Horoskop

Horoskop royal baby – co układ planet mówi o świeżo przybyłej na świat Lilibet Dianie, córce księcia Harrego i Megan Markle?

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Fot. EastNews

Horoskop

Horoskop royal baby – co układ planet mówi o świeżo przybyłej na świat Lilibet Dianie, córce księcia Harrego i Megan Markle?

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Fot. EastNews

W szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii, czwartego czerwca o godzinie 11.40 urodził się nowy członek brytyjskiej rodziny królewskiej i chociaż nie ma tytułu, z pewnością nie da przegapić swojego istnienia.

Księżna i książę Sussex z niecierpliwością wyglądali narodzin córki, która już na wstępie otrzymała pokaźne dziedzictwo w postaci zdrobniałej formy imienia popularnej monarchini (Lilibet pochodzi od Elisabeth). Jej drugim imieniem rodzice postanowili oddać hołd kochanej przez miliony królowej ludzkich serc – Dianie.

Imiona jako próba pogodzenia dwóch zwaśnionych linii rodu 

Oba imiona są swoistym talizmanem, który ma zaskarbić względy zarówno konserwatywnych zwolenników Korony, jak i osób, które brały stronę skonfliktowanej z monarchią Diany. Jest to celowy zabieg, który rodzice zastosowali z pewną premedytacją. Dopiero co narodzona arystokratka ma w swoim horoskopie zapisane ogromne wyzwanie!

Niestety próba takiego połączenia przeciwieństw może być bardzo trudna w codziennym życiu, dlatego horoskop Lilibet Diany wskazuje na szereg kontrowersji, napięć i sprzeczności, z którymi będzie musiała się w życiu zmierzyć.

Są i dobre strony kosmogramu nowego Royal Baby.

Mała Lilibet ma ascendent w znaku Lwa w koniunkcji z jakżeby inaczej – królewską gwiazdą stałą Regulusem. Świadczy to o tym, że będzie się świetnie odnajdywać w luksusowych wnętrzach i bez skrępowania rozmawiać z możnymi tego świata.

Znak zodiaku, który jej patronuje to inteligentne i błyskotliwe Bliźnięta, a zatem nie będzie mieć kłopotu z wyciąganiem wniosków i bacznym obserwowaniem reguł panujących w otaczającym ją świecie.

Lilibeth Diana urodziła się czwartego dnia miesiąca, co świadczy o tym, że w jej życiu nic nie będzie lekkie i improwizowane, ale starannie zaplanowane i podporządkowane odgórnym zasadom. Prawo karmy będzie mocno działać na nowego członka rodziny królewskiej. Osoby urodzone jako czwórki z dnia często muszą w ramach obowiązku przejąć jakieś niedokończone sprawy żyjących przed nimi przodków i rzadko kiedy w dorosłym życiu mają możliwość pójść za głosem serca.

Opozycja Marsa z Plutonem mówi o kłopotach i cierpieniach, które będzie przechodzić poprzez ważnych dla niej mężczyzn – niestety przeznaczenie, które było udziałem jej babci Diany, może uwidocznić się w podobny sposób w dojrzałych latach Lilibet.

Na szczęście Lilibet Diana jest jedynką z sumy dnia i miesiąca, co świadczy o tym, że będzie próbować wywalczyć sobie niezależność i działać na własną rękę, w czym wtórować będzie Księżyc położony w znaku Barana. Nie będzie to słodka, lukrowana laleczka, ale dziewczynka, która tupie nogami, a nawet ma problem z kontrolowaniem emocji, gdy coś nie idzie po jej myśli.

Jedno jest pewne – we wczesnym dzieciństwie będzie to dziecko rozpieszczone do granic możliwości.

Trudny horoskop royal baby

Chociaż życzymy małej członkini elitarnego grona pretendentów do angielskiego tronu, samych najlepszych chwil i życiowego szczęścia, jej horoskop nie należy do łatwych i przyjemnych. Liczne kwadratury i skomplikowane układy mówią o tym, że dziewczynka będzie chcąc nie chcąc, borykać się z tragicznym bagażem jej ojca – Księcia Harrego.

Numerologiczna szóstka, która przewodzi dziewczynce (jest to szóstka z trudnej piętnastki) bardzo silnie zwiąże ją z rodzinnym przeznaczeniem.

Pomimo wkładanego w przeciwstawienie się temu ogromnego wysiłku, za kilkanaście lat będzie zawracać, wtedy już młodą kobietę, na karmiczne ścieżki wydeptane przez jej babcię Dianę i dziadka Karola. 

Zobacz wideo: Merkurja. Rytuał mapa marzeń

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 7-13.06? Czas na niewygodne rozmowy

Meghan Markle urodziła drugie dziecko. Znamy płeć i imię kolejnego potomka Windsorów

Co oznacza sen o tornadzie? To początek emocjonalnej burzy

Co sądzisz o tym artykule?
67
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0