii uważa się Regulusa – gwiazdę stałą oferującą pomyślność materialną, wysoką społeczną pozycję, jednak problemy z odczuwaniem szczęścia, powodzeniem w sferze intymnej i rodzinnej. Drugą zaś jest Spiki, która przynosi honor, zaszczyt, bogactwo i wielką sławę. Sprzyja przede wszystkim ludziom nauki oraz sztuki, osoby związane z innymi karierami mogą odnosić na ich płaszczyźnie znaczne niepowodzenia.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Olha Myronenko/Getty Images

Pozostałe wiadomości