Horoskop

Horoskop tygodniowy. Dla niektórych znaków to będą fantastyczne dni

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop
Evgeny Gromov/Getty ImagesHoroskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w horoskopie tygodniowym dla wszystkich znaków zodiaku od 14 lutego do 20 lutego 2022 roku. W ciągu najbliższych dni Słońce opuści znak Wodnika i przeniesie się do znaku Ryb. W tym roku stanie się to wyjątkowo wcześnie, ponieważ już w piątek 18. lutego.

Nasz naturalny satelita rośnie i nabiera mocy, tak aby przejść do swojej stuprocentowej widoczności, czyli do Pełni Księżyca, która nastąpi w ognistym i namiętnym znaku Lwa 16.02. W tym samym dniu dojdzie do pełnego gorących emocji spotkania Wenus i Marsa w znaku Koziorożca. Zatem, kto może przełożyć Walentynki na środę, bezwzględnie powinien to zrobić, a nie pożałuje. Kolejnym dobrym układem będzie piątkowy (18.02) sekstyl Jowisza i Urana, który pomoże Nam w konstruktywnym wcielaniu pomysłów w życie. To będzie fantastyczny tydzień o temperaturze uczuć bliskiej do wrzeniu.

Horoskop tygodniowy od 14 do 20 lutego 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Spotkanie Twojego patrona Marsa, urokliwej Wenus i Pełnia Księżyca w żywiole ognia roztoczą przed Tobą fantastyczne perspektywy. To będą niezapomniane dni. Uda Ci się praktycznie wszystko, co sobie zaplanujesz. Układ planet przyciągnie do Ciebie wielu adoratorów i potencjalnych wielbicieli. Będziesz czarować swoim wyglądem. Nadchodzący tydzień przyniesie Ci spełnienie marzeń i liczne sukcesy, zarówno na polu zawodowym, jak i uczuciowym. W zdrowiu poprawa.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy - Byk

Będziesz doświadczał różnych, skrajnych emocji. Od sporej radości i satysfakcji do poczucia rozczarowania. Opiekunka wszystkich Byków, czyli Wenus znajduje się w sprzyjającym Ci znaku Koziorożca, ale będzie rozpalona wpływem Marsa. W ciągu najbliższych dni postaw na pierwszym miejscu rozsądek. Cokolwiek postanowisz przemyśl to trzykrotnie. W środę możesz spotkać się z jakimiś nieprzyjemnościami, które trzeba będzie pokonać cierpliwością.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Pełnia Księżyca w znaku Lwa sprzyja Twoim zamierzeniom. To będzie znakomity czas na uczucia i udane interesy. Od poniedziałkowego wieczoru (14.02) Twój opiekun Merkury przenosi się ze znaku Koziorożca do sprzyjającego Ci, powietrznego znaku Wodnika. Wszystko będzie prostsze, szybsze i przyjemniejsze. Pełnia Księżyca w znaku Lwa (16.02) obsypie Cię swoim blaskiem. Dostaniesz jakieś prezenty i zostaniesz wyróżniony przez Los.

Horoskop tygodniowy - Rak

W opozycyjnym znaku Koziorożca dojdzie do ważnego dla Ciebie spotkania Wenus i Marsa (16.02). Dzięki temu otworzysz się na nowe doznania i zapomnisz o przykrościach doznanych w przeszłości. Pełnia Księżyca w ognistym znaku Lwa ożywi Cię i pomoże pozałatwiać sprawy zawodowe. Pod koniec tygodnia atmosfera zacznie gęstnieć i możesz wdać się w ostrą dyskusję, która nie wniesie nic dobrego. Po wejściu Słońca do znaku Ryb (18.02) Twoje samopoczucie i kondycja fizyczna znacznie się poprawią.

Horoskop tygodniowy - Lew

Ten tydzień to dla Ciebie prawdziwy gwiezdny spektakl. Przed Tobą Pełnia Księżyca w Twoim własnym znaku (16.02), która przyniesie Ci ogromną satysfakcję i możliwość rozwoju na wielu planach. Będziesz cieszył się wsparciem i energią płynącą do Ciebie z kosmosu. Życie przyniesie Ci kilka prezentów, w tym również tych dotyczących kwestii sercowych. Ktoś będzie pod Twoim całkowitym urokiem. Pod koniec tygodnia sytuacja zacznie się komplikować i dobra passa powoli się schłodzi.

Horoskop tygodniowy - Panna

To nie będą najłatwiejsze dni. Twój opiekun Merkury zostawia za plecami znak ziemskiego Koziorożca i przechodzi do znaku Wodnika. Stabilizacja nie będzie teraz u Ciebie gościem. Możesz spodziewać się zmian i przyspieszenia akcji. Mogą przydarzyć się nieplanowane przez Ciebie podróże, szczególnie dotyczące spraw służbowych. Pełnia Księżyca w znaku Lwa (16.02) spowoduje kłopoty z migrenami i skaczące ciśnienie. W kwestiach partnerskich nie będzie najgorzej, Walentynki powinny przynieść Ci satysfakcję.

Horoskop tygodniowy - Waga

Koniunkcja Wenus i Marsa rozpali Cię i nie zaznasz spokoju. Pierwsze dni tygodnia będą bardzo gorączkowe i pełne Twoich wątpliwości. Ktoś wyjątkowy zaprosi Cię na spotkanie i sama nie będziesz wiedziała czy zdecydować się coś nowego, czy zostać przy starych przyzwyczajeniach. Dopiero w drugiej części tygodnia zaczniesz się lepiej czuć. Pełnia Księżyca w znaku Lwa pomoże Ci w pozytywnym rozwiązaniu finansowym. Uważaj jednak, aby w weekend nie narazić się komuś z rodziny swoją zbytnią szczerością dotyczącą spraw materialnych.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Tydzień rozpoczną skomplikowane historie do rozwikłania. Merkury zacznie tworzyć kwadraturę z Twoim znakiem zodiaku, zatem trzeba będzie zwrócić uwagę na kwestie urzędowe. Im bliżej do Pełni Księżyca w znaku w znaku Lwa (16.02) tym więcej trudności z dokumentami, oficjalnymi pismami, zezwoleniami i ważnymi decyzjami formalnymi. Na sprawy uczuciowe nie powinieneś narzekać, ponieważ związki z dłuższym stażem znajdą harmonię, a te dopiero zaczynające się będą na etapie wzajemnego zauroczenia. Uważaj na drobne kłopoty kardiologiczne, nie lekceważ ich, zgłoś to lekarzowi.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Po ostatnich niezbyt sprzyjających dniach pojawi się dla Ciebie sympatyczniejszy układ na niebie. Merkury od poniedziałku znajduje się w przyjaznym Ci znaku Wodnika, zatem usuną się kłopoty komunikacyjne. Pełnia Księżyca w znaku Lwa (16.02) zasili Twój ognisty żywioł. Znajdziesz się pod ochronnym parasolem planet. Fizycznie będziesz silniejszy, a Twoje serce zabije mocniej. Wróci Twój zwykły optymizm i zaczniesz promieniować blaskiem, który zazwyczaj przyciąga do Ciebie masę znajomych. Niewykluczone, że odezwie się do Ciebie osoba, z którą kiedyś łączyło Cię coś poważnego. Od przejścia Słońca do znaku Ryb (18.02) musisz bardziej uważać na kontuzje.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W Twoim znaku dojdzie do emocjonującej koniunkcji Wenus i Marsa. Na brak namiętności z pewnością nie będziesz narzekać. Raczej może być problem ze zbyt dużą ilością napięcia i energii do rozładowania. Spora ilość osób w Twoim otoczeniu może nagle stać się mocno zainteresowana zacieśnianiem relacji. Będziesz emanować ciepłem, sympatią i wzbudzać zaufanie. Uważaj na to, aby ktoś nie zareagował złością na Twoje nagłe powodzenie. Możesz zostać potraktowany jako natrętna konkurencja. Pojawi się zawiść i zazdrość, którą ktoś skieruje w Twoją stronę. W czwartek spotkasz się z plotkami.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Rozpoczyna się dla Ciebie nowy etap. Merkury wkracza w poniedziałek wieczorem do Twojego znaku, co znacznie usprawni Twój intelekt. Nareszcie zakończysz z powodzeniem jakiś poziom w edukacji. Czas zacznie pracować na Twoją korzyść. Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Lwa (16.02) będzie Ci bardzo na rękę. Uda się przeciąć jakiś gordyjski węzeł w miejscu pracy. Jeśli chodzi o sprawy partnerskie, najlepszym dniem na walentynkową randkę będzie zdecydowanie środa. Wtedy nikt nie będzie marudził.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W poniedziałek, wtorek i środę niebo będzie dla Ciebie bardzo wymagające. Będziesz musiała Rybko dostosować się do cudzych planów i pogodzić z tym, że nie wszystko jest tak, jak to sobie wymarzyłaś. Kompromis nie zadowoli ani jednej, ani drugiej strony. W pracy trzeba będzie przyłożyć się bardziej niż zwykle, a ekwiwalentu finansowego na razie nie widać. Po przejściu Słońca do Twojego znaku (18.02) poczujesz się jak ptak uwolniony z klatki i zaczniesz oddychać pełną piersią. Koniec tygodnia to dobra atmosfera rodzinna i lekkość w Twoim sercu jeśli chodzi o partnerstwo.

Walentynki a słowiaństwo

14 lutego obchodzone jest święto zakochanych, czyli walentynki. Zwyczaj ten pochodzi od świętego Walentego, czyli patrona zakochanych. Jednak Słowianie podobne święto obchodzili w zupełnie innym czasie. Współczesne święto obchodzone jest dopiero od lat 90. XX wieku. Dawniej to w Noc Kupały obchodzono "słowiańskie walentynki". Wspólne poszukiwania kwiatu paproci miało na celu podnieść emocje między parą i zaognić uczucie.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Evgeny Gromov/Getty Images

Pozostałe wiadomości