Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Entuzjazm może zmienić się w podejrzliwość. Co nas dziś czeka?

Horoskop

Aktualizacja:
Horoskop dzienny na sobotę, 17.07.2021 dla wszystkich znaków zodiaku
mediaphotos/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przebywa w znaku Wagi. Zobacz horoskop dzienny na sobotę, 17 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Rozpoczniemy dzień z pewnym entuzjazmem i będziemy nastawieni na czerpanie z życia pełnymi garściami. Rzecz jasna nie w samotności. Pierwsza kwadra Srebrnego Globu, czyli faza najsilniejszego wzrostu, która nastąpi o godzinie 12:10 zachęca Nas do robienia zabiegów pielęgnacyjnych, odżywczych i nawilżających. Wieczorem nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Skorpiona i staniemy się nieco bardziej podejrzliwi i nastawieni na spędzanie czasu na terenie, który dobrze znamy.

Horoskop dzienny na sobotę, 17 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj nie będziesz się wahał, ale śmiało podejmiesz ważne, wręcz życiowe decyzje. Nie bój się ryzykować. Uwierz w swoje powodzenie. Wieczorem pojawią się kontakty towarzyskie przeplatane rozmowami zawodowymi.

Horoskop dzienny - Byk

W tym dniu nic nie ujdzie Ci na sucho. Musisz być przygotowany na każdą sytuację i każdą ewentualność. Wiele osób w Twoim otoczeniu będzie chciało Cię zweryfikować i powiedzieć sprawdzam. Uważaj na niespodziewane wizyty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz potrzebować dodatkowego rozładowania energii, ponieważ sam już nie wiesz jak radzić sobie z ostatnimi stresami. Czeka Cię intensywna, pracowita sobota, w trakcie której niewiele będziesz mieć czasu tylko dla siebie.

Horoskop dzienny - Rak

To nie będzie spokojny poranek, w trakcie którego pośpisz dłużej. Do południa zakupy, po południu sprawy znajomych. W międzyczasie gotowanie dla rodziny i spełnianie ich zachcianek. Ty gdzieś w tym znikniesz. Wieczorem lepiej.

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc w znaku Wagi pomoże Ci w uspokojeniu kwestii towarzyskich, partnerskich i rodzinnych. Ugłaskasz tych, którzy byli ostatnio z ciebie niezadowoleni, poświęcisz im czas, pokupujesz prezenty, zaprosisz na dobre jedzenie… oni to mają z Tobą dobrze.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj powinnaś oszczędnie gospodarować swoimi siłami i energią. Nie jesteś w tak dobrej kondycji jak sądzisz. Przyda Ci się dzień odpoczynku, zarówno od spraw zawodowych jaki i od obowiązków domowych. Zrób coś tylko dla siebie.

Horoskop dzienny - Waga

Przyjmij zaproszenie. Ktoś wreszcie wyjawi co mu leży na sercu i na wątrobie. Okaże się, że przez ostatnie tygodnie lekceważyłaś Wago wszystkie sygnały. Być może czas spojrzeć łaskawszym okiem na czyjeś zabiegi wobec Twojej osoby.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj coś wyjątkowo sprawi Ci przyjemność. Ktoś zachowa się wobec Ciebie nawet lepiej niż byś sobie życzył. Twoje życie rodzinne będzie w lepszej kondycji. Wieczór z Księżycem w Twoim znaku idealny na spotkanie w cztery oczy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czas porzucić wreszcie pragnienia niemożliwe do zrealizowania i zejść na ziemię. To dobry moment, aby zrozumieć, że w wielu kwestiach bijesz głową w mur i po prostu się wycofać. Ten dzień sprzyja szczerości. Spójrz prawdzie w oczy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Niestety dzień będzie układał się pod górkę. Możliwe, że w tym dniu spotka Cię coś niepomyślnego, ale widocznie jest to dla Ciebie jakiś ważny sygnał, aby dłużej nie angażować się w fatalne zauroczenie. Ani w pracy, ani wśród znajomych.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień zacznie się sympatycznie, porobisz drobne, ale udane zakupy, odbędziesz kilka przyjemnych rozmów. Wieczorem zmiana klimatu, możesz dostać wiadomość, że realizacja jakiejś ważnej dla ciebie sprawy, znacznie się opóźni.

Horoskop dzienny - Ryby

Pomimo tego, że ktoś kolejny raz będzie wystawiał na próbę Twoje zaufanie, Ty Rybo niezmiennie wierzysz w sens i cel pokładania wiary w innych ludziach. Bardzo dobrze, ponieważ wieczorem okaże się że wcześniejsze zarzuty wobec drogiej Ci osoby, były mocno przesadzone.

Astrolog Merkurja

Horoskopy, astrologia, astralistyka...

Czym jest astralistyka? Była swego czasu nurtem w religioznawstwie, w którym podkreślano istotną rolę zjawisk meteorologicznych, a także mitów astralnych. Obejmowała również kult ciał niebieskich, który był bardzo istotny w powstawaniu religii ludów pierwotnych i antycznych. Od astrologii odróżnia się ponadto astrolatrię, czyli kult gwiazd i planet, uważanych za demony, bóstwa lub ich siedziby

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości