Horoskop na sobotę. Dla niektórych będzie to nerwowe zakończenie roku

Znaki zodiaku
Znaki zodiaku
Źródło: iStockphoto / Getty Images
Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 31 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? W ostatni dzień roku na niebie utworzy się kwadratura cofającego się Merkurego i Eris. Koło południa możemy być nadmiernie nerwowi i w nagły sposób zmienić poczynione wcześniej plany.

Horoskop dzienny na sobotę, 31 grudnia 2022 roku

Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana. Wieczorem, wraz z rozpoczęciem się sylwestrowych balów i przyjęć, Srebrny Glob przejdzie do znaku Byka. Dzisiaj będziemy działać impulsywnie i bez kalkulacji. Na szczęście przejście naszego naturalnego satelity do znaku Byka o godzinie 18.08 stonuje nastroje i ochłodzi rozgrzane kłótniami głowy. Sylwestrowa zabawa zacznie zapowiadać się zdecydowanie łagodniej niż rysowało się to koło południa. Na świętowanie przywitania Nowego Roku będziemy udawać się już w lepszej i bardziej zgodnej atmosferze.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny na sobotę, 31 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Przebywający w twoim znaku Księżyc, wraz z kwadraturą Eris i Merkurego może znacznie utrudnić komunikację z innymi. Okaże się, że zostałeś źle zrozumiany i ktoś ma do ciebie pretensje, chociaż w twoim mniemaniu niczego nie obiecywałeś. Dzień rozpocznie się ciężko i kłótliwie. Wraz z upływem kolejnych godzin sytuacja się unormuje i wyklaruje.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoja komunikacja z innymi będzie szwankować. Nie wiesz jak powiedzieć komuś, że nie masz na coś ochoty, tak, aby go nie skrzywdzić. Trudna sytuacja sama znajdzie rozwiązanie, praktycznie bez twojej ingerencji. Po południu odetchniesz z ulgą. Wieczorne imprezowanie popłynie gładko i przyjemnie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Merkury znajduje się w retrogradacji, a na domiar złego tworzy kwadraturę z przewrotną Eris. Komuś podniosło się ciśnienie z powodu twoich ostatnich sukcesów lub oszałamiającego wyglądu. Przygotuj się na kąśliwe uwagi i drobne złośliwości pod twoim adresem. Nic się nie przejmuj, jak widać kogoś boli twój uśmiech, dlatego w trakcie wieczoru niech radość nie schodzi ci z twarzy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Już od wczesnych godzin ktoś będzie kwestionował twoje pomysły. Możesz również zostać skrytykowany za dokonanie pewnych wyborów. Kwestii spornych pojawi się więcej niż zwykle, więc wpadnie ci do głowy nawet to, że lepiej posiedzieć wieczorem w samotności niż wybrać się gdzieś na siłę. Po przejściu Księżyca do znaku Byka zły klimat nagle zniknie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Zapragniesz uwolnić się od jakiegoś ograniczenia i chociaż już coś obiecałeś, możesz kombinować jak się wycofać z niefortunnie danego słowa. Niestety raczej nie ma wyjścia ewakuacyjnego. Na pocieszenie pozostaje to, że jak zawsze w trakcie większych imprez zabłyśniesz wyglądem i zbierzesz masę komplementów.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Rankiem wszystko będzie ci się wydawać bezużyteczne, bezsensowne i niewarte zachodu. Humor ci nie dopisze. Ostatni dzień starego roku zacznie się pod górkę i sprawi w południe jakąś małą, niezbyt sympatyczną niespodziankę. Odbijesz sobie wieczorem! Przejście Księżyca do znaku Byka sprawi, że nabierzesz ochoty do zabawy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Układ na niebie nie zwiastuje spokojnego końca roku. Zanim odetchniesz w trakcie wieczornej imprezy i oddasz się luźnym rozmowom na miłe tematy, musisz jeszcze przeżyć jakieś skonfrontowanie się z rozzłoszczoną osobą. Być może zajęłaś czyjeś miejsce parkingowe, a być może ktoś po prostu szuka okazji do przerzucenia na ciebie złych emocji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj wszystko będzie się dziać w wielkim pędzie, ale ze wszystkim zdążysz się uwinąć na czas. Wieczorem będziesz przeglądał cudze plany na wskroś. Nic się nie ukryje przed twoim bystrym wzrokiem. W trakcie towarzyskiego spotkania zauważysz pewną relację, która chciałaby pozostać poza wiedzą ogółu. Nie musisz się z nikim dzielić tą informacją, ale wiele ci to wyjaśni.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wieczór będziesz spędzać inaczej niż zwykle. Bardziej tradycyjnie i w sposób, który jest wybrany przez twoich towarzyszy lub imprezowych partnerów do zabawy. Możesz poczuć się w pewnym sensie ograniczany czy też usztywniony. Zrobisz dobrą minę do zlej gry i udasz, że świetnie się bawisz, ale nie będziesz mieć ochoty na powtórkę z rozrywki.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Znajdujący się w twoim znaku Merkury cofa się i tworzy kwadraturę z planetoidą niezgody czyli Eris. Dzisiaj będzie ci ciężko dojechać gdzieś na czas. Nie cierpisz się spóźniać, ale w tym dniu może się tak zdarzyć. Pomimo trudności z dojazdem lub innych kłopotów komunikacyjnych wieczór wygląda na całkiem udany. Sytuację ratuje Księżyc w przyjaznym znaku Byka.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Szykuje się mało tradycyjny, jeszcze mniej sztampowy i zupełnie nie nudny Sylwester. Dzisiaj zaproponujesz bliskim ci osobom jakieś działanie, które będzie miało na celu zniwelowanie złej energii, która zebrała się w starym roku. Wspólne palenie kartek, na których napiszecie o problemach? Kadzenie białą szałwią? Morsowanie? Wszystko, tylko nie impreza w tylu imienin u cioci.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj otrzymasz wolność i swobodę wyboru. Masz kilka opcji i sama możesz zdecydować co jest dla ciebie najbardziej pociągające. Ostatni dzień starego roku nie będzie dla ciebie nieprzyjemny ani smutny, wręcz przeciwnie. Odczuwasz wewnętrzną radość, że 2023 się kończy i z dziwnym entuzjazmem patrzysz w przyszłość. Masz dobre przeczucia i ich się trzymaj!

Rys historyczny gwiazdozbioru

Łączenie przez ludzi gwiazd w symboliczne kształty sięga jeszcze czasów starożytnych. Pierwsze zachowane wzmianki pochodzą z ok. 4000 lat p.n.e. Około V wieku p.n.e. Babilończycy podzielili przestrzeń nieba najpierw na 6, a następnie na 12 odcinków, które później nazwano zodiakiem. Ptolemeusz wyróżnił 48 konstelacji (do dziś zachowano 47). Następnie kolejne odkrycia geograficzne i podróże na południową półkulę od XV wieku zaczęły coraz więcej wnosić w poznanie południowej sfery nieba. Ostateczny podział sfery niebieskiej na 88 gwiazdozbiorów i ich granice zatwierdzono w 1930 r. przez Międzynarodową Unię Astronomiczną.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości