Horoskop

Horoskop na wtorek. Osoby, które nie lubią konfliktów, nie będą miały lekko

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 4 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Merkurym a planetą karłowatą Eris. Skrzydlata bogini niezgody nadal będzie w najlepsze operować różnego rodzaju fałszywymi informacjami i siać zamęt w mediach.

Horoskop dzienny na wtorek, 4 października 2022. dla wszystkich znaków zodiaku

Po godzinie 12.20 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Osoby, które nie lubią konfliktów, nie będą miały lekko, ponieważ w naszym otoczeniu prywatnym i zawodowym pojawią się prowokacje mające na celu wciągnięcie i zaangażowanie postronnych uczestników w jakiś spór. Po południu sytuacja się trochę uspokoi i możemy liczyć na milsze, bardziej przyjazne kontakty.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień musisz zacząć punktualnie. Rano trzeba będzie jeszcze włożyć sporo wysiłku, aby zadowolić szefostwo i współpracowników. Po przejściu Księżyca do znaku Wodnika aura zmieni się na bardziej towarzyską i luźniejszą. Możesz liczyć na jakieś komplementy, a nawet na spontaniczną kawę w miłym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Do południa skupisz się na pracy i wzorowym wykonywaniu swoich powinności. Wieczorem coś się wyjaśni w sprawie Twoich relacji ze znajomymi i przyjaciółmi. Może się okazać, że wasze ostatnie nieporozumienia były uknute i są dziełem czyjejś intrygi, która miała na celu was skłócić. Poczujesz ulgę.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Merkury będzie w trudnym położeniu względem Eris. To nie jest dobry moment na ciężkie rozmowy czy negocjacje, ponieważ sytuacja może łatwo wymknąć się spod kontroli a dialog zboczy na niechciane tory. Dzisiaj zajmij się utrzymaniem tego, co masz i zabezpieczeniem swoich dotychczasowych interesów.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Korzystaj z pobytu Księżyca w znaku Koziorożca, ponieważ to położenie pomaga Ci w utrzymaniu dobrej pozycji w zawodowych rozmowach. Urzędnicy będą bardziej przyjaźni i spotka Cię jakaś miła niespodzianka w kwestiach formalno-księgowych. Po południu będzie Ci ciężej, Księżyc przejdzie do znaku Wodnika i zapoczątkuje jakieś partnerskie przepychanki słowne.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzień upłynie w atmosferze przymusu lub wręcz nacisku. Rano będziesz musiał podporządkować się czyimś zachciankom, a nawet żądaniom. Po południu przyjdzie konieczność wsiąść w jakieś auto bądź skorzystać z innych środków lokomocji i załatwiać sprawy w niewielkim oddaleniu od domu. Dopiero wieczorem odetchniesz.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Układ na niebie gwarantuje Ci satysfakcję i zrealizowanie swojego planu działania. To również dzień dobrych finansów i lepszej niż zazwyczaj ręki do zakupów. Pojawią się podsumowania dotyczące poprzedniego miesiąca, które będą wiązały się dla ciebie z dobrymi wyliczeniami. Wieczorem w domu zastaniesz coś, co Cię rozdrażni.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Trzeba będzie się poświęcić i przyłożyć w kontekście zawodowym. Nie wywołuj wojny z szefem, ale zrób, co trzeba i co jest od ciebie wymagane. Wieczorem podejmiesz jakieś towarzyskie ryzyko, które Ci się opłaci. Jakaś interesująca rozmowa otworzy Ci oczy, że ktoś może stać się kimś więcej niż znajomym lub kolegą.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Do południa ludzie będą Ci przychylni i możesz liczyć na dobrą współpracę w szkole i pracy. Wieczorem pojawią się w domu bądź partnerstwie dość poważne nieporozumienia, które nie będą się chciały same rozwiązać. Niestety kłótnie niczego nie rozwiążą, a do spokojnego finału będzie daleko.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Powoli będziesz zamykać niewygodne, kłopotliwe lub niezrozumiałe dla Ciebie kontakty i relacje. Dzisiaj dotrze do Ciebie, że kilka osób w Twoim otoczeniu nie jest już przyjazne, a tylko interesowne. Zaczniesz angażować się w budowanie czegoś nowego. Możesz zwrócić się w kierunku uzdrowienia atmosfery w domu i rodzinie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Rano będziesz działać jak sprawny mechanizm, który doskonale wie, co i kiedy ma robić. Pojawią się perspektywy rozdania pewnych nagród i przywilejów. W południe Księżyc przejdzie z Twojego znaku do sąsiedniego znaku Wodnika i ekscytacja minie. Pojawią się nowe wątki i nowe utrudnienia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rosnący Księżyc szykuje się do przejścia do twojego znaku zodiaku. To może być bardzo owocny dzień, który spędzisz szybko i skutecznie. Nabierzesz impetu w sprawach osobistych. Szczęśliwie unikniesz niedomówień i błędnych decyzji, w które ktoś będzie chciał Cię wepchnąć.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzień może być pełen jakiś złudzeń i iluzji. Możesz nie uniknąć uczniowskiego błędu, który będzie związany z Twoją zbyt swobodną i niefrasobliwą postawą. Nie lekceważ osób, które pozornie nie mają wpływu na Twoją pracę czy życie osobiste. Ktoś może być bardziej znaczącą postacią, niż sądzisz.

Karty Tarota - Wisielec

Wisielec jest 12 kartą tarota z Wielkich Arkanów. jego znakiem zodiaku są ryby, planetą Neptun, a żywiołem woda. W ogólnym znaczeniu może oznaczać wycofanie ze świata, ale też opóźnienie i ucieczkę od rzeczywistości lub utknięcie w martwym punkcie. Uważa się, że w poprawnej pozycji karta oznacza dobrowolną ucieczkę od świata, w związku z tym sytuacji towarzyszy spokój. Jest to moment zatrzymania spraw fizycznych i rozwoju duchowości.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: DigtialStorm/Getty Images

Pozostałe wiadomości