Horoskop dzienny na niedzielę, 14 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 14 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Zamiast dążyć do wyciszenia i załagodzenia punktów spornych, będziemy kłaść nacisk na każdy detal i uwypuklać dzielące nas różnice.

Horoskop dzienny na niedzielę, 14 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Słońce przebywa w znaku Barana, rosnący Księżyc znajduje się w znaku Raka. Dzisiaj na niebie Słońce utworzy koniunkcję z karłowatą planetą Eris. Możemy być odrobinę zaślepieni poczuciem krzywdy i złości. Aktywność bogini niezgody będzie generować wiele konfliktów i zaogniać kłótnie. Zamiast dążyć do wyciszenia i załagodzenia punktów spornych, będziemy kłaść nacisk na każdy detal i uwypuklać dzielące nas różnice. Wiele znaków zodiaku będzie doświadczać niepokoju wewnętrznego. Dzisiaj możemy czuć się niepewnie i to odbije się na najbliższych. Przed nami raczej niespokojna niedziela, w trakcie której mogą padać gorzkie słowa. Eskalacja napięć w międzynarodowej polityce niestety jest prawdopodobna.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W niedzielę będziesz silniejszy i zaczniesz się zachowywać swobodniej. Pokażesz, że jesteś niezależny i nie będziesz przed nikim czapkował. Jeśli komuś się coś nie podoba, to może zrezygnować z twojego towarzystwa. Dzisiaj twoja wygoda, komfort i działanie w sposób nieskrępowany będą dla ciebie bardzo istotne.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Słońce, Merkury i bogini niezgody, czyli Eris tworzą luźną koniunkcję, więc możesz mieć poczucie, że ktoś przypisuje ci cechy, których nie posiadasz, a przynajmniej nie okazujesz. Zostaniesz potraktowana jako osoba, która jątrzy lub szuka na siłę zwady, a jest to dzisiaj ostatnia rzecz na którą masz ochotę. Daj sobie spokój z tłumaczeniami. Milczenie jest złotem.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To już kolejny dzień pełen napięć i zgrzytów w twoim życiu rodzinnym i partnerskim. Zadajesz sobie pytanie Wago, kiedy to się skończy… czy długo jeszcze będziesz czekać na objawy empatii i czułości ze strony swojej drugiej połówki? Odpowiem na to zagadnienie i będę w tym trochę zbyt szczera - na radykalną poprawę do października, na zaleczenie najpilniejszych bolączek i wstępne załatanie dziur - do wtorku.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Rosnący Księżyc w znaku Raka podnosi cię na duchu. Nie pierwszy raz potrafisz wykorzystać rodzinne konflikty i wyciągnąć z nich to, co dla ciebie w tej chwili najlepsze. Nie to, żebyś sam gasił pożar benzyną, co to, to nie, ale z pewnością masz w tym swój interes. Skoro planety podają ci jakieś korzyści na srebrnej tacy, to grzech się nie poczęstować. Gdzie dwóch się bije…

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Alexey Surgay

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes