Gwiazdy

Zespół Reggaeside porywa nas do słodkiego świata muzyki. Posłuchajcie utworu "Czekolada i cynamon"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reggaeside w piosence „Czekolada i cynamon”
Reggaeside w piosence „Czekolada i cynamon” Dzień Dobry TVN
wideo 2/21
Dzień Dobry TVNReggaeside w piosence „Czekolada i cynamon”

Reggaeside to zespół, który swoją twórczością rozweseli nawet największego ponuraka. Na naszej scenie artyści wykonali energiczny utwór "Czekolada i cynamon". Jak wam się podoba?

Zespół Reggaeside – kto to?

Reggaeside to zespół poruszający się w klimatach reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Choć jak twierdzą muzycy, nie da się ich zaszufladkować, jedno jest pewne, ich twórczość pełna jest kolorów i energii. Grupa powstała w 2012 roku, a w jej skład wchodzą wokalista, trzy gitary, instrumenty klawiszowe, bębny oraz trąbka i saksofon.

W ciągu swojej działalności Reggaeside zdobyli wiele nagród i wyróżnień. Muzycy są m.in. półfinalistami 11. edycji programu "Mam Talent". W kwietniu 2017 roku ukazał się debiutancki album zespołu pt. "Szczęście".

Praca nad nową płytą

Zespół Reggaeside nie spoczywa na laurach. Obecnie muzycy pracują nad  kolejnymi utworami i przygotowują się do sezonu koncertowego, na który długo czekali. Na naszej scenie artyści wykonali utwór "Czekolada i cynamon". Jak podoba wam się ten występ?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości