Young Leosia opublikowała zdjęcia z chłopakiem. "Teraz każdemu pęka serce''

Autor:
Nastazja
Bloch
Young Leosia

Jedna z najbardziej rozchwytywanych przedstawicielek rapowej sceny w Polsce rozgrzała fanów do czerwoności. Young Leosia opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z chłopakiem. Fani nie kryją smutku. "Masowe łamanie serca" – pisali.

Young Leosia pokazała chłopaka

Rok 2023 zapowiada się dla Young Leosi bardzo pracowity. Raperka przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Nie oznacza to, że całkowicie zrezygnowała ze spotkań z publicznością. W ostatni weekend stycznia artystka wystąpiła w warszawskim klubie Niebo. Po powrocie do domu gwiazda opublikowała na Instagramie post. Autorka takich hitów jak "Szklanki", "Jungle Girl" czy "Baila Ella" nie tylko podziękowała swoim fanom za obecność, ale także oficjalnie przedstawiła swojego chłopaka.

- Dziękujemy wszystkim za piątek i super frekwencję na @baila_ella. Next stop 3city - napisała.

Pod postem zawrzało. Fani nie kryli zdziwienia i rozczarowania. Jak przyznali, informacja ta łamie serce wielu osobom.

- "Teraz każdemu pęka serce… dbaj o nią kolego", "Sad, moje serce zostało złamane. Czuję pustkę w swoim życiu. Mam nadzieję, kolego, że będziesz o nią dbać, bo jest naszą królową i boginią, więc należy się jej najlepsze, co może być" - pisali internauci.

- Słodziaki – dodała Oliwka Brazil.

Young Leosia – plany na 2023 rok

Na koncerty raperki fani będą musieli jeszcze trochę poczekać. Obecnie artystka skupia się na pracy przy albumie, a trasę koncertową planuje dopiero po premierze. Jak przyznała na Instagramie, niedługo będzie można pobawić się na jej kolejnym DJ-secie w Trójmieście.

Co więcej, młoda gwiazda weszła w skład hip-hopowej grupy – Club2020. W ekipie znaleźli się również: Taco Hemingway, Gruby Miezky, Otsochodzi, Dwa Sławy, Dziarma i OKI. W sieci można zobaczyć zwiastun nadchodzącej płyty kolektywu. Co ciekawe w klipie do utwór "Malibu Barbie" wystąpiła Agata Kulesza.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Kurczewski/x-news

Pozostałe wiadomości