Horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. W czwartek zadbamy o swój wizerunek, zapragniemy wyglądać modnie i gustownie. 

Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. Po godz. 16:10 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Dzisiaj do południa będziemy działać pod wpływem dobroczynnego trygonu pomiędzy Słońcem a Księżycem. W czwartek zadbamy o swój wizerunek, zapragniemy wyglądać modnie i gustownie. Wiele znaków zodiaku zdecyduje się na to, aby odświeżyć swoją garderobę. Sprawy mody, urody i tego, aby dobrze się prezentować będą szczególnie istotne. Wieczorem po przejściu Księżyca do znaku Panny zaczniemy zajmować się sprawami kuchni i łazienki oraz ustawiać na półkach nowe kosmetyki.

Horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj twoja potrzeba akceptacji, błyszczenia i dominacji może stać się przyczyną Twoich problemów. W czwartek zadziałasz nieco zbyt dramatycznie i wyolbrzymisz jakiś problem, którego nie powinieneś uwypuklać, ale dążyć do tego, aby jak najszybciej się wyciszył i aby usłyszało o tym jak najmniej osób. Po chłopsku - nie rób z igły widły.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Rosnący Księżyc zawita popołudniu do twojego znaku, co znacznie cię ożywi. Dodatkowo zbliża się koniunkcja pomiędzy Wenus a opiekującym się tobą Merkurym. Dzisiaj spojrzysz na wszystko z większym optymizmem. Odkryjesz, że możesz używać jakiś swoich atutów, o których ostatnimi dniami zapomniałaś. To pierwszy od dawna, całkiem udany dzień.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będziesz musiała zadbać o nieco nadszarpniętą reputację w miejscu pracy czy szkole. Musisz podgnić z pracą, ponieważ ktoś zaczyna ci zarzucać, że się nie spisujesz. Oczywiście to wszystko są zarzuty wyssane z palca, ale lepiej zrobisz, jeśli zapobiegniesz tym tendencjom. Księżyc w znaku Panny przestrzega cię przed jakiś spóźnieniem po południu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W czwartek jakaś kwestia rodzinna może stać się dla ciebie szczególnie ważna. To co się dzieje wśród twoich krewnych będzie ci leżeć na żołądku. Niestety niełatwo będzie pogodzić się z tym, że ktoś ze względu na swoje zaniedbanie czy też nazwijmy rzecz po imieniu – lenistwo, napytał sobie biedy, ale przecież nie możesz każdego wybawiać od jego własnych wyborów.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości