Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Dobry czas na załatwienie spraw rodzinnych i wsłuchanie się w swoje emocje

Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę
LeArchitecto/Getty Images

Nad ranem dojdzie na niebie do Nowiu Księżyca w znaku Raka. Zarówno Słońce, jak i Księżyc przebywają w tej samej fazie zodiaku, w związku z czym ani wieczorem, ani w nocy nie zobaczymy Srebrnego Globu. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 10 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzisiaj będziemy załatwiać sprawy rodzinne, starać się załagodzić konflikty z przeszłości i wsłuchiwać się w swoje emocje. To trudny dzień dla układu pokarmowego, możemy uskarżać się na niestrawność lub bóle żołądka na tle nerwowym.

Horoskop dzienny na sobotę, 10 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Układ na niebie zachęca Cię do dodatkowego rozładowania energii i uwolnienia ciężkich emocji. Może zamiast w samochód wsiądź na rower, popracuj na działce, idź na długi spacer? Jeśli się nie rozładujesz, kłótnie domowe bardzo prawdopodobne.

Horoskop dzienny - Byk

Nów w Raku będzie Ci sprzyjać. Masz teraz okazję, aby zrealizować swoje plany z całego tygodnia i użyć do tego zdecydowanie mniej energii niż w innym dniu. Skorzystaj z tego i porozmawiaj o ważnych sprawach partnerskich. Popołudnie to miłe zakupy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie narzekaj na swój los, ponieważ w Nów Księżyca można sobie coś wykrakać. Czeka Cię pracowita sobota pod względem załatwiania spraw rodzinnych. Ktoś będzie Ci się zwierzał, pamiętaj aby zachować dyskrecję, choćby nie wiem co.

Horoskop dzienny - Rak

Nów Księżyca w Twoim znaku postawi Cię w oku cyklonu. Nie możesz pozwolić sobie na ryzykowne zachowania, musisz być ostrożny i uważny. Dzisiaj wiele spraw będzie miało swoje drugie bądź trzecie dno. Warto złożyć sobie jakąś ważną obietnicę.

Horoskop dzienny - Lew

Powinieneś zrezygnować z zachowawczej postawy i zdecydować się na jakiś odważny krok. Dotyczy to w szczególności Twoich spraw partnerskich. Być może wreszcie przełamiesz swoją niechęć do odwiedzin u rodziny swojej drugiej połówki. Wieczorem rozrywka.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj śmiało ryzykuj, to Ci się opłaci. Możesz liczyć na udany dzień, w trakcie którego uzyskasz wiele, a rodzina będzie Ci nadskakiwać. Pomimo tego, że to sobota układ na niebie sprzyja Twoim kwestiom materialnym.

Horoskop dzienny - Waga

W Twoim otoczeniu pojawią się jakieś konflikty i problemy, które będziesz musiała rozwiązywać. Niestety niezbyt dobrze radzisz sobie z agresją innych, dlatego poproś o wsparcie bliską Ci osobę, a ona chętnie go udzieli. Wieczorem zapomnisz o kłopotach.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj uważnie nadstawiaj ucha. W trakcie rozmów rodzinnych padną ważne słowa, które wiele zmienią w Twoim postrzeganiu niektórych osób. Dzięki tym informacjom w przyszłości będziesz mógł zdziałać cuda we własnej sprawie. Intuicja Cię nie zawiedzie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Chociaż to Twój ulubiony czas czyli sobota, powinieneś unikać spotkań towarzyskich i miejsc, w których gromadzi się większa ilość osób. Dzisiaj będziesz osłabiony i markotny. Nów w Raku uruchomi Twoje poczucie krzywdy i jakieś zadry z przeszłości dadzą o sobie znać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

To będzie ważny i intensywny dzień. Nie spuszczaj oka z ważnych dla Ciebie osób, nie przegap wiadomości, w której jest zaproszenie na spotkanie. Teraz wszystko może zaczynać się na nowo. Masz możliwość skasować stare niedomówienia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz dzisiaj w gorszej dyspozycji fizycznej i psychicznej. Dzień układa się nie tak jak sobie planowałeś. Ktoś będzie wymagał od Ciebie jeszcze większego zaangażowania niż jesteś w stanie z siebie wykrzesać. Uważaj na bóle brzucha i kłopoty z trawieniem.

Horoskop dzienny - Ryby

Sprzyjający Ci Nów Księżyca w pokrewnym znaku Raka, pomoże zaskarbić sobie czyjeś względy. Doskonale wypadniesz na spotkaniu w większej grupie osób. Będziesz wyglądać kwitnąco. Wszystko powinno ułożyć się pomyślnie. Nie daj się zwieść czyimś wymówkom, ta osoba przyjdzie.

Astrolog Merkurja

Znak Izyda w horoskopie egipskim

Daty urodzenia osób spod znaku Izyda: 11 - 31 marca, 18 - 29 października, 19 - 31 grudnia

Izyda to bogini płodności i ma postać kobiety z hieroglifem na głowie. Osoby urodzone pod znakiem Izydy są zwykle szczere i bezpośrednie. Nie lubią owijania w bawełnę i unikania tematu. Starają się stawiać sprawy jasno. Są też bardzo opiekuńcze i czułe, szczególnie dla swoich bliskich. Nie brakuje im poczucia humoru, energii do działania i zwykle są bardzo lubiane. Świętym zwierzęciem znaku jest krowa, a kolory to biały i niebieski. Zbliżonym znakiem w horoskopie tradycyjnym są Ryby. Informacje na temat horoskopu egipskiego znajdziesz w horoskopie tygodniowym.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości