Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 7-13.06? Czas na niewygodne rozmowy

astrologia

Fot. Getty Images

Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 7-13.06? Czas na niewygodne rozmowy

astrologia

Fot. Getty Images

Horoskop tygodniowy na 7-13.06.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Przed wszystkimi znakami zodiaku tydzień pełen wyzwań. Po pierwsze trzeba będzie się szybko wdrożyć w pracę zawodową lub edukację. Chociaż w głowie szumią jeszcze wolne dni, leśne, górskie bądź morskie wspomnienia, to obowiązki nie pozwolą na siebie czekać.

10.06 na niebie wielki i kosmiczny spektakl, czyli częściowe zaćmienie Słońca i Nów Księżyca w znaku Bliźniąt. Ten układ zachęci Nas do tego, abyśmy wreszcie wypowiedzieli to, co dotąd tkwiło kością w gardle i zabrali się za niewygodne rozmowy. Mars, który 11.06 opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, nareszcie zasili trygon ognia i sprawi, że temperatury w znacznym stopniu wzrosną! Do upałów włącznie.

Horoskop tygodniowy na 7-13.06.2021 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

Nie możesz się już doczekać, kiedy Mars – twój patron, opuści niekorzystne dla siebie położenie w znaku Raka i przejdzie wreszcie do znaku związanego z żywiołem ognia. Od 11.06 czeka cię znaczna poprawa sił witalnych oraz powrót chęci do życia. Znowu będziesz zarządzać, dyktować innym, co mają robić i wygrywać w każdej grze, czyli to, co uwielbiasz. Do tego czasu jeszcze drobne potknięcia – Nów i zaćmienie sprawią że 9. i 10. będziesz chciał na siłę kłócić się z kim popadnie.

Horoskop tygodniowy - Byk

Niestety planety nie układają się w tym tygodniu pod Twój znak zodiaku. Będziesz marudny, rozdrażniony, a na dodatek senny i ciągle zmęczony. Zaćmienie w znaku Bliźniąt wytrąci Cię z równowagi i sprawi, że będzie Cię denerwować każde nieopatrznie wypowiedziane słówko. Na dodatek Mars ustawi się od 11.06 w kwadraturze do Twojego znaku, co może zadziałać jak przysłowiowa płachta na Byka. Lepiej teraz nie wchodzić Ci w drogę, bo może się to źle skończyć. Nie będziesz potrafił pohamować swoich emocji, co przecież zdarza Ci się wyjątkowo rzadko.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Zbliża się zaćmienie i Nów Księżyca, który odbędzie się w Twoim znaku zodiaku. Najmocniej odczują je Bliźnięta urodzone pomiędzy 5. a 15. czerwca, ale wszystkim przedstawicielom tej fazy zodiakalnej, robi się teraz wyjątkowo gorąco. Można powiedzieć, że pali Ci się grunt pod nogami i nie można już dłużej lawirować. Trzeba się określić z jakąś konkretną opcją na przyszłość. Na szczęście w sukurs przyjdzie Mars, który dogrzeje Cię swoim blaskiem od 11.06 i poczujesz, że masz siłę i energię na nadchodzące reformy.

Horoskop tygodniowy - Rak

Dopiero co rozpoczęty tydzień trochę da Ci w kość. Wszelkie układy, w których jedną z głównych ról odgrywa Srebrny Glob, mają na Ciebie ogromne oddziaływanie. Będziesz się czuł nieco zbity z tropu i z trudem odczytasz, o co chodzi osobom wokół Ciebie. Szczególną ostrożność zachowaj w dniach od 8. do 11. czerwca, ponieważ duży wpływ mogą na Ciebie mieć w tym czasie fałszywe informacje. Po zapoznaniu się z nimi doznasz jakiegoś wzburzenia i możesz podjąć niezbyt fortunne kroki. Poczekaj na lepsze dni, lepsze układy, jeśli chcesz dokonywać jakiś dużych przewrotów, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne, jak i zawodowe. Na drodze samotnych Raków może stanąć nietypowa, dziwna osoba.

Horoskop tygodniowy - Lew

Do Twojego znaku wkroczy Mars (11.06), który ma taką samą ognistą naturę, jak Twoja faza zodiaku. Poczujesz się silniejszy, bardziej śmiały, pewniejszy siebie. Jednym słowem odżyjesz. Po trudnym zaćmieniu i ciężkich decyzjach zawodowych (9-10.06) pozwolisz sobie na uśmiech i relaks. Szczególnie końcówka tygodnia będzie należeć do Ciebie. Okaże się, że bliżej weekendu wraca Ci ochota na spotkania towarzyskie i amory. To dobrze, ponieważ pod wpływem Marsa w Twoim znaku będziesz teraz szczególnie atrakcyjnym obiektem dla płci przeciwnej.

Horoskop tygodniowy - Panna

W tym tygodniu nic nie będzie Ci się zgadzać z planem. Będziesz chodzić w kółko i bić się z myślami. Decyzje nie będą łatwe, ale konieczne. Twój patron Merkury cofa się, więc trzeba będzie rozliczyć się z przeszłością. Zaćmienie i Nów Księżyca w kwadraturze do twojego znaku dotknie szczególnie uszczypliwie Panny urodzone od 6. do 12. września, które będą postawione przed faktem dokonanym. Reszta przedstawicieli tego zodiaku będzie wybierać różne opcje, ale żadna nie będzie optymalna. Po prostu trzeba się jakoś prześlizgnąć przez ten tydzień i jeśli czujesz, że nie jesteś gotowa na radykalne cięcia, przełóż rozmowy na terminy po 21.06, wtedy nagle wszystko stanie się proste.

Horoskop tygodniowy - Waga

To będzie dobry tydzień na zwolnienie nieco tempa życia, refleksję i ogólne wyciszenie się. Jeśli możesz pozwolić sobie na dodatkowe kilka dni urlopu, jak najbardziej z tego skorzystaj. Nów w Bliźniętach odbywa się w Twoim trygonie, zatem możesz wreszcie jasno uświadomić sobie, że jesteś w swoich relacjach za mało stanowcza i zgadzasz się na zbyt wiele. Bycie tolerancyjną nie oznacza tego, aby pozwalać wchodzić sobie na głowę. W środku tygodnia będziesz mieć świetne pomysły zawodowe i jasny plan, co zrobić dalej ze swoją karierą. Koniecznie to zapisz. Od 11.06 poprawa zdrowia. Chandra ustąpi miejsca nowym siłom witalnym i z entuzjazmem wprowadzisz w swoje życie to, co objawi Ci się podczas zaćmienia Słońca w znaku Bliźniąt.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Nie jesteś typem człowieka, który działa pod wpływem impulsu bądź zdaje się na przypadek, niestety w tym tygodniu sytuacja nieustannie będzie Cię zaskakiwać. Przed Tobą ważne spotkania, które potoczą się trochę inaczej, niż to sobie wyobrażałeś. Dni od 8. do 11. czerwca będą dla Ciebie chaotyczne i nerwowe. Na dodatek Mars opuszcza trygon wody i wkracza do żywiołu ognia, więc nie będziesz mieć tyle sił, co ostatnio, aby mierzyć się z przeciwnościami. Jednak któż inny poradzi sobie jak nie Ty? Nawet w trudnych warunkach dopniesz swego, ale po prostu nie teraz. Odłożysz plany na terminy od 21.06 i wtedy wszystko pójdzie jak po szynach.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Musisz wykazać się konsekwencją i zimną krwią. W Twoim otoczeniu wywiąże się jakiś spór, który może zburzyć równowagę wielu osób. Od 8. do 10.06 nie spiesz się z deklaracjami i podpisywaniem dokumentów, nie bierz strony żadnej ze skonfliktowanych osób, bo gromy spadną właśnie na Ciebie. Najlepiej zrobisz, kiedy poddasz się swojemu instynktowi i zaufasz intuicji. Na szczęście w sukurs przyjdzie Ci Mars, który już od 11.06 zasili znaki ogniste, a zatem i Ciebie. Będziesz mieć możliwość na nowo poczuć się radośnie i lekko na duszy. W znacznym stopniu poprawi Ci się również zdrowie i kondycja fizyczna.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą tydzień pełen wysiłku, intensywnej pracy, ale również dylematów i wątpliwości. Pamiętaj, aby dobrze się wysypiać, nie szarżować i nie igrać z własnym zdrowiem. Nie wdawaj się w żadne intrygi, spiski czy też kółka towarzyskie w miejscu pracy czy nauki, ponieważ w tym tygodniu bardzo trudno będzie odróżnić to, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto tylko gra. W kwestiach sercowych musisz się przygotować na niewygodną rozmowę. Nie kupuj w tym tygodniu ważnych sprzętów, a tym bardziej samochodu – idealny termin na takie wydatki to czas od 22 do 25 czerwca.

Horoskop tygodniowy- Wodnik

Nów Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że nabierzesz nowego spojrzenia na swoje dotychczasowe życie. Problemy staną się mniejsze, kłopoty nie aż tak istotne, skomplikowane relacje możliwe do rozwiązania. Będziesz mieć bystry, szybki umysł, który w lot będzie analizował i przetwarzał każdą informację. Przed Tobą doskonały tydzień zarówno w nauce jak i w pracy. Decyzję co dalej ze swoją edukacją lub karierą łatwiej będzie Ci podjąć od 11.06 – właśnie wtedy w opozycyjnym znaku Lwa znajdzie się Mars, który sprawi, że staniesz się pewny swojej opinii w konkretnej kwestii, asertywny i z łatwością obronisz swoje terytorium.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ten tydzień będzie odbywać się, jakby scenariusz do niego napisał początkujący komik. Cały festiwal pomyłek, opóźnień i różnych sytuacyjnych nieporozumień, nie pozbawi Cię jednak poczucia, że i tak ostatecznie każda ważna dla Ciebie osoba, znajdzie się we właściwym miejscu i czasie. Masz dobre przeczucia. Złe wieści okażą się mocno przesadzone, a nieprzyjazne wiadomości obrócą się na Twoją korzyść. Jednak nie od razu. Szczególnie w terminie bliskim 10.06 uważaj na swój układ nerwowy i ogólnie na stan swojego zdrowia. Nie przemęczaj się, nie walcz o rację za wszelka cenę. Pamiętaj, że czas zrobi swoje, a zdrowie jest najważniejsze.

Astrolog Merkurja

Czym jest ezoteryka?

Powszechnie ezoteryzm uważany jest za wiedzę tajemną, niedostępną powszechnie a przekazywaną wyłącznie wybranym osobom. Ezoteryka pozwala na bardzo szerokie otwarcie się na wszystkie aspekty życia i często zajmuje się kwestiami, które są odrzucane przez naukę – nadnaturalnymi mocami, odczuwaniem pozazmysłowym, a więc wszystkim, co otoczone aurą tajemniczości.

Zobacz także:

Czym zajmuje się astrologia? "Najważniejsze jest to, aby służyła w konkretnych, życiowych sytuacjach"

Horoskop na 2021 rok - co nas czeka? Merkurja: "Ten czas jawi się w dużej mierze jako wesoła impreza"

Koziorożec - jakie tajemnice skrywa znak?

Obejrzyj również: Horoskop na czerwiec, czego się spodziewać?


Dzień Dobry TVN/x-news

Co sądzisz o tym artykule?
77
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0