Horoskop

Horoskop tygodniowy: czeka nas wymagający i pełen emocji tydzień

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
3DSculptor/Getty ImagesHoroskop tygodniowy: czeka nas wymagający i pełen emocji tydzień

Przed nami dość trudne i wymagające emocjonalnie dni. Już we wtorek (11.01) na niebie utworzy się kwadratura Marsa przebywającego w znaku Strzelca i Neptuna znajdującego się w znaku Ryb. To sprawi, że możemy być nieco zagubieni w świecie swoich uczuć, łatwo ulegać sugestiom i zbyt pochopnie podejmować decyzje. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w tygodniu od 10 do 16 stycznia 2022 roku.

Na morzu pojawią się niebezpieczne sytuacje lub agresywne działania. W niedzielę Słońce w koniunkcji z Plutonem sprawi, że tydzień zamknie się mocnymi wydarzeniami i nie znajdziemy ukojenia przy rodzinnym stole. Trzeba wziąć głęboki wdech, wyciszyć się i ze stoickim spokojem podejść do nadchodzących zmian lub niespodzianek. W kolejnym tygodniu będzie zdecydowanie bardziej przyjazna, planetarna pogoda.

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 stycznia 2022 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

Twój patron Mars jest postawiony w trudnym położeniu, tak jak i Ty. Możesz mieć odczucie, że niezależnie co zrobisz, komuś się narazisz albo ktoś będzie mieć do Ciebie żal. Pojawią się jakieś braki w energii życiowej i nic nie będzie Ci się chcieć, szczególnie we wtorek. W pracy również nie za wesoło, masz poczucie że coś się dzieje za Twoimi plecami. Na flirty, romanse i dobry klimat partnerski raczej nie masz co liczyć. Na pocieszenie, w weekend te nieprzyjemne sytuacje życiowe się skończą i będziesz mógł odrobinę odetchnąć.

Horoskop tygodniowy - Byk

To niezbyt udany tydzień, ale na tle innych osób, które mają jeszcze trudniej, nie wypadasz najgorzej. Teraz musisz wykonać to, co do Ciebie należy i przygotować się na całkiem inny klimat i inne układy, które niebawem będą Ciebie dotyczyć. W pracy tydzień będzie aktywny i owocny pod względem finansowym. Ze zdrowiem również lepiej. Odświeżą się stare kontakty towarzyskie i przyjacielskie. W połowie tygodnia pojawią się okazje do spotkań i wspólnej zabawy. Bliżej weekendu wpadnie dodatkowa kwota na wydatki.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Możesz nastawić się na to, że ktoś będzie chciał stoczyć z Tobą jakąś walkę. Uruchomi się konkurencja, nie tylko zawodowa, ale również taka na gruncie partnerskim bądź rodzinnym. Kto wiedzie prym w towarzystwie, kto atrakcyjniejszy, kto bardziej popularny, kto ma lepsze auto lub ubranie? We wtorek i środę przybiorą na sile takie męczące sytuacje z plotkami w tle. Poradzisz sobie doskonale i już w piątek wyślesz swoich oponentów tam, gdzie ich miejsce. W weekend atmosfera się oczyści i będziesz w spokoju cieszył się wolnymi dniami.

Horoskop tygodniowy - Rak

Do załatwienia pojawią się zaległe sprawy z przeszłości. Atmosfera będzie gęsta i pełna napięcia. Wtorek i środa to dni, w których Twoje ciśnienie podskoczy, dosłownie lub w przenośni. Powinieneś narzucić sobie większą dyscyplinę i poddać się jakimś restrykcjom. Dieta, ćwiczenia lub oszczędzanie. Trudne rozmowy w urzędach i papierkowa robota. Niewiele pozostanie czasu na rozrywkę lub relaks. W weekend czas umilą Ci prywatne spotkania i ktoś, komu bardzo zależy na pogłębianiu Waszej znajomości.

Horoskop tygodniowy - Lew

To nie będzie tydzień, który można wspominać z przyjemnością. Pojawi się rozdrażnienie i zniechęcenie. Na nic nie będziesz mieć ochoty, ani nic Ci się nie będzie chciało. Trzeba pewne rzeczy wykonywać przez siłę, ponieważ ten chwilowy spadek formy powinieneś przezwyciężyć. Najtrudniejsze są wtorek i środa, później pójdzie już z górki. Weźmiesz się w garść i wyjdziesz gdzieś z domu ze znajomymi. W weekend poczujesz się lepiej i nabierzesz ochoty do życia. W pracy nie tak źle, ktoś utrudnia Ci zadania, ale Los sam zrobi z nim porządek. Zmiany kadrowe Cię ucieszą.

Horoskop tygodniowy - Panna

Nadchodzące dni mają dla Ciebie w zanadrzu nie lada atrakcje. Poczujesz, że to co stare i ustalane od tygodni, nagle stało się kompletnie nieaktualne. Przed Tobą wiele ważnych informacji, nowe sytuacje i trudne decyzje do podjęcia. Twoja pozycja zawodowa ulega transformacji, nie z Twojego wyboru, ale z powodu zmieniających się okoliczności zewnętrznych. W kwestiach partnerskich też ciekawie. W weekend ktoś zażąda od Ciebie natychmiastowych działań. Może to i dobrze, dość czekania.

Horoskop tygodniowy - Waga

Najbliższe dni sprawią, że Twoje nerwy dadzą Ci się we znaki, a wraz z nimi układ wieńcowy. Ktoś będzie wystawiał Twoją cierpliwość i życzliwość na ciężką próbę. Możesz poczuć, że jesteś zawiedziony postawą tej osoby, ponieważ liczyłaś Wago na współpracę, a co najmniej na neutralność. Jeśli pojawi się perspektywa nagłego wyjazdu, nie wahaj się tylko oddal się na moment od tego pola bitwy i nabierz do sprawy zdrowego dystansu. Pod koniec tygodnia nie daj się ponieść emocjom, ponieważ jeśli dasz się sprowokować pożałujesz swoich decyzji w miejscu pracy.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Zastanawiasz się czy to jest dobry moment, aby prosić o podwyżkę, awans lub jakieś profity? Nie czekaj dłużej, ponieważ ktoś, kto sprawuje nad Tobą nadrzędną funkcję, nie będzie mieć wyjścia. Jest zdany tak naprawdę tylko na Ciebie. Ciężki dla innych znaków zodiaku tydzień, Ciebie może wynieść na szczyty i pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów i marzeń. W partnerstwie również zyskujesz. Twoja pozycja się umocniła. Przeprowadzisz ważną rozmowę, w trakcie której zaproponujesz pasujące Ci rozwiązania. Weekend, a w szczególności niedziela przyniosą ogromną satysfakcję na gruncie rodzinnym.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Właśnie włączyły się sygnały ostrzegawcze i alarmowe. Przebywający w Twoim znaku zodiaku Mars, ustawia się w niebezpiecznej kwadraturze z Neptunem. Nie lekceważ nadchodzących wyzwań, ale też nie panikuj. Po prostu trafiają Ci się ciężkie dni, w trakcie których musisz wyczulić swój instynkt, postępować rozważnie i w sposób wyjątkowo przemyślany. To nie są dobre dni na podejmowanie ryzyka, na ekstremalny sport lub wysiłek, ani na kończenie bądź zaczynanie spraw partnerskich. Po prostu przeczekaj, nie naciskaj, nie uciekaj. Zachowaj neutralność i obserwuj teren.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W ciągu najbliższych dni spotkasz na swojej drodze osobę, która mocno zawróci Ci w głowie. Masz ostatnio powodzenie u płci przeciwnej. To wynik pobytu Wenus w Twojej fazie zodiaku. Twoja sytuacja uczuciowa pokomplikuje się z powodu swoistej klęski urodzaju. Kilka osób naraz będzie chciało umawiać się z Tobą na gruncie prywatnym. W pracy rozdajesz karty i nie dasz nikomu wejść na Twój teren. Twoja zawodowa kariera nabiera tempa. W kwestiach finansowych pojawią się wpływy, które spowodują uśmiech na twarzy. Zdrowotnie w niedzielę odezwą się stare urazy, korzonki bądź tak zwany krzyż.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

To nie będą lekkie dni. Staniesz twarzą w twarz ze swoimi obawami i lękami. Ktoś, kto jest Ci nieżyczliwy, będzie robić wszystko, aby swoim zachowaniem utrudnić Ci życie. Zazdrość i zawiść pewnych osób będzie działać na niekorzyść Twojej relacji. Dasz sobie z tym radę i po kryzysie, do którego dojdzie w środę, oczyścisz się ze złych myśli i ciężkich emocji. To dobrze, że ktoś ujawnił swoje prawdziwe intencje, dzięki temu wiesz na czym stoisz. W czwartek i piątek jakieś pochwały i uznanie w miejscu pracy przywrócą Ci chęć do życia i dobry humor. Weekend już całkiem udany.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Twój patron czyli Neptun będzie robił co mógł, aby mylić tropy i zagmatwać sytuację w ciągu nadchodzących dni. Bardzo trudno będzie Ci odnaleźć się w tym wszystkim i uniknąć ostrej konfrontacji. Na Twojej drodze staną konfliktowe, roszczeniowe osoby, z którymi ciężko będzie znaleźć płaszczyznę porozumienia. Twoje problemy będą też spowodowane zakulisowym działaniem jakieś ukrytej osoby. Tajemnice, plotki, intrygi. Coś czego nie cierpisz, ale z czym będziesz mieć teraz styczność przestanie Cię dręczyć dopiero w weekend. Szczera rozmowa wiele naprostuje w niedzielę. Uważaj na swoje stopy we wtorek i środę.

Znani astonomowie i astrologowie: Guido Bonatti

Guido Bonatti jest jednym ze znamienitych włoskich astronomów i astrologów, który również zajmował się matematyką. Uznawany jest za najbardziej znanego astrologa XIII wieku. Zmarł między 1926 a 1300 rokiem. Był doradczą między innymi Fryderyka II Hohenstaufa, króla Sycylii, króla Rzymian, księcia Szwabii oraz cesarza Rzymskiego, a także służył władzom komunalnym we Florencji, Sienie i Forli. Zasłyną ze względu na zwycięstwo sporu w Bolonii z bratem Giovannim Schio'em, który podtrzymywał nienaukowe podstawy astrologii. Jest on prawdopodobnie pierwszym astrologiem, który posłużył się punktami środkowymi. W swojej służbie pomagał nawet podczas kampanii wojskowych, aby doprecyzować harmonogram walk.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: 3DSculptor/Getty Images

Pozostałe wiadomości