Gwiazdy

Wyjątkowe święta Joanny Przetakiewicz. Projektantka spędza je z całą rodziną

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz 10_2016
Fot. Tomasz Urbanek/ East News

To wyjątkowe święta dla Joanny Przetakiewicz. Projektantka obchodzi je po raz pierwszy jako żona Rinke Rooyensa. Wspólnie zdecydowali się kontynuować rodzinne tradycje i nie wyjechali za granicę, lecz spędzają Boże Narodzenie w domu w Konstancinie-Jeziornej. Przy ich wigilijnym stole nie zabrakło najbliższej rodziny. Jak wyglądał ten szczególny wieczór?

Święta Przetakiewicz i Rooyensa

Joanna i Rinke chętnie pokazują w mediach łączące ich uczucie, a także dzielą się z fanami wyjątkowymi chwilami. Nie inaczej jest podczas Bożego Narodzenia. Na Instagramie publikowali już fotografie przedstawiające świąteczny wystrój ich domu, a teraz zaprezentowali wyjątkowe zdjęcie z wigilijnego wieczoru.

Okazuje się, że zorganizowali tradycyjną kolację w domu projektantki. Przetakiewicz zdecydowała się zaprosić swoją mamę, a także synów Aleksandra i Jakuba wraz z partnerkami. Na Instagramie jednego z nich pojawiło się ujęcie całej rodziny. Alex pokazał jednak nie tylko szczęśliwych domowników, ale także romantyczne zdjęcie przy choince ze swoją dziewczyną, Sandrą. Złożył również życzenia obserwatorom.

Wszystkiego, co najpiękniejsze od całej rodziny

- napisał.

W większości zdecydowali się tego wieczoru na czarne stylizacje, bowiem wiadomo, że ten kolor jest skromny i wyzywający zarazem, a także najbardziej elegancki. Na pierwszy plan jednak wysuwa się look gospodyni. Joanna postawiła na spektakularną żółtą kreację z piórami.

Wystrój domu Joanny Przetakiewicz

W tym roku projektantka postawiła na czerwień. Choć niektórym nieco monochromatyczny wystrój mógłby wydawać się nudny, we wnętrzach domu Joanny Przetakiewicz prezentuje się on nienagannie i robi wrażenie. Nie tylko jej choinka jest w tym kolorze, ale nawet cała zastawa świąteczna - łącznie ze świecami, kieliszkami czy obrusem.

- To kolor miłości, mocy i wspanialej energii. Tak ważnej w tym dziwnym, trudnym czasie - wyjaśniła Joanna Przetakiewicz.

Podoba Wam się takie rozwiązanie?

Wyjątkowa choinka Joanny Przetakiewicz. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości