Horoskop

Horoskop na wtorek. Osoby spod tych znaków zodiaku powinny uważać na drodze

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Niebo

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przez większą część dnia przebywa w znaku Byka. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 6 grudnia 2022 roku? Wieczorem o godzinie 21.48 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Bliźniąt. W Mikołajki będziemy mieli do czynienia z kwadraturą Merkurego i Jowisza, która spowoduje zbytnie zaufanie do swoich umiejętności oraz podjęcie pewnych brawurowych czynności.

Niestety kilka znaków zodiaku może mieć dzisiaj ciężką nogę (Bliźnięta, Strzelce i Wodniki) i zbytnio dociskać gaz w swoich autach, co skończyć się może stłuczką, kolizją a przynajmniej mandatem. Możemy wykonać kilka niepotrzebnych, zbyt narwanych działań i posunąć się do nieprzemyślanych ruchów. Na sam koniec dnia Merkury pozostawi za sobą znak Strzelca i o godzinie 23.07 na najbliższe tygodnie przeniesie się do znaku Koziorożca, co będzie promować bardziej pragmatyczne i przemyślane podejście do codziennych wyzwań.

Horoskop dzienny na wtorek, 6 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj trzeba będzie solidnie sobie coś wypracować, ale podejdziesz do tego z entuzjazmem. Nie zatrzymasz się na osiągnięciu jakiegoś pierwszego etapu, ale twój apetyt na kolejne sukcesy będzie wzrastał. Przyciągniesz do siebie pozytywną komunikację z wyżej postanowionymi osobami. Nareszcie znajdziesz wspólny język ze swoimi przełożonymi.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wtorek zacznie się pozytywnie. Twoje finanse będą w zdecydowanie lepszej kondycji. Coś się przeciera i problemy z dostarczeniem jakiegoś zlecenia lub zapewniania wypłat się skończą. Masz złożoną solenną obietnicę, że otrzymasz należne ci kwoty i dane słowo zostanie dotrzymane. Dzisiaj humor będzie ci dopisywał.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Twój patron czyli Merkury szykuje się do przeniesienia do znaku Koziorożca. Ty również będziesz się przygotowywać do ważnych wydarzeń, które cię niebawem czekają. Możesz otrzymać zaproszenie na spotkanie lub zapowiedź jakiegoś zebrania, na którym powinieneś się zjawić. Dzisiaj będziesz pracować za dwóch, ale wiesz, że to ci się po prostu opłaci. Późnym wieczorem niespodziewana rozrywka.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj możesz cieszyć się harmonią i większym spokojem wokół siebie. Otoczenie będzie życzliwie do ciebie nastawione, a ty również będziesz pałał większą sympatią do osób, które dzisiaj spotkasz na swojej drodze. Dzień może przynieść ci pozytywne wydarzenia i poparcie z najmniej oczekiwanej strony. Ktoś się przekona do twojego punktu widzenia.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Twoje oczekiwania wobec pewnych osób okażą się zupełnie oderwane od rzeczywistości. Zobaczysz, że wokół ciebie jest wielu aktorów, którzy tylko udają sympatię czy chęć pomocy. Konkurencja nie śpi i rzeczywiście może się okazać dzisiaj dość groźna. Zarówno na polu zawodowym jak i w kwestiach sercowych. Trzeba być czujnym.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj spędzisz dość przyjemny czas. Poczujesz się ze sobą lepiej. Znajdziesz jakąś wewnętrzną zgodę ze swoimi wcześniejszymi czynami i decyzjami. Negocjacje biznesowe i zawodowe zakończą się najprawdopodobniej twoim zwycięstwem. Rosnący Księżyc w znaku Byka to twój wielki atut, masz argumenty nie do odparcia. W domu korzystna aura.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Chociaż myślami i pragnieniami jesteś już na jakimś wyczekiwanym spotkaniu, jednak musisz się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Dzień będzie układał się głównie wokół pracy i obowiązków. Możesz również uskarżać się na jakieś drobne bóle karku lub barku. Ktoś będzie cię kusił jakąś obietnicą, ale w tym dniu to tylko słowa bez pokrycia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj ktoś nie da o sobie zapomnieć i będzie dawał ci intensywnie znać o swoim istnieniu. Możesz mieć poczucie, że telepatycznie dostajesz jakieś sygnały, ponieważ pewna osoba nie będzie chciała ci wyjść z głowy. Rzeczywiście, rosnący Księżyc w znaku Byka bardzo zaznacza twoje karmiczne relacje z innymi. Kontakt w postaci telefonu, sms lub e-maila bardzo prawdopodobny.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twoja energia będzie musiała się podporządkować jakiemuś regulaminowi, z którym nie do końca się zgadzasz. Spotkasz się z pewną postawą, która będzie dla ciebie sporą nowością, ponieważ nie rozumiesz odmowy na zasadzie ,,nie bo nie’’. Dzisiaj trzeba się z czymś zgodzić, a twoje protesty czy dyskusje na niewiele się zdadzą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Twoja pewność siebie jeszcze wzrośnie. Możesz zbierać dojrzałe owoce swoich wyważonych i rozsądnych działań z poprzednich dni. Ktoś cię pochwali, ktoś inny okaże ci wdzięczność. Nie bez powodu, ponieważ umożliwiłeś pewnej osobie skuteczne działania i wykonanie zadania, które bez twojej pomocy by się nie udało.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Kolejny ciężki dzień z bardzo napiętym grafikiem. Jeśli liczysz na jakieś szczęśliwe zakończenie twoich ostatnich kłopotów, to ten finał niestety jeszcze nie dzisiaj. Księżyc w znaku Byka tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku i powoduje wzrost ciśnienia i irytacji. Zakasuj rękawy i nie ustawaj w walce o swoje warunki. Już niebawem odetchniesz z ulgą.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To będzie dobry dzień na zainicjowanie jakiejś rozmowy zawodowej. Z łatwością dotrzesz do odpowiedniego gabinetu, do którego ktoś otworzy drzwi. Możesz podpisać stosowne umowy, dopełnić jakiś formalności. Uda się uzgodnić wszystkie ważne szczegóły. Wieczorem, po przejściu Księżyca do znaku Bliźniąt może dojść do różnicy zdań z domownikami.

Znaczenie kart Tarota - Rycerz Mieczy

Rycerz Mieczy jest drugą z kart na dworze Mieczy. W ustawieniu prostym wskazuje osobę, która posiadana cechy tejże karty zarówno w kwestii wyglądu, jak i charakteru. Znakami zodiaku przypisywanymi tej karcie są: Byk, Bliźnięta i Wodnik, planetą Merkury, a żywiołem powietrze. W pozycji prostej oznacza młodego, inteligentnego człowieka, odwagę i zdecydowanie, a także umiejętność prowadzenia rozmów. W pozycji odwróconej świadczy o osobie kłótliwej, braku strategii do działania, ale jednoczesnej bezwzględności i obłudzie. Uwaga na używanie raniących słów.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Pawel Libera

Pozostałe wiadomości