Horoskop

Horoskop tygodniowy na 4-10 lipca. Najtrudniejsza może być dla nas sobota

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop tygodniowy, znaki zodiaku

Tydzień rozpocznie się pracowicie i dość spokojnie, w porównaniu do burzliwych klimatów z poprzednich dni. Sporo może się jednak zmienić pod koniec tygodnia. Dowiedz się, co może się wydarzyć i sprawdź horoskop tygodniowy na 4-10 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 4-10 lipca 2022 r.

Rosnący Księżyc w znaku Panny zachęci nas do zwiększonego wysiłku w pracy, jak również do zainteresowania się kwestiami zdrowia. Zapragniemy żyć bardziej eko i bio. We wtorek dwie planety zmieniają położenie. Mars opuszcza zarządzany przez siebie znak Barana (5.07) i przechodzi do znaku Byka, co sprawi, że stonujemy nasze reakcje i przestaniemy się aż tak denerwować o każdy drobiazg. Merkury zostawia za plecami znak Bliźniąt (4.07) i wkracza do znaku Raka, co spowoduje, że kontakty z otoczeniem będą bardziej zrównoważone i mniej powierzchowne. Zapragniemy zbudować z kimś prawdziwą więź. Pierwsza Kwadra Księżyca (7.07) wypadnie w znaku Wagi, zatem relacje z drugą połówką i poszukiwanie prawdy w związkach będzie tematem dominującym drugą połowę tygodnia. Najtrudniejszy aspekt przydarzy się w sobotę (9.07), kwadratura Merkurego i Jowisza może podburzyć kilka znaków zodiaku do popisywania się prędkością na drodze lub zachęcić do brawurowych zachowań w niebezpiecznych miejscach.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy Baran

W tym tygodniu będzie nieco spokojniej. Nie będziesz już taki w gorącej wodzie kąpany, co jest dla Ciebie bardzo wskazane. Mars przechodzi do ziemskiego, zrównoważonego znaku Byka (5.07), dzięki czemu złapiesz kontakt z rzeczywistością. Zaczniesz być bardziej rozsądny, wycofasz się z błędnych decyzji, przemyślisz swoje dotychczasowe postępowanie. Jeśli ktoś czuje się dotknięty Twoimi wybrykami, albo zaniedbany w partnerstwie, idealnym dniem na ugłaskanie drugiej połówki będzie czwartek (7.07), ponieważ Pierwsza Kwadra w znaku Wagi sprawi, że będziesz wyjątkowo uroczy i nie sposób Ci odmówić.

Horoskop tygodniowy Byk

Tydzień rozpoczyna się korzystnie i pozytywnym akcentem finansowym w tle. Kolejną dobrą wiadomością jest wkroczenie Marsa do Twojego znaku (5.07). Czerwona Planeta pobędzie u Ciebie w gościach aż do 20. sierpnia, obdarzając Cię w tym czasie energią fizyczną, siłą charakteru, oraz tym, czego Ci zazwyczaj brakuje – determinacją do ruszenia się z miejsca i chęcią do wdrażania zmian. Z trudnych sytuacji wyjdziesz w tym tygodniu tak, że z kłopotów zrobisz dla siebie korzyści. Poczujesz, że przeprowadzone wcześniej kuracje dały efekt i zaczynasz czuć się świetnie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Musisz trochę zwolnić i zamiast gnać na oślep, wybrać jakieś optymalne kierunki, w których podążysz. Już we wtorek opiekun znaku Bliźniąt – Merkury, opuszcza swoje królestwo i przechodzi do sąsiedniego znaku Raka, co spowoduje, że zaczniesz wreszcie gryźć się w język i mówić mniej oraz dotrzymywać tajemnicy. Tego samego dnia Mars opuszcza sprzyjający Ci znak Barana i przechodzi do znaku Byka, czeka Cię zatem tydzień pełen refleksji. Warto uporządkować swoje chaotyczne działania i wyciągnąć wnioski. Dobrym dniem będzie czwartek (7.07), Kwadra Księżyca w Wadze wyciągnie Cię z domu i ktoś Cię pocieszy nad talerzem pełnym smakowitości w dobrym lokalu.

Horoskop tygodniowy Rak

Wszystko zaczyna się składać coraz lepiej. Od wtorku (5.07) w Twoim znaku pojawi się Merkury, zatem przepływ informacji, komunikacja i podróżowanie będą szły jak z płatka. Doprowadzisz do rozwiązania kłopotów z poprzednich tygodni, ponieważ będziesz mieć na to siłę. O energię do działania nie musisz się obawiać – Twój opiekun, czyli Srebrny Glob rośnie i zarządza nocnym niebem, tak jak Ty swoim towarzystwem w pracy i domu. Dodatkowo Mars przechodzi do znaku Byka (05.07), zatem poczujesz się świetnie, a życie nabierze smaku, zapachu i kolorów. Nie zapominając o Twoich kontaktach partnerskich, które nareszcie się ożywią i nabiorą rumieńców. Przed Tobą udany tydzień.

Horoskop tygodniowy Lew

Jeśli możesz odłożyć duże inwestycje na inny termin, to to zrób. W tym tygodniu nie jesteś sobą. Twoja czujność może zostać uśpiona i nie dostrzeżesz niebezpieczeństwa. Ktoś może mydlić Ci oczy, a Ty zaufasz nieodpowiedniej osobie. Przez swoją niefrasobliwość możesz stracić coś cennego lub wartościowego i nie chodzi tutaj tylko o kwestie materialne. Mars od wtorku (5.07) znajdzie się w kwadraturze do Twojego znaku, zatem trzeba mieć się na baczności. Jakaś przypadkowa osoba, czy też luźna znajomość, do której nie przywiązujesz wagi, może narobić Ci sporych kłopotów. W weekend lepiej zdejmij nogę z gazu. Nie martw się, niebawem powróci planetarna przychylność.

Horoskop tygodniowy Panna

Przed Tobą doskonały tydzień, aby uzyskać pochwały w pracy oraz zarobić dodatkowe pieniądze. Już w poniedziałek i wtorek niebo rzuci Ci pod nogi jakieś nagrody, premie, nadprogramowe kwoty czy okazyjne zakupy. Nie zapomnij się po nie schylić! Twój dotychczasowy wysiłek zostanie dostrzeżony i nagrodzony również na gruncie rodzinnym i partnerskim. Merkury w sprzyjającym Ci znaku Raka (od 5.07) pomoże przeprowadzić wyjaśniające i łagodzące rozmowy, które oczyszczą atmosferę. Mars w korzystnym dla Ciebie położeniu uruchomi dodatkowy potencjał energetyczny i nagle ozdrowiejesz lub nabierzesz tężyzny fizycznej. Uważaj w weekend. Kwadratura Merkurego i Jowisza może nawet Ciebie popchnąć do jakiś nieprzemyślanych, mocno ryzykownych kroków, którymi będziesz chciała komuś zaimponować.

Horoskop tygodniowy Waga

To nie będzie łatwy początek tygodnia. Ogranicza Cię wiele nieprzychylnych układów na niebie. Nawet Merkury, który przejdzie do znaku Raka (od 5.07) może dać Ci odczuć, że Ty i Twoja rodzina pochodzicie z różnych światów i mówicie innymi językami. Pojawią się też jakieś nerwowe sytuacje i niepokojące sygnały w miejscu pracy. Możesz się nadmiernie stresować, aż do Pierwszej Kwadry Księżyca (7.07), która wypadnie w Twoim znaku. Dzięki niej zejdziesz z chmur na ziemię i zmierzysz się z rzeczywistymi oraz wyimaginowanymi problemami, które okażą się nie takie straszne. Koniec tygodnia to zasłużony relaks.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Wszystko idzie zgodnie z planem, a nawet lepiej. Pochłaniać Cię będą kwestie związane z poprawą jakości Twojego życia i zapewnienia sobie komfortu, którego oczekujesz. Rozejrzysz się za nowymi meblami, przejrzysz wzornik z farbami do ścian, a niewykluczone, że wielu z Was postanowi wreszcie zmienić lokal na większy lub kupić sobie jakiś własny kawałek ziemi. Sprzyjać Ci w tym będzie pozycja Marsa w opozycyjnym znaku Byka, zatem wcielaj marzenia w czyn. Twoje samopoczucie i samoocena ulegną sporej poprawie. Tydzień zakończysz w doskonałym humorze i zaprosisz gdzieś swoich bliskich.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Zatrzymasz się w biegu, zaczniesz podejmować racjonalne decyzje i wreszcie zmierzysz się z rzeczywistością. Mars przejdzie do ziemskiego znaku Byka (5.07), a Merkury do wodnego znaku Raka (5.07) i nagle spadną Ci klapki z oczu. Zobaczysz wiele sytuacji, w tym tych dotyczących Twoich najbliższych współpracowników lub drugiej połówki w pełnym świetle. Może nie być to przyjemne, ale jest konieczne do wprowadzania w Twoje życie dalszych reform i napraw. Właściwie można podsumować, że w tym tygodniu będziesz zajmować się głównie naprawami, tymi emocjonalnymi i takim w dosłownym, fizycznym sensie. Wymagająca kwadratura Merkurego i Twojego patrona – Jowisza szykuje się w sobotę (9.07), dlatego nie kuś losu i daj spokój z popisywaniem się przed otoczeniem jakimiś karkołomnymi sztuczkami.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Mam dla Ciebie rewelacyjne wiadomości, ponieważ szykują się doskonałe układy. Mars wkracza do ziemskiego trygonu (5.07) i poczujesz nagły przypływ sił. Mas teraz idealny moment, aby zabrać się za ostateczne załatwienie spraw formalnych, urzędowych lub sądowych, nie wykluczając notarialnych i geodezyjnych. Merkury w opozycyjnym znaku Raka pomoże Ci szybko wyegzekwować Twoje prawa. Wykorzystaj chwilę i ubiegaj się o to, co Ci się należy. Szykuje się ciekawy wyjazd pod kątem zacieśniania więzi partnerskich, ale uważaj w czwartek (7.07). To jedyne, ale poważne ostrzeżenie w tym tygodniu. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Wagi może sprowokować kłótnie, którą wywoła nieżyczliwa Wam osoba trzecia.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Niestety układy na niebie są Ci aktualnie wybitnie nie w smak. Na dodatek utrzymująca się tendencja na razie nie pozwala na zbyt optymistyczne nastawienie. Możesz mieć trochę trudniejszy psychicznie i fizycznie okres. Mars, który od wtorku (5.07) ustawi się w kwadraturze do Twojego znaku, będzie wymagał od Ciebie działań ponad siły i wrzuci Cię w sytuacje pełne chaosu oraz nieprzyjemnych kontaktów z innymi. Być może dopuściłeś/aś do siebie kogoś zbyt blisko, a ta osoba wykorzystuje zdobytą na Twój temat wiedzę przeciwko Tobie. Musisz znaleźć sposób na pozbycie się intruza i trzeba to zrobić samemu, ponieważ na horyzoncie nie widać nikogo, kto mógłby Ci teraz pomóc. Chwilowy oddech w czwartek (7.07), ktoś Cię przytuli, zrozumie i chociaż pocieszy.

Horoskop tygodniowy Ryby

Wreszcie pojawiają się na niebie jakieś lepsze tendencje, które zostaną z Tobą na dłużej. Zarówno wkroczenie Marsa do znaku Byka (5.07) jak i przejście Merkurego do znaku Raka (5.07), powodują u Ciebie wzrost energii życiowej. Poczujesz w sobie radość i z chęcią podzielisz się nią z innymi. Pojawi się również wiele okazji do zawierania nowych znajomości i do aktywnego spędzania czasu w towarzystwie, które będzie na Ciebie działać doskonale. Jest szansa na to, że wywrzesz ogromne wrażenie na świeżo poznanej osobie. Samotne Ryby mogą poznać kogoś wartościowego. W sprawach zawodowych ruch i ciekawe, obiecujące perspektywy rozwoju. Ktoś może podać Ci informację o korzystnej dla Ciebie posadzie w nowej firmie. Ze zdrowiem dużo lepiej.

Gwiazdozbiór Raka

Gwiazdozbiór Taka jest 31. co do wielkości gwiazdozbiorem zodiakalnym, jednocześnie jest to najsłabsza konstelacja. Znajduje się między Bliźniętami i lwem. W Polsce można ją obserwować bez specjalnego sprzętu od zimo do wiosny. Rak to gwiazdozbiór starożytny i powiązany z pracami Heraklesa, chociaż jego rola (gwiazdozbioru) była względnie mała i krótka. Jest to konstelacja przedstawiająca raka Karkinosa, który na rozkaz Hery zaatakował Heraklesa. Przegrał on jednak potyczkę, jednak bogini doceniła jego poświęcenie i umieściła go na nieboskłonie.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: DaryaGribovskaya/Getty Images

Pozostałe wiadomości