Horoskop na niedzielę. Na niektóre osoby czeka niespodzianka

Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 26 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka. O godzinie 1.41 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Bliźniąt. Dzisiaj na niebie bez większych układów między planetami. Szykuje się spokojniejsza i bardziej stabilna pod względem emocjonalnym niedziela.

Horoskop dzienny na niedzielę, 26 marca 2023 r.

Zaczniemy się śmiać i żartować. Dzisiaj będziemy się starali spędzać więcej czasu poza domem i uprawiać jakieś aktywności na świeżym powietrzu. Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt obudzi w nas ciekawość i zapragniemy zobaczyć co słychać u znajomych czy kuzynów. W niedzielę otworzymy się na świeże informacje i chętnie podzielimy się tym, co sami wiemy.

Horoskop dzienny na niedzielę, 26 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj wszystko będzie szło jak z płatka. Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt umożliwi ci szybkie i bezproblemowe podróżowanie. Będziesz się cieszyć z kontaktu, który ktoś odnowi. Dzięki doskonałemu przepływowi informacji błyskawicznie dowiesz się o jakiejś małej, rodzinnej sensacji.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Niedziela chociaż zapowiada się ciekawie, może nie przynieść ci tego, na co liczysz. Spotkanie w szerszym gronie może się okazać jakimś towarzyskim niewypałem. Prawdopodobnie ktoś nie będzie wiedział jak się zachować. Na szczęście wieczorem uzyskasz przeprosiny i jakiś rodzaj emocjonalnej rekompensaty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Poprzez wpływ rosnącego Księżyca w twoim znaku, dzisiaj ktoś może niespodziewanie zapukać do twoich drzwi. Dasz się porwać spontanicznym zaproszeniom i weźmiesz udział w jakiejś nieplanowanej wycieczce lub wspólnym wypadzie do parku czy lasu. Prowadzone z lekkością rozmowy sprawią ci dużo przyjemności.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W kolejnym dniu doznasz jakiegoś turbodoładowania i ciężko ci będzie usiedzieć w domu przez całą niedzielę. Chociaż sił fizycznych przybędzie, to włączą ci się jakieś nerwy. Dotrze do twojej świadomości przykra prawda na temat pewnych osób, ale dzisiaj z łatwością emocjonalnie i mentalnie odetniesz się od towarzystwa, które ci nie służy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Niedziela podniesie cię na duchu. Na razie koniec z domowymi kłótniami i sporami. Dzisiaj będziesz w lepszym nastroju, a Księżyc w znaku Bliźniąt zachęci cię do zawiązania nici porozumienia. Wieczorem w większym gronie zrelaksujesz się i wspólnie poplotkujecie, aby rozładować emocje.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj Księżyc tworzy kwadraturę w stosunku do twojego znaku, więc wokół ciebie może się wytworzyć niemały harmider. Nie przejmuj się tym, że ktoś będzie cię częstował kąśliwymi uwagami i niemiłymi informacjami. Na złość uśmiechaj się od ucha do ucha i nie daj sobie zepsuć humoru.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Niedziela będzie przyjemniejsza i spokojniejsza niż początkowo zakładałaś. Ktoś będzie działał na ciebie kojąco. Księżyc w przyjaznym znaku Bliźniąt zafunduje miłą przejażdżkę. Pewna osoba zrobi wszystko, abyś poczuła się lepiej i uśmiechnęła. Twoje plany na wieczór zmienią się na atrakcyjniejsze.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj ktoś z rodziny będzie prosił cię o omoc. Prawdopodobnie chodzi o to, abyś fizycznie wyręczył kogoś w obowiązkach, ale niewykluczone, że trzeba będzie poratować bliską osobę jakąś sumą. Postaraj się wczuć w czyjeś położenie, ponieważ rzeczywiście jest nieciekawie. Wykażesz się empatią.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Niedziela to zdecydowana poprawa nastroju. Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt spowoduje, że przestaniesz się zamartwiać. Zaczniesz działać ze zwykłym zaangażowaniem i optymizmem. Zaprosisz kogoś do siebie lub sam się udasz w jakieś odwiedziny. Skoncentrujesz się na tym, aby bliskie osoby czuły się z tobą wyśmienicie i to się uda.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Mars w opozycyjnym znaku Raka wyostrzy twoją wrażliwość i czujesz pismo nosem. Pomimo tego, że rodzina stara się przed tobą zataić jakieś wiadomości, nie z tobą te numery. Poszperasz, przyciśniesz kogo trzeba i wieczorem okaże się o co tak naprawdę chodzi. Okaże się, że to tak naprawdę wiele hałasu o nic…

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rosnący Księżyc w pokrewnym ci znaku Bliźniąt podziała na ciebie wyśmienicie. Zechcesz wyjść z domu, poczuć wiosnę pełnymi piersiami. Namówisz kogoś na wspólne spacery, rozmowy i dzielenie się doświadczeniami. Wieczorem możliwa randka, która miała być w teorii czymś zupełnie innymi. Jeśli nie dojdzie do spotkania będziesz wisieć na telefonie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Spotkasz się w jakimś szerszym gronie i z pewnych powodów może to być dla ciebie stresujące. Masz pewne obawy przed tym jak zostaniesz oceniona. Może jedziesz do ,,teściów’’, lub też trzeba będzie pojawić się w jakimś nowym, nieznanym ci wcześniej miejscu? Nie obawiaj się Rybko, ponieważ wszystko pójdzie zgodnie z planem i powinnaś zostać życzliwie przyjęta.

Choroby i dolegliwości znaku Barana

Ze znakiem Barana związane są przede wszystkim urazy głowy i twarzy, bóle głowy i migreny, ale także łysienie czy rany spowodowane ostrymi przedmiotami, bronią lub ogniem. Mogą pojawiać się problemy z drogami żółciowymi. Barany mogą mieć skłonności do chorób uszu, oczu oraz neuralgii czy nawet udaru. Należy uważać na nadmierną prędkość i nieostrożność.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Freethedust

Pozostałe wiadomości