Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek - dla Skorpionów to będzie czas gorzkich refleksji. Co z pozostałymi znakami?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online Horoskop dzienny 11.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi. Srebrny Glob zaczyna dzień w znaku Strzelca, ale o godzinie 19.14 przejdzie do znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 11 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie nad ranem utworzyła się kwadratura Księżyca i Neptuna, która spowoduje, że możemy obudzić się rozbici po trudnych snach i nocnych niepokojach. Najważniejszy wydarzy się jednak w znaku Wodnika.

Saturn, który jest surową i wymagającą planetą, w poniedziałek nad ranem rozpocznie ruch prosty. Ta planeta karmy i odpowiedzialności uruchomi wydarzenia, które do tej pory były z wielu względów wstrzymywane. Dzisiaj możemy otrzymać ważne dokumenty, decyzje i informacje oficjalne.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 11 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Korzystaj z tego, co przyniesie Ci jakiś nagły zbieg okoliczności. Zmiana planów okaże się szczęśliwa i może zdecydowanie wyjść Ci na dobre. Tydzień rozpocznie się od szybkich kroków i ważnych wiadomości w szkole bądź pracy. Ktoś ma dla Ciebie jakąś korzystną ofertę lub umowę.

Horoskop dzienny - Byk

Jeśli dzisiaj nie zdecydujesz się na pewne zmiany, na kolejną szansę będziesz musiał długo poczekać. Warto skorzystać z propozycji przeniesienia się, ponieważ osoba, za którą nie przepadasz, kolejny raz rzuci Ci rękawicę i trzeba będzie się spierać w jakimś temacie. Wieczorem ciężka atmosfera domowa da Ci w kość.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj czekają Cię ważne spotkania. Saturn, który przebywa w powietrznym znaku Wodnika, pomoże Ci przedstawić się z jak najlepszej, profesjonalnej strony. Będziesz skupiony na obowiązkach i dokładny. Weźmiesz odpowiedzialność za swoją pracę, zespół i podwładnych. Bliźnięta będące w szkole zaimponują innym wiedzą.

Horoskop dzienny - Rak

Czeka Cię spora odmiana i zaskakujący początek tygodnia. Przypomnij sobie wszystkie obietnice, które składałeś sobie jeszcze kilka dni temu i trzymaj się ich. Ktoś będzie Cię naciskał, abyś zmienił zdanie lub dostosował się do cudzych oczekiwań. Dzisiaj powinieneś zachować się asertywnie.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj w uczuciach i kwestiach rodzinnych niebo będzie Ci sprzyjać. Jednak najważniejsze tematy pojawią się w miejscu pracy. Saturn, który ruszył do przodu w opozycyjnym znaku Wodnika, pomoże Ci przepchnąć wreszcie ważną kwestię. Pozbędziesz się kilku utrudnień. Urzędy wydadzą Ci jakieś pisma.

Horoskop dzienny - Panna

Poniedziałek może Cię zaskoczyć. W drodze do pracy czy szkoły Twoje rozkojarzenie będzie skutkować jakimiś utrudnieniami i opóźnieniami. Propozycja zmiany stanowiska będzie twardym orzechem do rozgryzienia. Po południu nerwowe dyskusje partnerskie.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie dzień Twojej przyspieszonej ekspansji. Wejście Saturna w ruch prosty pomoże Ci wyjaśnić wszystkie niejasności. Twoje napięcie wewnętrzne będzie spadać. Podejmiesz rozmowy, które będą łagodzić ostatnie zgrzyty i doprowadzą do szczęśliwego rozwiązania.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie dzień pełen gorzkich refleksji i dość trudnych emocji. Przez całe przedpołudnie będziesz się zastanawiał, co by było, gdybyś postąpił inaczej jakiś czas temu. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trudno będzie Ci się pogodzić z pewnymi decyzjami administracyjnym lub odgórnymi poleceniami, ale nie ma wyjścia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie czas wycofywać się z obietnic i podjętych wcześniej kroków. Jeśli powiedziałeś A, trzeba powiedzieć B. Nie będziesz się dzisiaj ze sobą pieścić. Odwiedzisz urzędy lub gabinet wyżej postawionej osoby. Złożysz podpisy, wypełnisz formularze. Będziesz miał jasno sprecyzowany plan działania.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Trzeba będzie rozprawić się z przeszłością i zakończyć czas ciągłego wstrzymywania decyzji. Twój patron Saturn przestaje się cofać. Masz przed sobą jakieś oczyszczenia. Stresy, które były ostatnio w pracy się rozładują. W domu rozpoczną się remonty, porządki lub malowanie.

Horoskop dzienny - Wodnik

W Twoim znaku zodiaku nad ranem zadziało się coś istotnego. Saturn, który cofa się od 23 maja, powrócił do ruchu prostego. Wiele Twoich projektów i marzeń, które nie mogły ruszyć z miejsca, nagle zaczną przybierać realny kształt. W Twoim życiu rozpocznie się czas porządków i mądrych decyzji. Drobne kroki będą miały niebawem duże skutki.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj warto pomyśleć o jakieś długofalowej kuracji, oczyszczaniu przez zioła albo rozpoczęciu suplementacji. Możesz otrząsnąć się z ostatniego marazmu i z jasnym umysłem wejść w codzienne obowiązki. Poczujesz, że dasz radę i zaczniesz się szykować do naprawiania kilku drobnych błędów z poprzednich tygodni.

Magia kamieni i litoterapia

W kamieniach, zwłaszcza w tych szlachetnych, znajduje się moc. Może ona oddziaływać na człowieka, mogą służyć do rytuałów oczyszczających, a jednocześnie mogą stanowić piękną ozdobę. Kamienie mogą posłużyć także do rytuałów leczniczych. Litoterapia zaliczana jest do alternatywnej medycyny i polega na leczeniu przy użyciu kamieni szlachetnych. Jako przykład często podaje się złoto lub srebro, które ma właściwości oczyszczające i dezynfekujące, a także przyspiesza gojenie się ran.

Zobacz wideo: Horoskop na październik 2021 r.

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości