Gwiazdy

Zakopower po przerwie powraca z nowym utworem. Posłuchajcie piosenki "Chwila"

Gwiazdy

Reporter:
Nastazja Bloch
Premiera nowego singla Zakopower

Sebastian Karpiel-Bułecka już w maju zapowiadał singiel i płytę, która ma ukazać się tegorocznej jesieni. Jak powiedział, tak zrobił. Do sieci właśnie trafił utwór "Chwila". O czym opowiada piosenka? Jakie kolejne kroki w branży muzycznej planuje wokalista?

Zakopower wraca na scenę

Pod 6 latach nieobecności zespół Zakopower powraca na scenę. Artyści przez ostatnie miesiące pracowali nad nowym materiałem, by już jesienią fani mogli otrzymać kolejny album. Obecnie słuchać możemy nowego kawałka "Chwila".

- To jest piosenka, która jest remiksem utworu, który jest w naszym repertuarze na nową płytę. Jest to utwór, który opowiada o pięknych momentach w życiu, które chcielibyśmy zatrzymać. To jest lekka, łatwa, przyjemna piosenka na zakończenie wakacji – mówił Sebastian Karpiel-Bułecka.

Wokalista przyznał także, że długa przerwa spowodowana była pandemią oraz wojną w Ukrainie. Zdarzenia losowe sprawiały, że zespół kilkukrotnie musiał przenosić datę premiery.

- W tej chwili próbujemy wrócić po tak długiej przerwie. Promowanie muzyki w Polsce się mocno zmieniło. Dużo się puszcza teraz do internetu. Przez ten czas, kiedy nic nie robiliśmy, pojawiło się wiele nowych zespołów. Ten rynek teraz jest bardzo konkurencyjny. Musimy o sobie przypomnieć i dać znać, że jesteśmy i chcemy koncertować - powiedział Sebastian.

Każda płyta to dla niego stres i nowe wyzwanie. Czy i tym razem kawałki Zakopower staną się hitami?

- Zawsze, jak wydaję nową płytę, to czuję się trochę, jakbym debiutował. Tak ten rynek jest skonstruowany. To, że kiedyś udało się odnieść sukces, nie jest gwarantem, że teraz będzie łatwo. Za każdym razem to jest wyzywanie i mierzenie się z przeciwnościami - podsumował.

Zakopower na scenie Dzień Dobry TVN

Zespół Zakopower zaśpiewał na naszej scenie nowy utwór "Chwila". Posłuchajcie tego wykonu.

Zakopower w utworze "Chwila"
Zakopower w utworze "Chwila" Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik / East News

Pozostałe wiadomości