Horoskop

Ryby i ich horoskop

Horoskop

Aktualizacja:
Znak zodiaku - ryby

Osoby spod znaku Ryb urodziły się pomiędzy 20 lutego a 20 marca. Cechą, która w największym stopniu odzwierciedla ich charakter jest wrażliwość. Ryby posiadają bardzo dobrze rozwiniętą empatię, a ich horoskop na dziś, na jutro i kolejne dni, obfituje zwykle w wydarzenia związane z pomocą drugiemu człowiekowi. Ich altruizm niestety niejednokrotnie obraca się przeciwko nim samym.

Horoskop dla Ryb podaje cechy charakteru, predyspozycje i upodobania osób urodzonych na przełomie lutego i marca. Mają one związek z ułożeniem w tym czasie ciał niebieskich względem znaku oraz samych siebie. Ryby są szczególnie związane z dwiema planetami – Neptunem i Jowiszem. Horoskop, nie tylko ogólny, ale także dzienny czy miesięczny, w dużej mierze bazują na położeniu tych właśnie planet i ich wpływu na inne ciała niebieskie.

Ryby. Czym charakteryzuje się znak?

Bardzo często powtarzającą się cechą osób spod tego znaku zodiaku jest niska samoocena. Potrafią one dostrzec zalety innych, ale nie swoje. Horoskop dla Ryb podaje, że nieraz bywają zazdrosne o rzeczy, które mają ich znajomi, nie dostrzegając tego, iż sami również je posiadają. Szukając prognoz na dziś, znajdziemy informacje o bardzo silnej intuicji osób spod tego znaku. Dzięki niej mogą czasami przewidzieć posunięcia niektórych ludzi, co również ułatwia wysoko rozwinięta empatia. Ryby są bardzo uprzejme i łagodne w obejściu. Lubią spędzać czas w towarzystwie innych osób, ale równie chętnie uciekają do świata własnych myśli. Ten jest zaś bardzo bogaty. Nie brakuje w nim miejsca na obszary związane z mistycyzmem, religią i filozofią. Osoby spod tego znaku kontemplują wiele rzeczy, przez co perspektywa ich myślenia staje się bardzo szeroka.

Ryby są również niezwykle twórcze. Horoskop wskazuje, iż wśród nich często spotyka się artystów i osoby związane ze sztuką. Jeśli dzienny tryb życia uniemożliwia im obcowanie z wyższą kulturą, będą odczuwać brak samorozwoju i niezadowolenie. Z uwagi na swój marzycielski charakter, często mają problem z odnalezieniem się w nieraz brutalnej rzeczywistości i rozwiązywaniem napotkanych problemów. W takich momentach zamykają się w sobie jeszcze bardziej, uciekając do stworzonego przez siebie świata. Ryby są bardzo podatne na wpływy innych i boją się urazić kogoś złym słowem. Horoskop podaje, iż z tego powodu mogą wpakować się w bardzo niekomfortowe dla nich sytuacje, z których trudno im wybrnąć. Nawet jeśli mają dosyć na dziś pewnej osoby, nigdy nie wyrażą swoich emocji wprost, aby nie sprawić komuś przykrości. Zdarza się im więc działać na swoją szkodę.

Ryby i ich horoskop miłosny

Życie uczuciowe Ryb przepełnione jest romantyzmem. Miłość stanowi dla nich bardzo ważny element życia, któremu pragną całkowicie się poświęcić. Horoskop dla samotnych Ryb przedstawia się raczej pozytywnie. Pomimo tego, iż znalezienie drugiej połówki zwykle zajmuje im nieco czasu, prędzej czy później w końcu się to udaje. Ryby szukają bratniej duszy, z którą będą mogły oddać się filozoficznym rozmyślaniom i dywagacjom na temat życia. Horoskop miłosny podaje jednak, iż z powodu wyimaginowanego wyobrażenia dotyczącego potencjalnej drugiej połówki, zdarza się, że rzeczywistość rozczarowuje. Co ciekawe, Ryby mają tendencję również do idealizowania cech swojego partnera. Jeśli zależy nam na zainteresowaniu sobą kogoś spod tego znaku, warto w rozmowie poruszać tematy związane z filozofią, mistycyzmem i religią W ten sposób Ryby zaangażują się w fascynującą dla nich dyskusję, która może ciągnąć się godzinami. Potencjalny partner powinien także wykazać się empatią w stosunku do innych ludzi i dowartościowywać Rybę szczerymi komplementami. Chcąc dowiedzieć się, kiedy możemy spodziewać się spotkania z ciekawą dla nas osobą, warto regularnie sprawdzać horoskop dzienny lub tygodniowy dla Ryb.

Dodatkowe rodzaje horoskopów

Zachodni system astrologiczny nie jest jedynym, który dostarcza nam ciekawych prognoz dotyczących naszego życia. Jeśli Ryby pragną zgłębić informacje o swojej przyszłości, należy odłożyć na bok horoskop dzienny i sprawdzić, co mają do powiedzenia tarot, sennik lub horoskop anielski. Na czym polega ich działanie? Tarot opiera się na rozłożeniu trzech kart, które stanowią odpowiedź na zadane w duchu pytanie. Może ono dotyczyć przyszłości, ale też teraźniejszości. Tego rodzaju wróżby praktykuje się od setek lat, wierząc w ich silny charakter prognostyczny. Sennik to pewnego rodzaju horoskop, który sprawdza się w zależności od dnia, w którym przyśnił się nam dany sen. Ryby często mogą miewać prorocze sny, ze względu na swoją wrażliwość i intuicję. Horoskop anielski opiera się na założeniu, że każdy z nas posiada dedykowanego sobie anioła, który strzeże nas i chroni od złego. Za jego pomocą uzyskujemy informacje o możliwych tendencjach w naszym życiu oraz potencjalnych zagrożeniach i szansach.

Zobacz też:

Potrafimy cieszyć się z sukcesów partnera? "To prędzej czy później odbije się na związku"

Znaczenie kolorów w różnych dziedzinach. Jak wpływają na nas barwy?

Noc Kupały a Noc Świętojańska. Czy to ta sama noc?

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości