Gwiazdy

"Żony Miami". Z kim Sylwia pójdzie na imprezę do Anety? Wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Żony Miami

"Żony Miami" to nowy program, który od 6 grudnia będzie emitowany na Player.pl. Głównymi bohaterkami będą Aneta Glam-Kurp, Sylwia Graff, Ela Pruszyńska, Ewa Sama, Karolina Antoniades. Wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku.

"Żony Miami" - co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Już 6 grudnia będzie można zobaczyć program "Żony Miami", który pokaże widzom jak żyje się w tak niezwykłym miejscu. Jego bohaterki pokażą jak korzystają z życia. W pierwszym odcinku panie szykują się na imprezę u Anety. Przygotowania zajmują bardzo dużo czasu. Sylwia Graff musi zadbać jeszcze o ochronę.

- Zabieram na takie imprezy, a szczególnie imprezy u Anety, swoją ochronę, dlatego, że czasami są różni ludzie, z którymi ja po prostu nie chce rozmawiać. Czasami ktoś za dużo wypije i próbuje być zbyt nachalny albo zbyt blisko się ze mną zaprzyjaźnić. Ja sobie tego nie życzę więc mam ze sobą ochronę - tłumaczyła Sylwia.

Jak mówi, wystarczy, że spojrzy, a ochroniarz wie kiedy podejść i zareagować. Poza tym gwiazda programu wspomniała także o drogiej biżuterii, którą ochroniarz także musi mieć na uwadze. Jak obliczyła ma na sobie co najmniej 250 tysięcy dolarów.

"Żony Miami" - to nowy program Playera

Program "Żony Miami" można oglądać od 6 grudnia na Player.pl. Uczestniczki pokażą jak wygląda życie w Miami. Nie zabraknie relacji z ich codzienności, a ta bywa zaskakująca i nieprzewidywalna. Nie każdy może pozwolić sobie na korzystanie z życia tak, jak te 5 kobiet.

Żony z Miami są mamami, żonami, singielkami, prawdziwymi bizneswoman. Niektóre odnalazły wielką miłość, inne dopiero jej szukają. Uwielbiają imprezy, zakupy, zdrowy styl życia, wspierają także akcje charytatywne.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Player Oiginals

Pozostałe wiadomości